ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by pizzon Sun 17 Jul - 21:28

To sa avionom
nista se jos ne zna
zasto je avion pao
to je najbitnije
cekamo izvestaj grcke

pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by abraham Sun 17 Jul - 22:11

Klasicna provokacija za lokalnu upotrebu. Ne pratim koje pizdarije ima doma ali ovo je klasicni manevar. Problem je da stoka sitnog zuba to jos uvijek gleda kao jedinastven prostor iliti srpski svijet. To su dvije zemlje , suverene i ne mozes tek tako doc sa desetak sto naoruzanih sto nenaoruzainih , un iformiranih i neuniformiranig tjelohtranitelja, casnika, kuraca , palaca. Sjedi sam u srpskog ficu i dodji na granu. Evo ja sam gradjanjín taj i taj evo putovnica, nemam nista za prijaviti, litru brlje za priku Milorada i to je to.Imam vizu za shengen. Nikakovih problema ne bi bilo ali bi ga onda Bulj sacekao i ....... Muhahahahahahaha Srbi jos zive u doba Pasica ili tako sta. Peru im mozak i to na ruke. Kila jebenog mozga.....


Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Hepo-kocke-potpaljivac-vatre-570x708

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by debotoijusto Sat 23 Jul - 18:39

debotoijusto wrote:
Adem Vuchiqi je, prema našim izvorima, kontaktirao predsjednika SDSS-a Milorada Pupovca i rekao mu kako planira privatni posjet Jasenovcu, mjestu na kojem se za vrijeme NDH nalazio ustaški koncentracijski logor u kojem su stradali brojni Srbi u Drugom svjetskom ratu. Pupovcu je navodno rekao da dolazi u privatni posjet Hrvatskoj i ako želi da mu se može i on pridružiti, a ako smatra da to treba, da obavijesti i hrvatsku Vladu. Pupovac je, jasno, rekao premijeru Andreju Plenkoviću da ga je Adem Vuchiqi kontaktirao, a u Vladi su ostali konsternirani načinom na koji je srpski predsjednik planirao napraviti kaos u Hrvatskoj.

pupy ga drukao plenkiju  :D
nema veze prvorodjenom nije ovo proslo za lokalne potrebe pa bude atentat za cetvrtak koji sprijeci vulin , nije odavna bilo
SRPSKI ministar unutarnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da "i dalje postoji opasnost od atentata na predsjednika Srbije Aleksandra Vučića".
"Dokle god je (Radoje) Zvicer na slobodi, moguć je atentat na Vučića, ne znamo tko stoji iza klanova i dok se to ne otkrije, svakodnevno raste prijetnja na život predsjednika", rekao je Vulin za TV Hepi.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vulin-i-dalje-postoji-opasnost-od-atentata-na-vucica/2382198.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by Šandor Winnetou Sat 23 Jul - 22:05

debotoijusto wrote:
debotoijusto wrote:
Adem Vuchiqi je, prema našim izvorima, kontaktirao predsjednika SDSS-a Milorada Pupovca i rekao mu kako planira privatni posjet Jasenovcu, mjestu na kojem se za vrijeme NDH nalazio ustaški koncentracijski logor u kojem su stradali brojni Srbi u Drugom svjetskom ratu. Pupovcu je navodno rekao da dolazi u privatni posjet Hrvatskoj i ako želi da mu se može i on pridružiti, a ako smatra da to treba, da obavijesti i hrvatsku Vladu. Pupovac je, jasno, rekao premijeru Andreju Plenkoviću da ga je Adem Vuchiqi kontaktirao, a u Vladi su ostali konsternirani načinom na koji je srpski predsjednik planirao napraviti kaos u Hrvatskoj.

pupy ga drukao plenkiju  :D
nema veze prvorodjenom nije ovo proslo za lokalne potrebe pa bude atentat za cetvrtak koji sprijeci vulin , nije odavna bilo
SRPSKI ministar unutarnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da "i dalje postoji opasnost od atentata na predsjednika Srbije Aleksandra Vučića".
"Dokle god je (Radoje) Zvicer na slobodi, moguć je atentat na Vučića, ne znamo tko stoji iza klanova i dok se to ne otkrije, svakodnevno raste prijetnja na život predsjednika", rekao je Vulin za TV Hepi.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vulin-i-dalje-postoji-opasnost-od-atentata-na-vucica/2382198.aspx
ovima ne treba ni mekinje bacati, napoj im je premija.

_________________
Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by RayMabus Sat 23 Jul - 22:07

Baciš im mekinje i dok iste lete zrakom prema njima a oni otvorili gubicu da im upadnu u žvalje....opališ im plesku u tom trenutku.

Jednom rukom bacaš mekinje a drugom pripremaš plesku kad otvore žvale i gledaju kako da im mekinje upadnu u usta a ono doleti pleska trista s mista.

Kinder suprajz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176267
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by Šandor Winnetou Sat 23 Jul - 22:13

RayMabus wrote:Baciš im mekinje i dok iste lete zrakom prema njima a oni otvorili gubicu da im upadnu u žvalje....opališ im plesku u tom trenutku.

Jednom rukom bacaš mekinje a drugom pripremaš plesku kad otvore žvale i gledaju kako da im mekinje upadnu u usta a ono doleti pleska trista s mista.

Kinder suprajz.
:rasta cheers

_________________
Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by Ringo10 Sun 24 Jul - 2:48

Ne zna se ko je dosadniji, Hrvati ili Srbi

Narodi su jos i dobri kad se vidi koliko ih zavadjaju politicari i mediji
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by mentalitet Sun 24 Jul - 6:35

Ringo10 wrote:Ne zna se ko je dosadniji, Hrvati ili Srbi

Narodi su jos i dobri kad se vidi koliko ih zavadjaju politicari i mediji


Ma to samo tako na forumu izgleda.Ovdje u USA ljude boli kurac pa zajedno kao u Yu druze se i ponekada bace prase na razanj ili jagnje.Prichaju viiceve o ratu,jebo te bog uzas za slushati koji crnii humor bacajupa zato vjerujem da ta mrznja egziistira samo kod oniih hrvata koji su se uljebilii pa se moraju dokazivati gazdama za usluugu/Ovdje je donedavno piisala jedna ziidovka (nije Eva) koja se iz istih razloga uvlachila u shupak nekiim ustashoidiiima jer su joj uljebiili djecu u hrvatsku vojsku pa su m se zdoviii zgog Zelenskog iii nje zgadili do jaja.Ustvari,niikada nisam podnosio ljude bez etike,morala i ponosa.Imam jednu u obiiteljii takvu koja se germanizirala do te mjere da se pitam kako je moguce da jedna mati rodi dvoje toliko razliichitih ljudi.Ja sam to otpisao za sva vremena.najcheshce sve ti zavisi gdje si i u kakvoj obiteljii odrastao mada kada bolje analiziras i ovaj forum ,sve su to nesvjesne frustracije iz djetiinjstva.Znash ono ,caca glava kuce i kad neshto pogrijeshiish iilii napravish kakvu spacku odmah slijedi shamarchiina ii noga uu dupe pa moeash sjediiti ii cutati,moderne tehnologije su namjerno tako diizajnirane a posebno komuniiikaciijske da svaka susha zadnja budala moze iiskazati svoje mishljenje i tvrditi bez ikakviih argumenata da je u pravu i da je svjetoniik istiine,Kada se suprostaviish takvim nakanama onga iiskeze svoje ochnjake ii napadaju u choporu jer nemaju nikakvu iiintelektualnuu snagu da se suprostave tudjem miishljenju pa pochnu ladatii ko mala djeca,Ajde kada te netko muulja iinteligentno to mi je ok jer mi vjezba viuge,ali kada te laze i tvrdi neshto prozirno i jadno bez relevantnih argumenata shto je uvreda za svaku malo iiinteliigentniju osobu ja onda postanem sam sebi odvratan kako im odgovorim.Znam da me druugi zbog toga osudjuju ii zato me se plashe pa me onii intelgentnjii zaoblaze iz straha da ce h forumsko drushtvo odbaciti,jer znash ono .Kako mozesh sa njme tipkati on je neprijatelj Hrvatske a ne shvacaju da ja hrvatima zelm sve najbolje ,naravno poshtenom svijetu a ne ovom ljudskom smecu koje se busa u "hrvatska? prsa ko one gorile u dzungli.a kad ih pitash za hrvatsku pushku i hrvatsku lisniicu cute ko zadnje pichkice jer znaju u dnu dushe da su prevareni.Pa dobro,jebemuu mater,nema chovjeka na svijetu koji nekad nije bio prevaren ,ali kako oni kazu (to sa grabljama) drugima se rugaju a chelo im ne moze biti modrije od istih.I shta cu onda,prati tu gamad kako se izrazava i tuci ih njiihoviim rijechima njemac.vesh mashina ,supa a kazu da su rodjeni i odrasli u Hrvatskoj.Nemam ja nishta ni protiv bosanskih hrvata (tii si dokaz sa kojm se ponekada dopisujem i ako se ne slazem chesto puta sa tvojim mishljenjem ,poshtujem ga i uvazavam) jer ih jako puno poznam ovdje i svi su ljudi na svome mjestu kakav treba da bude normalan chovjek.Vole svoje ali poshtuju tudje naravno ako ti poshtujesh njhovo shto je po menii pravilo broj jedan sviih medjuljuskih odnosa.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by Ringo10 Sun 24 Jul - 8:07

Ni Hrvatska lisnica u Hrvatskom dzepu ni Hrvatska puska na Hrvatskom ramenu
Nista od toga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos - Page 3 Empty Re: Vučic danas planirao privatno doći u Jasenovac i izazvati kaos

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum