ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tadic:'Suljo je ovo namjerno napravio i tocno znam sto je htio.Ja i kao bivsi predsjednik se prijavljujem kad idem u drugu drzavu.'

Go down

Tadic:'Suljo je ovo namjerno napravio i tocno znam sto je htio.Ja i kao bivsi predsjednik se prijavljujem kad idem u drugu drzavu.' Empty Tadic:'Suljo je ovo namjerno napravio i tocno znam sto je htio.Ja i kao bivsi predsjednik se prijavljujem kad idem u drugu drzavu.'

Post by vuksadinare 19/7/2022, 06:48

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/Suljo-je-ovo-ucinio-namjerno-tocno-znam-sto-je-htio-ja-i-kao-bivsi-predsjednik-prijavljujem-kad-idem-u-drugu-drzavu-15224142
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Tadic:'Suljo je ovo namjerno napravio i tocno znam sto je htio.Ja i kao bivsi predsjednik se prijavljujem kad idem u drugu drzavu.' Empty Re: Tadic:'Suljo je ovo namjerno napravio i tocno znam sto je htio.Ja i kao bivsi predsjednik se prijavljujem kad idem u drugu drzavu.'

Post by vuksadinare 19/7/2022, 06:52

...pa normalno da se prijavljujes...jer istovremeno kao visoki bivsi ili sadasnji duznosnik postajes sticena osoba...Suljo je htio incident jer mu u srbiji ne ide najbolje..jebu ga i sa zapada i sa istoka a jos i ovaj zrakoplov sa oruzjem koji je isao za ukrajinu i pao u grckoj i grci ulozili diplomatsku notu..i onda po starim obicaju ajmo pizdariju sa hrvatskom napraviti..prije koju godinu sa onim vojnicima koji su htjeli ici u jasenovac sa prosvercovanim uniformama vojske srbije..pa dacic prosle godine..i sad suljo..sve u vrijeme blizu oluje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum