ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by debotoijusto Fri 27 May - 16:32

MOSTOV saborski zastupnik Marin Miletić i domaća glumica Kristina Krepela više ne taje da su u vezi. Par se zagrljen prošetao po zagrebačkoj Cesarićevoj ulici te je potvrdio glasine o romansi koje kruže od početka ovog mjeseca, nakon što su Miletić i Kristina prvi put viđeni zajedno na Maksimiru.
42-godišnja glumica i njen vršnjak, političar Miletić, tada nisu željeli potvrditi niti demantirati navode, no izgleda kako su sada šuškanjima odlučili stati na kraj, piše Cover Style, koji je fotografiju para i objavio.


https://www.index.hr/magazin/clanak/marin-miletic-i-domaca-glumica-snimljeni-u-romanticnom-zagrljaju-u-centru-zagreba/2367640.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by debotoijusto Fri 27 May - 16:33

Nakon što je usnula - plakanje, molitva i potpuni mir koji se spustio na moje kćeri i na mene. Potpuni mir. 


Bog nas je stvorio. Njemu živimo. Njemu umiremo. Njemu idemo u stanove nebeskog Jeruzalema. Čekaj me gore, Voljena moja. Ja ću ovdje napraviti ono što Učitelj od mene traži, a onda se radujem onom danu kada će i mene pozvati naš Kralj  u svoje stanove neba gdje ću ponovno biti u tvojoj blizini, Voljena moja. 
Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat', napisao je Miletić.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by debotoijusto Fri 27 May - 16:36

katolicki influencer nedugo nakon smrti ljubavi zivota ponovo ljubi
cudni su putevi gospodnji
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by niels Fri 27 May - 19:38

debotoijusto wrote:katolicki influencer nedugo nakon smrti ljubavi zivota ponovo ljubi
cudni su putevi gospodnji

A e.

Vidiš kak je jak u vjeri.

Odmah se oporavil. :)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by Guest Fri 27 May - 19:55

Mjesec dana nakon što mu je žena umrla bio je sa šiltericom trendi u stranu nakošenom pričao pizdarije i umirao od smjeha na televiziji kad su ga pitali za izjavu oko njega tako da....eto mu tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by veber Fri 27 May - 20:41

čim je debo otvorio temu mislil sam si da je neki svečenik, kada tamo kurac.
kada tamo lik za kojeg nisam nikad čuo i neka krepana.

debo razočarao si me sto gradi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by debotoijusto Fri 27 May - 21:06

veber wrote:čim je debo otvorio temu mislil sam si da je neki svečenik, kada tamo kurac.
kada tamo lik za kojeg nisam nikad čuo i neka krepana.

debo razočarao si me sto gradi

kolega @marc nekidan kaze da ne zna ni jednu pismu od novih fosila a ti nisi nikad cuo za marina
sto je sljedece ? kolega @ero nikad cuo za kolindu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by debotoijusto Sun 29 May - 21:32

Marin Miletić, saborski zastupnik Mosta poznat po izrazito rigidnim, isključivim stavovima, na Twitteru je apelirao na ljude da budu sretni zbog drugih. “Da se naučite barem malo radovati sreći drugih, bili biste i sami puno sretniji u životu. Božji blagoslov svima dragi ljudi! I mir srcima vašim”, objavio je.
Prilično je sigurno da se referirao na svoju privatnu situaciju; mnogi mediji ovih dana prenose kako je gospodin Miletić nakon smrti supruge pronašao novu partnericu što je izazvalo razne komentare po društvenim mrežama. No, prema odgovorima koje je dobio ispod spomenutog tvita, razuman apel da bi se ljudi trebali radovati sreći drugih, u njegovom slučaju povlači poruku da bi i sam trebao poslušati vlastiti savjet.




Ljudi mu pišu da je, prema toj logici, on sam onda vrlo nesretan čovjek, a jedan komentator, primjerice, odgovorio mu je: “Osim sreći gejeva, njih treba zatući… Ajd druže nemoj, jednostavno nemoj”.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by epikur37 Sun 29 May - 21:34

Čovjek je egzibicionist, nikad mi nije sjeo.

Most je pogriješio s njim li šta je tu je.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by catabbath Mon 30 May - 0:58

debotoijusto wrote:katolicki influencer nedugo nakon smrti ljubavi zivota ponovo ljubi
cudni su putevi gospodnji

Barem nije našao dečka zlostavljača kao ona muška pičkica ezdepeovac :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by debotoijusto Thu 2 Jun - 20:22

MOSTOVAC Marin Miletić, koji se prije politike bavio influencanjem, kaže da ga popularnost ne zanima.
"Par misli o popularnosti.
Mene popularnost kao takva ne zanima. Ljudi Istre, Kvarnera, moje Rijeke su me u Hrvatski sabor poslali da govorim istinu i da se borim za istinu. Istina pak budi, talasa, poziva na promjenu. Stavlja te izvan zone komfora", piše Miletić.
"Da sam htio baviti se nečim pa da me shodno tome ljudi vole - prodavao bih sladoled. Iako i tada me ne bi svi voljeli jer ne vole baš svi sladoled. Tko se želi svidjeti svakome, dovodi se u opasnost svidjeti se - nikome. Idemo jako", piše.



svasta 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by epikur37 Thu 2 Jun - 21:20

Debo, zašto si protiv ljubavi?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba Empty Re: Marin Miletić i domaća glumica snimljeni u romantičnom zagrljaju u centru Zagreba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum