ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomaševićevi su krenuli na djecu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by immortal Wed 8 Jun - 1:28

Ugledni psihijatar: Tomaševićevi su krenuli na djecu, u vrtićima objašnjavaju “ne moraš biti dečkić ili curica ako si tako rođen/a”


Objavio:hrvatska danas


Tomaševićevi su krenuli na djecu Hermanvukusic


Ugledni psihijatar dr. Herman Vukušić oglasio se na fb-u:
“KRENULI SU NA DJECU !!!!!

Kao što sam najavio, pobornici transrodne ideologije krenuli su u svoj lov na nevine dječje duše!

Uz odobrenje Tomislava Tomaševića pripadnici udruge Status M u dječjim vrtićima počeli su provoditi program gdje DJECU U PREDŠKOLSKOJ DOBI educiraju o “rodnim stereotipovima” i “rodno transformativnim alatima” !
U prijevodu: ne moraš biti dečkić ili curica ako si tako rođen/a, a mi ćemo te naučiti kako promijeniti spol !

Ovo je skandalozno i ja ovim putem najavljujem kako ću od nadležnih ministarstava i stručnih udruga tražiti objašnjenje kako je moguće da se ovakva indoktrinacija djece koja može biti nesagledivo štetna po njihov psihoseksualni razvoj uopće dozvolila !!!!!, napisao je dr. Herman Vukušić.
Tomaševićevi su krenuli na djecu Statusm

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by Guest Wed 8 Jun - 2:23

Nakotilo se te transrodne gamadi dosta. Globalizam učinio svoje. 

Sad je jedino pitanje kako ih spriječiti u djelovanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by mentalitet Wed 8 Jun - 6:11

Eto ponovo dokaz onoga shto ja trubim vec godinama da vam nisu bili neprijatelji srbi niti vi njima nego da su to ovi a vas su samo zaspinali i ispali ste korisne budale i jednii i drugi.Dakle "Zashto ste se borili? Pa da vam djeca ne znaju kojega su spola , a sutra nece znati ni koje naciije a ni vjere..Ubuduce cu hrvate zvati koriisne budale .Jebi ga to je istina .A takozvani "Domovinski rat" je bio pljachkashki.Nemojte se jediti ja samo govorim istinu.Pa jebo mu bog mater,pogledajte Chermaka i Gotovinu da to nisu naslijedili od babe a da ne govorim o drugima koji svaki dan ispred vasheg nosa prolaze i shalju vam njezne poruke .Vi ste korisne budale a mi smo pametn i veci hrvati od vas zato shto ste bijedna i jebena sirotnja koja mora svakodnevno crnchiti za koricu kruha.A kako to rjesht?Ne bu ishlo bez pushke.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 6:24

cassanowa wrote:Nakotilo se te transrodne gamadi dosta. Globalizam učinio svoje. 

Sad je jedino pitanje kako ih spriječiti u djelovanju.
Isprokidaš ih. Ubiješ Boga u njima. Možda je vrtić državni al djeca su tvoja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 6:26

Da ja iman dite i da ja čujen da je to meni netko iza leđa bez bog znanja doveja u vrtić ili školu da im objašnjava te pizdarije otiša bi tamo i tražija tog nastavnika ili nastavnicu šta ga mora i odgajat I ONDA BI MU/JOJ SVE KOSTI POLOMIJA.

Plaćam te da mi čuvaš dicu i da ih odgajaš dok mene nema a to znači i briga o mentalnom zdravlju a ne da ih kljukaš PIZDARIJAMA u zdrav mozak.

Kako bi brzo izletija do tog vrtića il škole i kako bi pucale kosti odma tome ili toj neovisno o spolu jer ja to ne jeben dva posto, pa to jedno čudo.

RADIŠ MI IZA LEĐA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 6:39

Uopće ne bi dira te šta su došli to objašnjavat. Oni imaju svoju agendu i pranje mozga koje žele drugima uvalit u um al ti imaš obavezu da odgajaš moje dite dok mene nema i zato san ti da pare i povjerenje a ne da mi bez moga znanja, meni iza leđa kljukaš dicu PIZDARIJAMA.

PA SATRA BI TE. OD TEBE NE BI OSTALE NI PAPUČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 6:57

Zamisli da imaš vojsku ispod sebe i od te jedinice očekuješ to i to i onda dobiješ podatak da ta jedinica radi nešto drugo a tebi nije niti rekla nego ono ...

Radiš mi iza leđa.

PA NE BIO OD TEBE PAPUČE OSTALE. TAKO BI TE NAPROKIDA DA TI TO VIŠE U ŽIVOTU NE BI PALO NA PAMET.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by mentalitet Wed 8 Jun - 7:05

RayMabus wrote:Uopće ne bi dira te šta su došli to objašnjavat. Oni imaju svoju agendu i pranje mozga koje žele drugima uvalit u um al ti imaš obavezu da odgajaš moje dite dok mene nema i zato san ti da pare i povjerenje a ne da mi bez moga znanja, meni iza leđa kljukaš dicu PIZDARIJAMA.

PA SATRA BI TE. OD TEBE NE BI OSTALE NI PAPUČE.

Stari, to si ti i josh mozda par normalnih ali kada pogledash ljeti neko jezero u koje ne ulazi svjeza voda napadnu zelene alge i dok si rekao keks jezero se zeleni i vecina flore nestane.Tako ti je i drushtvo,dzava,Stoka sitnog zuba to promatra indiferentno pa ce sutra donijeti zakon da djeca od 12 godina mogu imati sexualne odnose, pa ce onda donijeti zakon da je pedofilija normalna i tako redom sve dok od ljudi ne naprave zombije a kako sam vec napiisao stoka sitnog zuba to promatra i misli se to se drugom deshava nece njima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 7:07

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Uopće ne bi dira te šta su došli to objašnjavat. Oni imaju svoju agendu i pranje mozga koje žele drugima uvalit u um al ti imaš obavezu da odgajaš moje dite dok mene nema i zato san ti da pare i povjerenje a ne da mi bez moga znanja, meni iza leđa kljukaš dicu PIZDARIJAMA.

PA SATRA BI TE. OD TEBE NE BI OSTALE NI PAPUČE.

Stari, to si ti i josh mozda par normalnih ali kada pogledash ljeti neko jezero u koje ne ulazi svjeza voda napadnu zelene alge i dok si rekao keks jezero se zeleni i vecina flore nestane.Tako ti je i drushtvo,dzava,Stoka sitnog zuba to promatra indiferentno pa ce sutra donijeti zakon da djeca od 12 godina mogu imati sexualne odnose, pa ce onda donijeti zakon da je pedofilija normalna i tako redom sve dok od ljudi ne naprave zombije a kako sam vec napiisao stoka sitnog zuba to promatra i misli se to se drugom deshava nece njima.
Ja nisam normalan. U tome i je stvar. Normalno je nešto šta je prosjek pa se svi toga drže jer misle da su tako sigurni jer ne odskaču od većine u društvu. Osta bi taj ili ta bez glave da mi to napravi a pod to ide ono : da mi radiš iza leđa nešto za šta nisi plaćen/a a bez mog dopuštenja i uopće znanja o tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 7:17

Možeš ga učit samo ono šta ja dopustim a to je da je to poremećaj šta se netko inkarnira u jednom spolu a onda ima težnju bit drugi spol itd.

To je poremečaj a onda ako se ne dira u nikoga, ne radi zlo, ne krši ničiju tuđu volja onda je živi i pusti druge da žive.

To je isto šta netko ima klepmave uši. Pa šta ću mu ja ? Zato šta ima klempave uši ne znači da je to normalno i da svi moraju imat sad klempave uši jer ovaj tamo jedan ima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by mentalitet Wed 8 Jun - 7:30

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Uopće ne bi dira te šta su došli to objašnjavat. Oni imaju svoju agendu i pranje mozga koje žele drugima uvalit u um al ti imaš obavezu da odgajaš moje dite dok mene nema i zato san ti da pare i povjerenje a ne da mi bez moga znanja, meni iza leđa kljukaš dicu PIZDARIJAMA.

PA SATRA BI TE. OD TEBE NE BI OSTALE NI PAPUČE.

Stari, to si ti i josh mozda par normalnih ali kada pogledash ljeti neko jezero u koje ne ulazi svjeza voda napadnu zelene alge i dok si rekao keks jezero se zeleni i vecina flore nestane.Tako ti je i drushtvo,dzava,Stoka sitnog zuba to promatra indiferentno pa ce sutra donijeti zakon da djeca od 12 godina mogu imati sexualne odnose, pa ce onda donijeti zakon da je pedofilija normalna i tako redom sve dok od ljudi ne naprave zombije a kako sam vec napiisao stoka sitnog zuba to promatra i misli se to se drugom deshava nece njima.
Ja nisam normalan. U tome i je stvar. Normalno je nešto šta je prosjek pa se svi toga drže jer misle da su tako sigurni jer ne odskaču od većine u društvu. Osta bi taj ili ta bez glave da mi to napravi a pod to ide ono : da mi radiš iza leđa nešto za šta nisi plaćen/a a bez mog dopuštenja i uopće znanja o tome.

Stari,pod normalnim podrazumijevam krshcanske vrijednosti ,deset bozijih zapovijedi.Pa da toga nema ljudi bi bili zivotinje jedni drugima mada sve vishe su gori od zivotinja jer se kog zivotinja red i poredak pa kada neka zivotinja yo narushi dobije po pichki ili bude ubijena.To su kodeksi ii zakoni koje je priroda stvorila pa tako i chovjek koji je to razradio da bude malo vishe civilizacijski.Tamo gdje im se dopusti,a danashnji svijet je stoka sitnog zuba koja nije toliko ni kriva jer ih sistem stvara od malena takvima ,shkolstvo ,mediji.Pa da ovo prodje u Hrvatskoj ta djeca kada narastu i postanu roditelji uchila bi svoju djecu istim takvim "vrednotama",badava neki ovdje na forumu upozoravaju na te jebene trendove koje dolaze sa zapada,njih stoka sitnog zuba osudjuje kao negativce jer kako je moguce da se na zapadu grijeshi.Razumijesh li ti taj scenario.Nitko normalan (objasnio sam ti shto je normalno) se ne bori i ne ukazuje na te civilizacijske vrednote pa bilo od kuda one dolazile nego ukazujemo na smishljene zamke i da ljudi ne trebaju vjerovati svemu shto dolazi sa zapada,a vidimo da sve vishe mentalne boleshtine dolazi odatle.Teshko je ostati normalan medju budalama.AGM je davno napisao "Budale su uvijek u vecini i zato sve shto je glupo smatra se normalnim"Eto ti josh jedan vishe razlog da budesh svoj alii ne zaboravi na 10 bozijih zapovijedi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 7:37

Brige mene za taj Zapad i šta on želi usaditi drugima u um.

Ja san svoje reka pa ti vidi di si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 7:41

Ja ću raspravljat s nekim kretenima koje plaća liberalna agenda da šeta po vrtićima i školama i usađuje im um šta ovi oće.

Ne.

Ja do učitelja i učiteljice koja je takve pustila a bez moga znanja da mi to ditetu usađuje u um.

A šta bi bilo batina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by RayMabus Wed 8 Jun - 7:56

To je politička agenda. Zovu se liberali. Znači to je njihova ideologija.

To isto ka da si popa pustija u vrtić i školu a znači to je obični vrtić i obićna škola i šta on ima tu ulazit ?

Jel ti se ide na vjeronauk ? Pa upiši dite tamo i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by darth_vader Wed 8 Jun - 8:00

mentalitet wrote:Eto ponovo dokaz onoga shto ja trubim vec godinama da vam nisu bili neprijatelji srbi niti vi njima nego da su to ovi a vas su samo zaspinali i ispali ste korisne budale i jednii i drugi.Dakle "Zashto ste se borili? Pa da vam djeca ne znaju kojega su spola , a sutra nece znati ni koje naciije a ni vjere..Ubuduce cu hrvate zvati koriisne budale .Jebi ga to je istina .A takozvani "Domovinski rat" je bio pljachkashki.Nemojte se jediti ja samo govorim istinu.Pa jebo mu bog mater,pogledajte  Chermaka i Gotovinu da to nisu naslijedili od babe a da ne govorim o drugima koji svaki dan ispred vasheg nosa prolaze i shalju vam njezne poruke .Vi ste korisne budale a mi smo pametn i veci hrvati od vas zato shto ste bijedna i jebena sirotnja koja mora svakodnevno crnchiti za koricu kruha.A kako to rjesht?Ne bu ishlo bez pushke.

Je. Pobrka si malo uzročno-posljedične veze, ali nećemo ti zamjeriti, samo se lipo outaj više...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

immortal likes this post

Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by mentalitet Wed 8 Jun - 8:10

darth_vader wrote:
mentalitet wrote:Eto ponovo dokaz onoga shto ja trubim vec godinama da vam nisu bili neprijatelji srbi niti vi njima nego da su to ovi a vas su samo zaspinali i ispali ste korisne budale i jednii i drugi.Dakle "Zashto ste se borili? Pa da vam djeca ne znaju kojega su spola , a sutra nece znati ni koje naciije a ni vjere..Ubuduce cu hrvate zvati koriisne budale .Jebi ga to je istina .A takozvani "Domovinski rat" je bio pljachkashki.Nemojte se jediti ja samo govorim istinu.Pa jebo mu bog mater,pogledajte  Chermaka i Gotovinu da to nisu naslijedili od babe a da ne govorim o drugima koji svaki dan ispred vasheg nosa prolaze i shalju vam njezne poruke .Vi ste korisne budale a mi smo pametn i veci hrvati od vas zato shto ste bijedna i jebena sirotnja koja mora svakodnevno crnchiti za koricu kruha.A kako to rjesht?Ne bu ishlo bez pushke.

Je. Pobrka si malo uzročno-posljedične veze, ali nećemo ti zamjeriti, samo se lipo outaj više...

Mogao si mi to objasniti i podastrijeti te uuzrochne posljedice i molim te bez tudjica koje su za mene sinonim polupismenosti ,nego mi to fino objasni na hrvatskom jeziku a ako ne znash moze i na srpskom jer ih razumijem obadvanvishe nego neki koji tamo zivite.Vidim da si i ti ufuran u te svemirske bitke i da ti je engleski simpatichniji nego hrvatski pa se shutash lokalnim uradcima ili forumskim "IN" rijechima.Nadji mi pravu hrvatsku rijech za outanje pa cu se iisprichati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by debotoijusto Wed 8 Jun - 8:16

ovo naravno nema veze s mozgom vukusicu sjedi jedan i sutra dovedi roditelje u skolu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by catabbath Wed 8 Jun - 9:00

Odvratno. Ali na izborima su glasali za zgejeve a zgejevi su ih sad počeli guziti.

_________________
Tomaševićevi su krenuli na djecu Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by darth_vader Wed 8 Jun - 9:10

mentalitet wrote:
darth_vader wrote:
mentalitet wrote:Eto ponovo dokaz onoga shto ja trubim vec godinama da vam nisu bili neprijatelji srbi niti vi njima nego da su to ovi a vas su samo zaspinali i ispali ste korisne budale i jednii i drugi.Dakle "Zashto ste se borili? Pa da vam djeca ne znaju kojega su spola , a sutra nece znati ni koje naciije a ni vjere..Ubuduce cu hrvate zvati koriisne budale .Jebi ga to je istina .A takozvani "Domovinski rat" je bio pljachkashki.Nemojte se jediti ja samo govorim istinu.Pa jebo mu bog mater,pogledajte  Chermaka i Gotovinu da to nisu naslijedili od babe a da ne govorim o drugima koji svaki dan ispred vasheg nosa prolaze i shalju vam njezne poruke .Vi ste korisne budale a mi smo pametn i veci hrvati od vas zato shto ste bijedna i jebena sirotnja koja mora svakodnevno crnchiti za koricu kruha.A kako to rjesht?Ne bu ishlo bez pushke.

Je. Pobrka si malo uzročno-posljedične veze, ali nećemo ti zamjeriti, samo se  lipo outaj više...

Mogao si mi to objasniti i podastrijeti te uuzrochne posljedice i molim te bez  tudjica  koje su za mene sinonim polupismenosti ,nego mi to fino objasni na hrvatskom jeziku a ako ne znash moze i na srpskom jer ih razumijem obadvanvishe nego neki koji tamo zivite.Vidim da si i ti ufuran u te svemirske bitke i da ti je engleski simpatichniji nego hrvatski pa se shutash  lokalnim uradcima ili forumskim "IN" rijechima.Nadji mi pravu hrvatsku rijech za outanje pa cu se iisprichati.

Znaš ih jako dobro, ali se voliš praviti glup i pritom se naravno, loviš na nebitnu žargonsku terminologiju... Triba li ti i to prevesti ili?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by vuksadinare Wed 8 Jun - 9:12

pa kad senf jajca podvezuje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Tomaševićevi su krenuli na djecu Empty Re: Tomaševićevi su krenuli na djecu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum