ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by vuksadinare 3/7/2022, 15:25

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2376871&index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Re: Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by vuksadinare 3/7/2022, 15:26

..pisekica prekrstena u ljubu milosa :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Re: Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by Ringo10 3/7/2022, 16:43

Hahahahuhuhuhehehehihihohohoho
Pisekica zvana Dinka Sakic ...ili Maksa Luburic...ili Ljuba Milos
Eto i hrvatske kurve i sponzoruse postadose ustase
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Re: Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by epikur37 3/7/2022, 17:04

A i taj Miša je očito svog pokojnog sina odgojem prilično polomio i zakinuo.....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Re: Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by vuksadinare 3/7/2022, 17:28

Napoleon:'Dajte mi 100 hrvatskih sponzorusa i pokorit cu Beograd'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Re: Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by debotoijusto 3/7/2022, 18:30

vuksadinare wrote:Napoleon:'Dajte mi 100 hrvatskih sponzorusa i pokorit cu Beograd'
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.' Empty Re: Grof:'Imam dokaze o snahi da je mogu strpati u zatvor.Ona je toliko zla da bi mogla biti upravnik Jasenovca.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum