ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vuksadinare 20/6/2022, 17:17

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2373641&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vuksadinare 20/6/2022, 17:18

love ni za ovo nema ali za lgbt se uvijek nadje i ima...sad ce opet utuc milijunsku cifru za nekakvu lgbt saradu na strosu u 8 mjesecu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vuksadinare 20/6/2022, 17:20

..cim je imbex poceo o ovom pisat izgleda i njima na zivce pocelo ici necinjenje ne-mozemo..jbg kad ti vonj smeca i miomirisi dtaskaju nosnice i najveci ganatik ne-mozemo i senfa pocne pizdiz i saruckat bandicu vrati se oprastamo ti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by Hektorović 20/6/2022, 17:28

Pa pročitaj članak do kraja, trenutno su u tranziciji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by Hektorović 20/6/2022, 17:30

Pošto osobno imam iskustva, za neke projekte ti treba po 5-6 godina od početka do realizacije, neovisno o tome koliko se trudiš.


Ne možeš samo lupiti šakom od stol

Sam proces javne nabavke je maksimalno spor i kompliciran
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by marcellus 20/6/2022, 17:43

pa ja sam prije nego su došli na vlast napisao da ih čeka napuljski scenarij sa smećem.

jer pripuz, kako sam napisao, može srediti da kamioni stoje, radnici štrajkaju, hdz može sabotirati preseljenje jakuševca... ova ekipa su padobranci.


_________________
(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vuksadinare 20/6/2022, 18:03

marcellus wrote:pa ja sam prije nego su došli na vlast napisao da ih čeka napuljski scenarij sa smećem.

jer pripuz, kako sam napisao, može srediti da kamioni stoje, radnici štrajkaju, hdz može sabotirati preseljenje jakuševca... ova ekipa su padobranci.

...jbg kad su perfomeri i takvi dosli na vlast zahvaljujuci blesimetrima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by Eroo 20/6/2022, 18:08

Pokojni nije imao ovakvih problema, sve je klapalo.
Rekoh vam ja da ćete ga praviti od blata, niste mi tada vjerovali.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vili40 20/6/2022, 18:13

Eroo wrote:Pokojni nije imao ovakvih problema, sve je klapalo.
Rekoh vam ja da ćete ga praviti od blata, niste mi tada vjerovali.
ŠTO SE DOGAĐA?!
Zagreb je zatrpan smećem, fotografije stižu iz cijelog grada: Umjesto da skuplja otpad, Bandić skuplja otpadnike
(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu 873153

Prava poplava fotografija zagrebačkog smeća zapljusnula je društvene mreže. Na stranici Vratite magnoliju na Facebooku objavljeno je mnoštvo fotografija smeća nagomilanog pokraj kontejnera iz raznih zagrebačkih kvartova
Prava poplava fotografija zagrebačkog smeća zapljusnula je društvene mreže. Na stranici Vratite magnoliju na Facebooku objavljeno je mnoštvo fotografija smeća nagomilanog pokraj kontejnera iz raznih zagrebačkih kvartova

U međuvremenu su ih zapljusnule fotografije smeća iz drugih zagrebačkih kvartova: Utrina, Ravnica, Maksimira…
'Umjesto da skuplja otpad po Zagrebu, gradonačelnik skuplja otpadnike po Saboru', komentirala je na Twitteru njegova protukandidatkinja s prošlih lokalnih izbora, Anka Mrak Taritaš iz Glasa.
Problem s gomilanjem smeća oko kontejnera postoji već neko vrijeme, posebice oko kontejnera s plastikom. RTL je javljao kako je na čekanju ugovor između Grada Zagreba i tvrtke CIOS Petra Pripuza, a isto tako i smeće.
Iz tvrtke CIOS, koja preuzima i sortira zagrebačku plastiku, poručuju da su oni svoje obveze ispunili i otkupili ugovorom dogovorenu količinu otpada. Novi ugovor još nije potpisan, a pregovori sa Zagrebačkim holdingom, odnosno Čistoćom, u tijeku su, pa je smeće, čini se, na čekanju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by marcellus 20/6/2022, 18:15

vili, kod mene se smeće odvozilo svaka 2-3 dana dok god je bandić bio živ.

Sad ga ne odvoze po dva tjedna, umjesto dvije kante pred kućom ih je 10 i hrpa žutih vreća s plastikom, papiri su posvuda jer ne stanu...

grad smrdi u pičku materinu

čekamo najezdu žohara i štakora, ljeto dolazi...

_________________
(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vili40 20/6/2022, 18:18

Zagreb je danas bez obzira na silne probleme koje je ostavio pokojni ipak europskiji grad nego je bio kad je njime vladala mafija.Trebat će još dosta vremena da se očisti i od smeća i od hobotnice.A to što neki ko vučina ne mogu spavati radi ideologije to je više njihov problem jer ne znam kaj bi se moralo u Zagrebu dogoditi da ta smotana desnica dođe na vlast.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by niels 20/6/2022, 19:27

Ne pamtim kad je grad bil ovak zmazan i derutan.

Otpad ne postoji, za građane postoji samo smeće, barem u ovom scenariju. Gospodarenje otpadom se prepušta mafiji, jer u svakoj uređenoj državi mafija gospodari s otpadom, grad je čist i niko nikaj ne pita.

25 radnika? Na HZZ i zaposliti ih 50.

Kamioni u kvaru? Kaj nemaju radionicu? Tomašević nek ode tam sa stolicom i stolom i nek od tam vodi grad, a oni neka ne popravljaju kamione ispred njega.

On bi jadan nekaj, sam kaj nije delal dana u životu, bil je na jaslama. Njemu još nije jasno da ga Pripuz i ova prava mafija od megazločinačke sabotiraju i kažnjavaju Zagreb zbog izbora.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

marcellus likes this post

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by niels 20/6/2022, 19:29

vili40 wrote:Zagreb je danas bez obzira na silne probleme koje je ostavio pokojni ipak europskiji grad nego je bio kad je njime vladala mafija.

A po čemu?

Konkretno?
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by sitting_bull 20/6/2022, 20:00

marcellus wrote:pa ja sam prije nego su došli na vlast napisao da ih čeka napuljski scenarij sa smećem.

jer pripuz, kako sam napisao, može srediti da kamioni stoje, radnici štrajkaju, hdz može sabotirati preseljenje jakuševca... ova ekipa su padobranci.

sve što si naveo se upravo događa - sabotaže i opstrukcije su na maksimalno.

bandić je bio hdz-ov igrač i sve opstrukcije i sabotaže idu iz vrha vlasti - don andrej corleone vodi igru.
dvije i pol godine nakon potresa nije obnovljeno gotovo ništa, a rok za potrošiti europske novce curi.
čak i kad bi potrošili sve novce već je napravljena šteta od barem 200 milijuna eura - toliko je poskupio građevinski materijal.

promašio si u predviđanju: obzirom na intenzitet opstrukcija trebati će im najmanje tri godine da uvedu red jer kontra sebe imaju dva protivnika - političku mafiju i tajkunsku mafiju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by sitting_bull 20/6/2022, 20:06

niels wrote:Ne pamtim kad je grad bil ovak zmazan i derutan.

Otpad ne postoji, za građane postoji samo smeće, barem u ovom scenariju. Gospodarenje otpadom se prepušta mafiji, jer u svakoj uređenoj državi mafija gospodari s otpadom, grad je čist i niko nikaj ne pita.

25 radnika? Na HZZ i zaposliti ih 50.

Kamioni u kvaru? Kaj nemaju radionicu? Tomašević nek ode tam sa stolicom i stolom i nek od tam vodi grad, a oni neka ne popravljaju kamione ispred njega.

On bi jadan nekaj, sam kaj nije delal dana u životu, bil je na jaslama. Njemu još nije jasno da ga Pripuz i ova prava mafija od megazločinačke sabotiraju i kažnjavaju Zagreb zbog izbora.
jasno je njemu, ali u državi gdje vrh mafije vrh vlasti teško može do promjena u nekom kraćem roku.

istina je kako hdz i njegovi tajkuni sistemski uništavaju hrvatsku i sve što rade je podređeno tome da opstanu na vlasti.

ako treba oni će i uništiti hrvatsku do kraja, samo da nitko drugi ne bude umjesto njih.

u bivšoj državi bi sva ova hdz krema bila ili na golom otoku, ili bi bili strijeljani i to ne zbog politike, nego zbog lopovluka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by sitting_bull 20/6/2022, 20:08

marcellus wrote:vili, kod mene se smeće odvozilo svaka 2-3 dana dok god je bandić bio živ.

Sad ga ne odvoze po dva tjedna, umjesto dvije kante pred kućom ih je 10 i hrpa žutih vreća s plastikom, papiri su posvuda jer ne stanu...

grad smrdi u pičku materinu

čekamo najezdu žohara i štakora, ljeto dolazi...
pa što onda ne odseliš?

što čekaš???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by Guest 20/6/2022, 21:13

Ma davno sam ih prokužio. Znaju samo lupat loncima po gradu. Za ostalo su nesposobni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by immortal 20/6/2022, 21:28

vuksadinare wrote:..cim je imbex poceo o ovom pisat izgleda i njima na zivce pocelo ici necinjenje ne-mozemo..jbg kad ti vonj smeca i miomirisi dtaskaju nosnice i najveci ganatik ne-mozemo i senfa pocne pizdiz i saruckat bandicu vrati se oprastamo ti
posebno na ovoj vrućini i to u ZGu koji je potpuno betonski grad
vrućina isijava iz pločnika i sa neba

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by niels 21/6/2022, 00:44

Meni nije žao Bandića i njegove kamarile, usprkos svemu.

Ali činjenica je da Tomašević, posebno ne s ovakvim utezima, ne može i ne zna voditi Zagreb.

Pripuza nije trebalo rješavati - ako nekaj funkcionira, onda to ne diraš. I grad i maćeha država uredno probijaju sve rokove vezano za obnovu. Ne koriste se fondovi EU za energetsku obnovu fasada. Tomašević je u startu dao do znanja da ga kapitalni projekti ne zanimaju, a i ovako smo teška provincija. Malo novaca koje ima za športske projekte on će ulupati u Kranjčevićevu, iako se tamo ne mogu igrati utakmice pod ingerencijom UEFA-e.

Hrvatska je zaslužila nacionalni stadion, tu grad nije jedini dionik, ali mora pogoniti projekt. Umjesto toga alibi priča - jer će samo i biti priča - oko Kranjčevićeve (??!)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by vuksadinare 21/6/2022, 02:50

lako je performanse izvoditi..i na tome izbore dobijati jer se stare puce na to pale..ali grad drzave firme ne mozes performansima voditi...love za lgbt sranja imas i za macko azile i groblja u milijunskim ciframa a za rezervne busne i tramvajske djelove nemas kao ni za kamione cistoce..aj ne seri senf
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

(NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu Empty Re: (NE)MOZEMO kapitulirao pred smecem u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum