ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by vuksadinare 18/6/2022, 06:47

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pogledajte-kako-je-bilo-na-hdz-ovoj-festi-plenkovic-tehnicirao-banozic-igrao-nogomet-sudile-sutkinje-15211926
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by vuksadinare 18/6/2022, 06:49

tssss...njemu 'suverenizam' uvodjenje eura..to mogu pusiti radman,banozic i slicni..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by sitting_bull 18/6/2022, 16:39

don corleone hrvatske mafije.

prije, ili kasnije će se zajebati i stati nekome od pajdaša na žulj, a onda će završiti kao ibrahim dedić, ili će ga gađati zoljom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by niels 19/6/2022, 02:40

Banožića u Katar, Daliću poslana jasna poruka.

Šeks će prirediti upute za suce i VAR.

Nakon toga sve fondove EU staviti na naslov Hrvatskoj, megazločinačka u plusu do 24.-og stoljeća.

Znam ja da svjetskim nogometom drma mafija, ali ovakvu mafiju nisu ni oni vidjeli.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by Ringo10 19/6/2022, 02:46

Ko je Ibrahim Dedic?

Dobro, sad sam na Internetu vidio ko je bio taj Dedic ...nikakva steta sto su ga skratili
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by niels 19/6/2022, 03:38

Ringo10 wrote:Ko je Ibrahim Dedic?

Dobro, sad sam na Internetu vidio ko je bio taj Dedic ...nikakva steta sto su ga skratili

A jesi li na internetu vidio tko je naredio njegovu egzekuciju i zašto?
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by Ringo10 19/6/2022, 05:03

Nisam vidio...niti me briga
Vjerojatno neki kriminalci kao i on
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi' Empty Re: Von Plenkovsky:'Ja sam najbolji,najpametniji ne zasluzujete ma ali sam i milostiv ponekad pa vas potapsam po glavi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum