ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by debotoijusto Tue 21 Jun - 16:50

VIŠE javno tužiteljstvo u Beogradu utvrdilo je da nema osnovane sumnje da je smrt Mateja Periša posljedica kaznenog djela, imajući u vidu sve okolnosti od njegovog nestanka u noći 30/31. prosinca 2021. godine, izvršene provjere, do pronalaska tijela 18. svibnja u Dunavu, javlja Nova.rs.

Naime, obdukcijom koju je po nalogu Višeg javnog tužiteljstva u Beogradu obavio Institut za sudsku medicinu konstatirano je da na tijelu Mateja Periša nema povreda kostiju glave, vrata, trupa ni udova.

Istovremeno, rezultati toksikoloških analiza su pokazali prisustvo toksičnih koncentracija amfetamina u krvi i organima, uz prisustvo etil-alkohola. Također, u uzorku kose je identificiran kokain i benzoilekgonin u tragovima.

Komisijsko vještačenje obavila su tri vještaka, liječnika specijalista sudske medicine.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljeni-rezultati-obdukcije-mateja-perisa-pronadjeni-speed-i-alkohol/2373903.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30650
2014-04-12


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by debotoijusto Tue 21 Jun - 16:51

jbg. lose ga puklo ili srbi uvalili losu kemiju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30650
2014-04-12


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by epikur37 Tue 21 Jun - 16:56

Manje više očekivano je bilo.

Počivao u miru.

Mladež je rizična na te pizarije i prije a sada još više.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by vuksadinare Tue 21 Jun - 17:26

kaze njegov otac njanci miligrama droge nikad nije uzeo a kap alkohola popio mozda jednom u 10 godina...ipak ocito nije dobro poznavao svog sina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by niels Tue 21 Jun - 19:18

Inače nisam za to da se ovakvi podaci objavljuju u javnosti, ali mediji su bili opsjednuti nagađanjima i proturječnim informacijama.

Javnost je dobila pravo na zaključak cijele te tragedije, od tog nesretnika, njegovih “prijatelja” i kakvog-takvog obrazloženja bizarnosti iz slučaja.

Na Beogradu je da konačno razmisli treba li mu takav “turizam” ili možda da se ugleda na Novi Sad, ne velim da se tamo ne drogiraju, ali to nije poanta izlaska.

Kejovi su inače lijepi, uz drukčiji pristup i uređenje privlačili bi i sasvim drukčije scene i priče. No, dobro, nije umro od prostornog planiranja u Beogradu, pa ni od lošeg društva.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by marcellus Tue 21 Jun - 19:20

niels wrote:

Na Beogradu je da konačno razmisli treba li mu takav “turizam”

a tek split... pa tamo kad je ultra kradu baki tablete i miksaju i pomiješaju s malo žbuke sa zidića pa prodaju partijanerima

_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by AssadNaPodmornici Tue 21 Jun - 19:27

vuksadinare wrote:kaze njegov otac njanci miligrama droge nikad nije uzeo a kap alkohola popio mozda jednom u 10 godina...ipak ocito nije dobro poznavao svog sina
to ce svatko reci za svoje dite, međutim velika većina današnje mladosti pije alkohol u potocima, a i većina konzumira drogu , ono jedini je "plus" sto to nisu klasični narkomani pa ovisni na heroinu, ali čim je neka fešta...

inače gledao sam jedno hercegovačko vjenčanje, imate snimku na internetu kasnije stavim ako netko ne stavi, ekipa sa vjenčanja doslovno naslagala par crta kokaina i okolo dijeli ekipi koja šmrče , ono mladoženja, kum , staro mlado.. fala bogu nisam nikda šmrka sranja, meni moj mozak treba sve te droge uzrokuju rupe u glavi, kao i većina lijekova pa i loša hrana(gomila UH) .. onda ljudi puknu poput putina, hitlera, ili sa foruma safeta, sovaka

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by niels Tue 21 Jun - 19:28

marcellus wrote:
niels wrote:

Na Beogradu je da konačno razmisli treba li mu takav “turizam”

a tek split... pa tamo kad je ultra kradu baki tablete i miksaju i pomiješaju s malo žbuke sa zidića pa prodaju partijanerima

Na jednoj Ultri umlatimo više para nego na Zrću, u povijesti njegovog postojanja. To je OK, da sam mlađi i poduzetniji, prodavao bi brašno po Splitu ;)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by niels Tue 21 Jun - 19:32

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:kaze njegov otac njanci miligrama droge nikad nije uzeo a kap alkohola popio mozda jednom u 10 godina...ipak ocito nije dobro poznavao svog sina
to ce svatko reci za svoje dite, međutim velika većina današnje mladosti pije alkohol u potocima, a i većina konzumira drogu , ono jedini je "plus" sto to nisu klasični narkomani pa ovisni na heroinu, ali čim je neka fešta...

inače gledao sam jedno hercegovačko vjenčanje, imate snimku na internetu kasnije stavim ako netko ne stavi, ekipa sa vjenčanja doslovno naslagala par crta kokaina i okolo dijeli ekipi koja šmrče , ono mladoženja, kum , staro mlado.. fala bogu nisam nikda šmrka sranja, meni moj mozak treba sve te droge uzrokuju rupe u glavi, kao i većina lijekova pa i loša hrana(gomila UH) .. onda ljudi puknu poput putina, hitlera, ili sa foruma safeta, sovaka

Da, drogiranje je postalo opća pojava, ne možeš djecu obraniti od toga, ali definitivno tvrditi da ti se dijete ne bi nikada drogiralo, to se ja za sebe ne bi usudio tvrditi. :)

Inače, najopasnije i najjače su droge na recept.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by marcellus Tue 21 Jun - 19:34

niels wrote:
marcellus wrote:
niels wrote:

Na Beogradu je da konačno razmisli treba li mu takav “turizam”

a tek split... pa tamo kad je ultra kradu baki tablete i miksaju i pomiješaju s malo žbuke sa zidića pa prodaju partijanerima

Na jednoj Ultri umlatimo više para nego na Zrću, u povijesti njegovog postojanja. To je OK, da sam mlađi i poduzetniji, prodavao bi brašno po Splitu ;)

samo što ti to rastjera bolje goste... zrće rulz jer je usred ničega i tamo nikog osim partijanera nikad ni nema pa nikom niti ne smetaju. Split je već problem

_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by marcellus Tue 21 Jun - 19:34

eh kad je marčelo partijao po zrću, još sam ovdje i slike stavljao... jebodrom samo takav, onda. Danas je peder bal

_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by marcellus Tue 21 Jun - 19:35

(a možda sam i ja pinkicu ostario)

_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by niels Tue 21 Jun - 21:33

marcellus wrote:(a možda sam i ja pinkicu ostario)

Lima, nemoj zafrkavat sirotinju, imam decu stariju od tebe.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by catabbath Tue 21 Jun - 22:59


_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by T. Wed 22 Jun - 0:56

Ne bih se hvalio ali to sam smatrao od prvog dana...
Ne samo ja, normalno...
Ali se promptno digla 'kuka i motika' od dežurnih dušebrižnika i branitelja hrvatstva...
Dečko se samoubio i to je to, ni prvi ni zadnji...

_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Unname11
T.
T.

Posts : 17140
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by T. Wed 22 Jun - 0:59

Na koncu je dokazano da je bio kreten...
Unatoč višemjesečnom ispiranju mozga kako se radilo o uzornom dečku, sportašu, koji nije pio niti je ikad okusio drogu itd. ...

_________________
Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Unname11
T.
T.

Posts : 17140
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by mentalitet Wed 22 Jun - 1:11

T. wrote:Na koncu je dokazano da je bio kreten...
Unatoč višemjesečnom ispiranju mozga kako se radilo o uzornom dečku, sportašu, koji nije pio niti je ikad okusio drogu itd. ...


Jebi ga,mladost ludost,da ne bi ispao pichkiica u druushtvu kakvo je,a ochiito je bilo drogerashko u kojemu je vladala sintagma,tko se ne ubiije od droge daj niije znao da je zivio.Sjecam se u tim godnama sebe gdje smo se takmiichili tko ce vishe popiti a jedan medjumurac stalno triijezan.Gledam ga ii miislim nemoguce,al sam prmjeto da stalno de na WC.Sljedeci puta kad je krenuuo na WC ja za njime i ulovim ga kako povraca.Gurno prst u grlo i povraca,Kada sam rekao shkvadri shto radi zakljuchal smo WC ii tamo si mogao samo uz odobrenje konobara.Nakon cuku vremena ovaj pijan ko letva.
O mrtvima nemam nshta za reci al m zao njegoviih roditelja,nedaj boze nii najgorem nepriijatelju da izgubi dijete za svoga zivota.Duboka sucut obitelji.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša Empty Re: Objavljeni rezultati obdukcije Mateja Periša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum