ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus 26/6/2022, 23:26

Pa nek im ponudi svima kojima misli da treba. MOST svakako neće dat Kerumu da vlada tako da s te strane Puljak ima podršku da se to održi i idemo dalje.

Brige mene šta će oni sa SDP-om dogovorit al nije im u interesu da ih SDP a ni MOST drže za jaja tako da onda vjerovatno ić i s jednima i drugima malo a MOST s time nema problema.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović 26/6/2022, 23:29

Puljak ima dobar start, sad samo treba vidjeti kako će izgurati ovo

HDZ mora napraviti duboku rekonstrukciju, jer hdz ov je prirodni teren centar.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 23:30

RayMabus wrote:Pa nek im ponudi svima kojima misli da treba. MOST svakako neće dat Kerumu da vlada tako da s te strane Puljak ima podršku da se to održi i idemo dalje.

Brige mene šta će oni sa SDP-om dogovorit al nije im u interesu da ih SDP a ni MOST drže za jaja tako da onda vjerovatno ić i s jednima i drugima malo a MOST s time nema problema.
točno.

jedni i drugi dva mandata, ponudiš jednima i drugima koaliciju, obje će stranke jedva dočekati, da ispadne da i oni "rade nešto korisno". pošto su dvije , neće moći Matijević iz SDPa zahtjevati "ja moram biti direktor i moraš uhljebiti ovoliko mojih članova ako želiš moju podršku". SDP pao na dva mandata, ta stranka je pred nestankom, za njih glasovaoa šaka penzića antifašista on mora ući u koaliciju.
MOST isto odgovara jer su oni reforma stranka,

a kada imaš obje u koaliciji, ne mogu te zajebavati ovi drugi. easy

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by debotoijusto 26/6/2022, 23:34

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
IL Risorto wrote:Hahaha.Puljak sam ima više nego Zločinačka,Kokošari iz SDP,Kerumovi primitivci i Škoronaši. 
Ipak ima nade za Hrvatsku,bar u Splitu ljudi došli do pameti,jer samo retardiran čovjek može glasovati za HDZ&SDP nakon ovih 30 god.
to je to.

plus najbolja stvar, Možemo! doživio totalni potop, nisu ušli u grad Split.
Vidili građani u Splitu da Možemo! u ZGu nije napravio kurca osim pitura klube u pederske boje dok im se grad guši u smeću a ona Visokovićka "sanja Split bez auta".
Zato je ostala bez mandata.

Lipo će Puljak u koaliciju sa MOSTom, i onda će to biti desna-centar koalicija. bez onih štakora iz SDPa, Možemo! i drugih

nitko se nece usreciti s mostom
SDP izgledna opcija
ekipa u medijma govori da će prije sa Mostom, jer zaboravio si, da je SDP bio taj koji je srušio Puljka zadnji put, a najbolju suradnju je imao sa  MOSTom.
iako vrlo vjerojatno da će Puljak u koaliciju i sa SDPom i MOSTom, ja bih tako napravio, onda ga niti jedan niti drugi neće moći ucjenjivati itd , a ovi će biti sretni jer su kao u vlasti gdje neće imati nikakav utjecaj itd. to je najrealnije.

i zaboravljaš da se Puljak i Matijević iz SDPa totalno nepodnose, ali najizglednije je koalicija sa obje stranke, ja bih tako napravio, ono game of thrones

to mu bude greska , most

samo zato što se tebi ne sviđa. prvo ti si dosta lijevo, ti si Možemo šema, Puljak je Centar. E da i stranka mu se zove Centar. Njemu je najbolji partner zadnji put bio MOST, a sada će uzeti i MOST  i SDP , radi "mira u kući"

i u čemu je problem sa MOSTom. Most je u Splitu rekao da ih zanimaju reforme i to je to. Puljak je došao na grad radi reformi i da ovi domoljubi ne mogu krasti , nije došao kao Možemo! da se bavi pederskim klupama, zatrpava grad smećem i ona luda Viskovićka govori "da sanja Split bez automobila" - eto nema nje u Splitu više nigdje

nisam lijevo no nebitno , prvom prigodom kad upadne neka svjetonazorska teme most izbaci zmijski jezik
klerikantsku njunjkavost pod krinkom reforme prodaju ne vjerujem da ce to proci kod puljka
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 23:35

Hektorović wrote:Puljak ima dobar start, sad samo treba vidjeti kako će izgurati ovo

HDZ mora napraviti duboku rekonstrukciju, jer hdz ov je prirodni teren centar.
on i Ivošević su napravili već u 10 mjeseci poprilično posla, a "afere" su im bile, to što je Ivošević se posvađao sa nekom novinarkom kupljenom od strane HDZa i ono što su invalidu uvalili lažnu sex aferu.

Ali van toga ekipa je radila dosta toga unatoč sabotiranju od strane koalicije(najviše su ih zajebavali ti poput SDPa i ostalih jer mislim da je centar imao samo 8 vjećnika sada 15).
sada idu svi projekti tuta-forca.

Ivošević as, taj je rekao "pomest ću istočne zidine dioklecianove palače", što zadnjih 30godina izgleda kao ciganska mahala i nitko se nije usudio raditi.. dođe ivošević i ovi nestanu .. jednostavno. građani STa oduševljeni.

Kaže Ivošević da miče lopovski parking nekom Kerumovcu. Ovaj kao "kako se ti usuđuješ" , dođe Ivošević po noći i pila mu pilom hahahaha ..
I tako isto sredili pazar.. jednostavno šakom od stol i uhvatili se posla..
I istočnu jebenu obalu, makli su isto one ciganske štandove..
pripremili projekte za nove garaže, vrtiće, žnjan, itd.. pa nismo mi u Splitu ludi, ljudi su prepoznali da se jebački radi. Meni se frend zaposlio u banovini - bez veze. Jednostavno bio natječaj, bio je među boljima i dobio posao. nije bilo "zovi nekoga iz HDZa".


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


IL Risorto, melkior and Pirate like this post

Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 23:39

Ivošević je taj koji radi na terenu. Momak ima muda. Nije potkupljiv. Ne može njemu prijetiti neki Kerumovac/HDZovac jer mu ovaj neda da krade i nuditi mu mito ili prijetnju ili ovo ono. Ne prolazi to kod njega. Lik kada zagrize ne pušta. Nikakva korupcija niti prijetnje ne djeluju na njega.. Da svaki grad ima Ivoševića na čelu grada, RH bi doslovno bila kao Švicarska u roku 20godina.

zato vama van Splita nije jasno kako unatoč svim tim "fake aferama" ovi još jači. Ljudi u Splitu vide da su to fejk afere, i vide da ovi asevi rade. Ljudima se gadi ovdje i HDZ i SDP i Kerum, a ovi asevi rade. Ivošević vam je jako populiran u Splitu. To što je temperamentan, pa to je pravi Dalmatinac(iako nismo mi ništa posebno temperamenti)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


melkior likes this post

Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović 26/6/2022, 23:40

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Puljak ima dobar start, sad samo treba vidjeti kako će izgurati ovo

HDZ mora napraviti duboku rekonstrukciju, jer hdz ov je prirodni teren centar.
on i Ivošević su napravili već u 10 mjeseci poprilično posla, a "afere" su im bile, to što je Ivošević se posvađao sa nekom novinarkom kupljenom od strane HDZa i ono što su invalidu uvalili lažnu sex aferu.

Ali van toga ekipa je radila dosta toga unatoč sabotiranju od strane koalicije(najviše su ih zajebavali ti poput SDPa i ostalih jer mislim da je centar imao samo 8 vjećnika sada 15).
sada idu svi projekti tuta-forca.

Ivošević as, taj je rekao "pomest ću istočne zidine dioklecianove palače", što zadnjih 30godina izgleda kao ciganska mahala i nitko se nije usudio raditi.. dođe ivošević i ovi nestanu .. jednostavno. građani STa oduševljeni.

Kaže Ivošević da miče lopovski parking nekom Kerumovcu. Ovaj kao "kako se ti usuđuješ" , dođe Ivošević po noći i pila mu pilom hahahaha ..
I tako isto sredili pazar.. jednostavno šakom od stol i uhvatili se posla..
I istočnu jebenu obalu, makli su isto one ciganske štandove..
pripremili projekte za nove garaže, vrtiće, žnjan, itd.. pa nismo mi u Splitu ludi, ljudi su prepoznali da se jebački radi. Meni se frend zaposlio u banovini - bez veze. Jednostavno bio natječaj, bio je među boljima i dobio posao. nije bilo "zovi nekoga iz HDZa".



Nova generacija i stil politike.

Pristoji i decentni Đogaš je bio kandidat za 1998, ne 2022. Iza njega je poprilično kompromitirana lokalna organizacija.

Na koncu kako su državne plaće postale manje naspram ostalih, nema više niti tog kulta uhljebljena i glasanja nebili se uposlio negdje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2022, 23:44

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Puljak ima dobar start, sad samo treba vidjeti kako će izgurati ovo

HDZ mora napraviti duboku rekonstrukciju, jer hdz ov je prirodni teren centar.
on i Ivošević su napravili već u 10 mjeseci poprilično posla, a "afere" su im bile, to što je Ivošević se posvađao sa nekom novinarkom kupljenom od strane HDZa i ono što su invalidu uvalili lažnu sex aferu.

Ali van toga ekipa je radila dosta toga unatoč sabotiranju od strane koalicije(najviše su ih zajebavali ti poput SDPa i ostalih jer mislim da je centar imao samo 8 vjećnika sada 15).
sada idu svi projekti tuta-forca.

Ivošević as, taj je rekao "pomest ću istočne zidine dioklecianove palače", što zadnjih 30godina izgleda kao ciganska mahala i nitko se nije usudio raditi.. dođe ivošević i ovi nestanu .. jednostavno. građani STa oduševljeni.

Kaže Ivošević da miče lopovski parking nekom Kerumovcu. Ovaj kao "kako se ti usuđuješ" , dođe Ivošević po noći i pila mu pilom hahahaha ..
I tako isto sredili pazar.. jednostavno šakom od stol i uhvatili se posla..
I istočnu jebenu obalu, makli su isto one ciganske štandove..
pripremili projekte za nove garaže, vrtiće, žnjan, itd.. pa nismo mi u Splitu ludi, ljudi su prepoznali da se jebački radi. Meni se frend zaposlio u banovini - bez veze. Jednostavno bio natječaj, bio je među boljima i dobio posao. nije bilo "zovi nekoga iz HDZa".



Nova generacija i stil politike.

Pristoji i decentni Đogaš je bio kandidat za 1998, ne 2022. Iza njega je poprilično kompromitirana lokalna organizacija.

Na koncu kako su državne plaće postale manje naspram ostalih, nema više niti tog kulta uhljebljena i glasanja nebili se uposlio negdje.
ovo je dobro i za sam HDZ, jer znam u nekim mjestima HDZ se bio prisiljen trgnuti, isto tako počeli sređivati, trude se privući investicije, bio sam živio ove zime u jednom gradu u Slavoniji, jest na vlasti HDZ i to neki krkan, međutim as se zadnje dvije tri godine trgnuo, radi se tuta forca.. skužili i ovi da nema smisla , nije poanta vladati rupom koja izgleda kao starački dom u Somaliji..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus 26/6/2022, 23:47

Nikada se na jednim izborima nije srušilo toliko mitova
U povijesti hrvatske demokracije nikada se na jednim izborima nije srušilo toliko mitova kao na ovim splitskim. Poput onoga da – kada je prisutan mali odaziv – izborima drmaju velike stranke. Te da u takvim okolnostima ništa ne može nadmašiti HDZ-ovu stranačku mašineriju na terenu.
HDZ i Zoran Đogaš nisu se ni približili Puljku i njegovom Centru, dok SDP, unatoč vrlo solidnoj kampanji koju je vodio njihov kandidat Davor Matijević, i dalje tavori pri dnu.
Odaziv u Splitu bio je  na povijesno niskoj razini, a na njima je izdominiralo Centar, mala stranka bez praktički ikakve snažnije infrastrukture. Uz to, Split je po prvi put u 30 godina nekoga reizabrao za gradonačelnika, što je doista pravi presedan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović 26/6/2022, 23:48

Upravo to, lokalna vlast trebaju biti najžešći fajteri za lokalne interese.

Ljudi danas putuju, gledaju druge sredine

Zadnjih 10 tak godina otišla je jedna čitava pasivna generacija birača
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus 26/6/2022, 23:55

Plenkovic se još nije oglasio u Jutarnjem da se pohvali i sebi preuzme zaslugu.

Znači vijesti nisu dobre. Super. Odlično.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2022, 12:17

evo slušao Puljka na vijestima.. kada ga pitali o koaliciji rekao je sljedeće 

očekujem suradnju sa ekipoma koja je bila u prošlom sazivu, a to je prije svega MOST a može i SDP ako ne budu postavljali nerealne zahtjeve -- otprilike tako je rekao Puljak.


p.s zahtjevi SDPa su bili, tipa Matijević je htio biti neki direktorčić/pročelnik, htio je da Puljak uhljebi još njegovih nezaposlenih članova, i onda su mu prvi srušili koaliciju - kao izlika je bio Ivošević, a u realnosti jer nisu dobili uhljebljivanje itd.. 

MOST mu je najmanje problema radio bio je više kao  realni korektiv. 

Sada ostaci ostataka od SDPa neće moći zajebavati Puljka , a Matijević koji se uhljebio za vrijeme Baldasara neće moći dobiti direktorsku/pročelničku poziciju, nego će se morati zadovoljiti sa tih 6000-7000kn plaće i kojom naknadom iz politike, i to je to.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Eroo 27/6/2022, 13:12

Odaziv na izborima (31.5%) govori o situaciji u ST, koju ne može prikriti 
nikakva izborna slavlja bez osnove.
Nažalost, pravila su takva, ako od 5 izašlih na izbore dobiješ 4, imaš i apsolutnu vlast.
Jebiga, brale, to ti je  demokracija ... :^0
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by debotoijusto 27/6/2022, 18:06

AssadNaPodmornici wrote:evo slušao Puljka na vijestima.. kada ga pitali o koaliciji rekao je sljedeće 

očekujem suradnju sa ekipoma koja je bila u prošlom sazivu, a to je prije svega MOST a može i SDP ako ne budu postavljali nerealne zahtjeve -- otprilike tako je rekao Puljak.


p.s zahtjevi SDPa su bili, tipa Matijević je htio biti neki direktorčić/pročelnik, htio je da Puljak uhljebi još njegovih nezaposlenih članova, i onda su mu prvi srušili koaliciju - kao izlika je bio Ivošević, a u realnosti jer nisu dobili uhljebljivanje itd.. 

MOST mu je najmanje problema radio bio je više kao  realni korektiv. 

Sada ostaci ostataka od SDPa neće moći zajebavati Puljka , a Matijević koji se uhljebio za vrijeme Baldasara neće moći dobiti direktorsku/pročelničku poziciju, nego će se morati zadovoljiti sa tih 6000-7000kn plaće i kojom naknadom iz politike, i to je to.


Svoju riječ želim održati i ovim putem svoj mandat gradskog vijećnika stavljam predsjedništvu Mosta na raspolaganje. I na koncu, čestitam gospodinu Puljku na odličnom rezultatu', objavio je Markotić u ponedjeljak ujutro. Kontaktirali smo ga: za tportal je kazao da ni o kakvim koalicijama zasad nema razgovora ili pregovora.

'Koliko vidimo, gospodin Puljak na pragu je dogovora s SDP-om i Davorom Matijevićem. Moj mandat je na raspolaganju i o njemu će odlučiti predsjedništvo stranke, a nakon toga ćemo znati više o eventualnoj suradnji', rekao je Markotić.



vjerujem da podrze neke projekte
u koaliciju ne vjeruje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by debotoijusto 27/6/2022, 18:11

Davor Matijević o potencijalnoj suradnji s Puljkom i Centrom već se izjasnio: stranka, tvrdi, ne želi nijedno mjesto direktora i člana nadzornog ili upravnog odbora gradskih tvrtki, pročelničku funkciju ili poziciju predsjednika i potpredsjednika Gradskog vijeća.

'Želimo da se pregovori, ako do njih dođe, odvijaju na maksimalno transparentan, javnosti otvoren način uz pisani trag i čvrsti sporazum koji će jasno vremenski i po koracima definirati očekivanja, konkretne projekte i mjere', objavio je Matijević, a isto je ponovio i za tportal. Vjerojatnom budućem gradonačelniku SDP je postavio uvjet hitnog početka gradnje javnih garaža, raspisivanja natječaja za ugradnju liftova u višestambene zgrade, osnivanja fonda za medicinski potpomognutu oplodnju, promjene načina financiranja vijeća i predstavnika nacionalnih manjina, novog povjerenstva za pristupačnost osoba s invaliditetom uz veća sredstva za njihove projekte, gradnju krematorija, božićnicu i uskrsnicu umirovljenicima, gradnju stanova za dugoročni najam, uvođenje građanskog odgoja u škole, smanjenje prireza, azil za životinje i slično.


ne vidim kako bi most podrzao uvodjenje pranja ruku u skole
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus 27/6/2022, 18:16

Ja ću se kao MOSTovac zadovoljit s time šta mu vi ne možete postavljati uvjete jer ima nas.

Nešto je tebi brajkane previše stalo da ti ( ljevica ) diktirate uvjete. 

Sumnjiv si ti meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by debotoijusto 27/6/2022, 18:27

RayMabus wrote:Ja ću se kao MOSTovac zadovoljit s time šta mu vi ne možete postavljati uvjete jer ima nas.

Nešto je tebi brajkane previše stalo da ti ( ljevica ) diktirate uvjete. 

Sumnjiv si ti meni.

dao sam glas mostu kad prvi put izasli na stranacko trziste kao gradjanska platforma
ovo danas je klerikanska pseudo intelektualna stranka pod krinkom reforma , procitana knjiga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus 27/6/2022, 18:30

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ja ću se kao MOSTovac zadovoljit s time šta mu vi ne možete postavljati uvjete jer ima nas.

Nešto je tebi brajkane previše stalo da ti ( ljevica ) diktirate uvjete. 

Sumnjiv si ti meni.

dao sam glas mostu kad prvi put izasli na stranacko trziste kao gradjanska platforma
ovo danas je klerikanska pseudo intelektualna stranka pod krinkom reforma , procitana knjiga
Nije me brige. Bitno da Kerumovci neće vidit kruva.

To su lokalni izbori. Ne može ti uspoređivat sebe koji ima neke kandidate koji su vaki naki i nekoga u drugoj općini i izbornoj jedinici.

Ja ću njima uvik uvalit Mira Bulja da in jebe mater četiri godine u saboru. Isto tako ovdje u općini i na županijskoj razini ću in uvalit MOST da in nadgleda korupciju.

Na evropskima san in uvalija Sinčica da in jebe mater tamo u eu parlamentu jer san zna da on to i oće a ona ženska iz MOSTa šta se kandidrala nije mi bila ta šema i nisan joj da glas njoj nego Sinčiću.

Tako ja gledam. To je moja točka gledišta na to sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2022, 19:00

debotoijusto wrote:Davor Matijević o potencijalnoj suradnji s Puljkom i Centrom već se izjasnio: stranka, tvrdi, ne želi nijedno mjesto direktora i člana nadzornog ili upravnog odbora gradskih tvrtki, pročelničku funkciju ili poziciju predsjednika i potpredsjednika Gradskog vijeća.

'Želimo da se pregovori, ako do njih dođe, odvijaju na maksimalno transparentan, javnosti otvoren način uz pisani trag i čvrsti sporazum koji će jasno vremenski i po koracima definirati očekivanja, konkretne projekte i mjere', objavio je Matijević, a isto je ponovio i za tportal. Vjerojatnom budućem gradonačelniku SDP je postavio uvjet hitnog početka gradnje javnih garaža, raspisivanja natječaja za ugradnju liftova u višestambene zgrade, osnivanja fonda za medicinski potpomognutu oplodnju, promjene načina financiranja vijeća i predstavnika nacionalnih manjina, novog povjerenstva za pristupačnost osoba s invaliditetom uz veća sredstva za njihove projekte, gradnju krematorija, božićnicu i uskrsnicu umirovljenicima, gradnju stanova za dugoročni najam, uvođenje građanskog odgoja u škole, smanjenje prireza, azil za životinje i slično.


ne vidim kako bi most podrzao uvodjenje pranja ruku u skole
isti mi je k , samo znam da taj Matijević neće biti direktor kako ga je Puljak na sučeljavanju non stop podjebava. Morat će mu i on i MOST trčati dati podršku jer inače stranka propada i da neće moći postaviti nikakav uvjet nego samo dignuti ruku što god sve ovaj predloži. tako i Most. 

To se zove to, kada imaš imaš skoro 50% vjećnika..

sa 8 vijećnika na 15 vijećnika. 

lipo su ga išli zajebati oni iz Možemo!, SDP, Pametno, prvo ga ucjenjivali, a onda je SDP zajedno sa HDZ i Kerumom mu prvi srušio koalciju pa onda na kraju i ovi .. 

a sada većina njih nije niti ušla u grad Split vijeće, a SDP pao na dva čemerna vijećnika.. onaj debil Franić nestao fala kurcu.. zanimljivo ušli su neki suverenisti/DP a takva ekipa su ionako HDZovi žetončići , u Županiji su stali na stranu HDZa u najkritičnijem trenutku.. i opet debili glasuju za takve

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by dijagram 27/6/2022, 19:15

Pitam se tko je uopce birao tog adezejca.

Dobro, yoda i par plenkista:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus 27/6/2022, 19:19

Ne mora MOST ništa ako neće no jasno je da će mu dat podršku tako da ne dođe Kerum i company.

MOST ne mora ništa. Mogu slobodno i u oporbi bit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 3 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum