ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Serbinho-3 24/6/2022, 22:19

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=06&dd=24&nav_id=2175567
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by immortal 24/6/2022, 22:39

https://www.index.hr/magazin/clanak/to-nije-imao-ni-tudjman-kako-izgleda-vila-u-zagrebu-zbog-koje-se-ljuti-vidojev-otac/2374377.aspx

"To nije imao ni Tuđman": Kako izgleda vila u Zagrebu zbog koje se ljuti Vidojev otac

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by epikur37 24/6/2022, 22:55

Sponzoruša seljančica i srpski tajkun...

Kmeek
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Hektorović 24/6/2022, 23:50

epikur37 wrote:Sponzoruša seljančica i srpski tajkun...

Kmeek
 Polusvijet
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by kaya 25/6/2022, 09:23

Tvoj deo je onaj koji je imao suprug, znači ni jedan .
Ajme ovih tupavih sponzoruša, kada nenadano umre tatin sin prije oca trebaju im mjeseci da shvate da nemaju više ništa. Misle da je sve u čemu su "samo uživale" pola njihovo. Dok ti njima objasniš da  uživati i posjedovati nije isto..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by marcellus 25/6/2022, 11:18

Nije ona baš glupa, od svih tih sponzoruša jedina ima završen ozbiljan fax (arhitektica je). Samo što je ovo cirkus. Miša Grof je ko deda Pantelija, sve ostavio samom sebi. A to što se udala za sina a ne za tatu na kojeg je sva lova je doduše njen problem... krkan se ubio alkoholom i seksom na tajlandskoj masaži, jebiga

_________________
Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by prckov 25/6/2022, 11:23

ako nesto ulozi covjeku u spomenik to ce bit njen dio  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by vuksadinare 25/6/2022, 15:22

tvoje je ono sto su unjela u brak...tri tanga gacice,ruz za usne i tamponi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by immortal 25/6/2022, 21:28

marcellus wrote:Nije ona baš glupa, od svih tih sponzoruša jedina ima završen ozbiljan fax (arhitektica je). Samo što je ovo cirkus. Miša Grof je ko deda Pantelija, sve ostavio samom sebi. A to što se udala za sina a ne za tatu na kojeg je sva lova je doduše njen problem... krkan se ubio alkoholom i seksom na tajlandskoj masaži, jebiga
miša grof još nije umro da bi nekome ostavljao
za života još nije nikome prepisao, njegovo je

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by debotoijusto 25/6/2022, 22:33

nisam ovo pratio no onako na prvu
neradnik koji je sve nasljedio imao sina neradnika kojeg sam uzgojio i jos se odaziva na grof 
nikolina je popusila igru no nece biti gladna , klinka zrtva
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by immortal 26/6/2022, 01:31

debotoijusto wrote:nisam ovo pratio no onako na prvu
neradnik koji je sve nasljedio imao sina neradnika kojeg sam uzgojio i jos se odaziva na grof 
nikolina je popusila igru no nece biti gladna , klinka zrtva
mala će dobiti kad odraste, bez brige 
mala je nasljednik, snaha nije

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Ringo10 26/6/2022, 05:54

Koliki je njen dio

https://www.youtube.com/watch?v=UjNzd3a4qVM
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by vuksadinare 26/6/2022, 07:19

marcellus wrote:Nije ona baš glupa, od svih tih sponzoruša jedina ima završen ozbiljan fax (arhitektica je). Samo što je ovo cirkus. Miša Grof je ko deda Pantelija, sve ostavio samom sebi. A to što se udala za sina a ne za tatu na kojeg je sva lova je doduše njen problem... krkan se ubio alkoholom i seksom na tajlandskoj masaži, jebiga
...pa ja mislim da je ona imala potajnu zelju nakon sto joj je muz odapeo da je grof uzme pod svoje da je skuci kod sebe..da li kao mamu od njegove unuke da li kao jebaljku mozda cak kao zenu tko zna..no grof je nije tangirao od kad se udala za njegovog sina..elem stari je krimos elem arkanovac elem srpski nacionalist..ova je cak pokusavala da mu se umili prodat se da ona u stvari nije hrvatica vec neki mix necega slovenka,slovakinja pa je nabrajala kako su joj bake slovenke,slovakinje da joj je samo jedan deda bio hrvat..no izgleda grof nije pusio tu pricu..na koncu joj je porucio da u zagreb moze odnjeti samo ono sto je unjela u brak dakle tri para tanga gacica,ruz i tampone
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Ringo10 26/6/2022, 07:25

Misa Grof je pravi car
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by vuksadinare 26/6/2022, 08:59

Ringo10 wrote:Misa Grof je pravi car
kriminalac i ova zna da se bolje sa njim ne zajebavat...stari ce osigurat unuku a ova ce uzdrzavat mamu tako da ova preko unuke sigurno nece proci lisho...da ce biti gladna...samo grof je ne zeli u blizini sebe vidjeti...nek si trazi nekog novog 'dikana ili grofa' koji ce je uzdrzavati...ili ode pec hamburgere u kanadu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Meatke 26/6/2022, 10:42

Meatke
Meatke

Posts : 345
2015-08-16


kic likes this post

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by zganci_i_jetrica 26/6/2022, 10:45

Ringo10 wrote:Misa Grof je pravi car
To tek ako Nikoletina prospava s ribama  :D
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1319
2021-06-05


Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by immortal 26/6/2022, 11:34

PIŠEKICA OSTAJE BEZ SVEGA? Miša Grof razbaštinio svoju snahu: ‘Neću dozvoliti da antikvitete nosi u Hrvatsku ili da ih razvlači’


https://www.dnevno.hr/magazin/pisekica-ostaje-bez-svega-misa-grof-razbastinio-svoju-snahu-necu-dozvoliti-da-antikvitete-nosi-u-hrvatsku-ili-da-ih-razvlaci-

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by vuksadinare 26/6/2022, 11:38

ajd ti snajka u t.p.m...pa vi droce trcite u beges a preko 90% vas se vrati posrano i posramljeno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Serbinho-3 26/6/2022, 11:46

vuksadinare wrote:ajd ti snajka u t.p.m...pa vi droce trcite u beges a preko 90% vas se vrati posrano i posramljeno



Kada traze bogate.

Da traze srcem, taj procenat bi pao na 10%.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo Empty Re: Nikolina Pisek: Hocu da znam koliki je moj deo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum