ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Serbinho-3 Tue 7 Jun - 12:59


https://www.kurir.rs/planeta/3948663/dmitrij-medvedev-poruka


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=06&dd=07&nav_category=78&nav_id=2167584

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/medvedev-van-kontrole-mrzim-ih-oni-su-gadovi-napravit-cu-sve-da-nestanu-15207121
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Serbinho-3 Tue 7 Jun - 13:01


Putin je izgleda mala beba za Medvedeva, koji je izgledao

i previse miran, ali izgled cesto zna da izneveri.

Verovatno ce Slobodni Medija na signal, proglasiti i ovog da

je ludak, bolestan, te kako mu je ostalo dve sedmice zivota.

winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by pizzon Tue 7 Jun - 15:43

Boze pomozi
spasi Srbe i Srbiju

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Eroo Tue 7 Jun - 15:44

Serbinho-3 wrote:
https://www.kurir.rs/planeta/3948663/dmitrij-medvedev-poruka

Pa iz ovoga kratkog teksta se vidi da se radi o poremećenom tipu. Nije jedini, ima ih više, i to je problem. Za Rusiju.
Prijetnja uništavanja svijeta oko sebe je po mome uvjerenju isprazna i neutemeljena na stvarnoj moći.
Svjestan je da bi, nakon prve bačene atomske na nekog od susjednih država, gulag- Rusija bila pretvorena u veliku baru.
Zbog topljenja sibirskog leda u tlu. Tko  razumije promjenu volumena leda prilikom pretvaranja u vodu, razumjet
će i ovo šta sam naglasio. Ima u Rusiji još ljudskog potencijala koji ne bi dozvolio ovakav razvoj situacije.
Eroo
Eroo

Posts : 74519
2016-07-22


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Eroo Tue 7 Jun - 15:47

pixi.... wrote:Boze pomozi
spasi Srbe i Srbiju
Izgledi su vam veoma loši. Ovo kažem bez trunke škodoželjnosti.
Eroo
Eroo

Posts : 74519
2016-07-22


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by AssadNaPodmornici Tue 7 Jun - 16:04

safet,ringo, medvedv, putin,milošević, hitler sve ista kategorija. pod stare dane prdnu i odmah mrze, nasilje, logore, streljanje, osvajanje, krv.. čim netko navrši 60godina treba ga držati podalje vlasti i gdje se odlučuje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by vili40 Tue 7 Jun - 18:10

Serbinho-3 wrote:
Putin je izgleda mala beba za Medvedeva, koji je izgledao

i previse miran, ali izgled cesto zna da izneveri.

Verovatno ce Slobodni Medija na signal, proglasiti i ovog da

je ludak, bolestan, te kako mu je ostalo dve sedmice zivota.


winksmile
možda nije skroz lud samo malo nije normalan,ne treba to nitko proglašavati jer se vidi onako od oka.Napasti tuđu zemlju,ubijati,razarati i silovati i još mu nije dosta.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Guest Tue 7 Jun - 18:12

Glete nešto u toj sjebanoj zemlji barbara politički se napreduje samo ako netko govori veća sranja nego što se od te osobe traži.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by vili40 Tue 7 Jun - 18:15

frustracije su tu,odmah na početku zaglibili i to debelo.Gdje su još baltičke zemlje,moldavija,finska,švedska,mrska im poljska i spašavanje balkana...Neide pa neide majku mu...
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by vili40 Tue 7 Jun - 18:19

da su samo zericu pametniji znali bi da će sve krenuti ovim smjerom,ali nisu,samo zato su opasni i napravili su veliku štetu a i još će...
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by mentalitet Tue 7 Jun - 21:14

Serbinho-3 wrote:
Putin je izgleda mala beba za Medvedeva, koji je izgledao

i previse miran, ali izgled cesto zna da izneveri.

Verovatno ce Slobodni Medija na signal, proglasiti i ovog da

je ludak, bolestan, te kako mu je ostalo dve sedmice zivota.

winksmile


Ne vjeruujem u ovo.Prije da ce biti da mu je nalog hakiran ili su to zapadnjaci lansirali kao fake news.Ali ako je istina vjerujem da ce ga Putin odmah smijeniti.Ovakve izjave visokih duznostika su nedopustive i zato sam uvjeren da je ovo 99.9% fake news.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Ringo10 Wed 8 Jun - 0:17

Ma nikad to Medvedev nije izjavio
Ili je nesto izvucemo iz konteksta.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Serbinho-3 Wed 8 Jun - 1:06


Nastavak Sapunice, Putinu ostalo dve sedmice zivota


winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Ringo10 Wed 8 Jun - 6:42

Medvedev je govorio o anglosaksonskoj politickoj eliti
I tu smo ja i on istomisljenici
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by mentalitet Wed 8 Jun - 7:36

Ringo10 wrote:Medvedev je govorio o anglosaksonskoj politickoj eliti
I tu smo ja i on istomisljenici

Nisam ga do sada nikada slushao shto govori ali mogu naslutiti shto je govorio o kolonijalistima i hegemonistima.Pazi ovgje je in imati kucu u kolonijalnom stilu.Sunce ti jebem zareno koja kultura???!!
Vjerujem i dalje da je ovo jedna od zapadnih lazi i podvala koje non stop izmishljaju ii kako da im onda chovjek vjeruje i kad istinu kazu????

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU Empty Re: MRZIM IH, DOK SAM ŽIV UČINIĆU SVE DA NESTANU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum