ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by Serbinho-3 21/5/2022, 15:31

RayMabus wrote:Nije baš lako ni nać te podatke koliko pšenice neka država troši. Moraš tražit članke o tome pa tu kopat točne brojke a ne da mi se to al me ovo za Italiju kopkalo i zašto Albanija moljaka Srbiju za pšenicu a u biti Italija nije izvoznik nego teški uvoznik pšenice.

Zato ta priča Vučiceva oko pšenice na Balkanu ovim planinskim siročićima.


Trazili iz Albanije, Rama, TITO im dao.

Zatim i Makedoniji.

Otvoreni Balkan prica.

Vasington tera i Crnu Goru u isti, tako da ih ne zovu i ne

traze nista.


Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by RayMabus 21/5/2022, 15:32

A neš ti Crne Gore i njihove potrošnje. Mogu se svi iz jednog kazana najist.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by RayMabus 21/5/2022, 15:35

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Nije baš lako ni nać te podatke koliko pšenice neka država troši. Moraš tražit članke o tome pa tu kopat točne brojke a ne da mi se to al me ovo za Italiju kopkalo i zašto Albanija moljaka Srbiju za pšenicu a u biti Italija nije izvoznik nego teški uvoznik pšenice.

Zato ta priča Vučiceva oko pšenice na Balkanu ovim planinskim siročićima.


Trazili iz Albanije, Rama, TITO im dao.

Zatim i Makedoniji.

Otvoreni Balkan prica.
Da, skužija san sad zašto ta priča kad san vidija da je Italija teški uvoznik iste da u osnovi uopće ne može ovima dat jer je i ona masovno uvozi.

Nije mi to bilo jasno oko čega je ta priča al sad san skužija.

Mi u Hrvatskoj imamo oko miljon tona godišnje i nama to dovoljno tako se i ne bavimo s time previše. Imamo za sebe i jebe nas se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by RayMabus 21/5/2022, 16:02

Vidim da je dosta portala u Hrvatskoj prenijelo ovu vijest mada ja ne vidin bitnost toga za nas osim ako nije u kontekstu porasta cijena hrane i otežanih opskrba itd itd itd.

Općenito to nas previše ne dira al ovo valjda u kontekstu te priče s krizom u opskrbi hranom je valjda bitan dio priče tj nešto šta možda zanimljivo kao vijest.

Hrvatsku u osnovi boli kurac. Ima Slavoniju, ima ribe u moru, ima mediteransko voće itd.

Mi uopće ne proizvodimo koliki su nam kapaciteti. Zato nas nije ni brige previše za tu priču oko krize hrane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by RayMabus 21/5/2022, 16:33

Bitno je da su se oni nažderali danas na tom sajmu.

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 229350_viber-image-2022-05-21-12-24-28-592_orig
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by RayMabus 21/5/2022, 16:42

89 sajam , ovo je dosta povijesno i star sajam


Grad Novi Sad je u povijesti bilo popularno mjesto za trgovce. U 19. stoljeću brzo je postalo važno trgovačko mjesto, zbog svog položaja na Dunav rijeke i na prirodnoj granici između Bačka i Syrmia regijama. Novi Sad se također nalazi u Vojvodina, Srbija, koja je u to vrijeme bila najrazvijenija poljoprivredna regija u tadašnjem razdoblju Kraljevina Jugoslavija. Stoga je 1923. godine postao dom prve poljoprivredne izložbe u zemlji, a kasnije 1930. Godine postao je međunarodni.
1958. Novosadski sajam postao je članom međunarodne sajamske organizacije i stekao reputaciju najvažnije poljoprivredne izložbe u tadašnjem SFR Jugoslavija. Osim što je organizirala godišnju poljoprivrednu izložbu, tvrtka je tijekom godina održavala i mnoge druge sajmove posvećene financije, računarstvo, bankarstvo, automobili, knjige, lijekoviitd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by RayMabus 21/5/2022, 16:51

Orban je crna ovca u EU a Vučic neće da uvede sankcije Rusiji pa je u problemima i ova dvojica se sad međusobno tješe ko Bolek i Lolek.

Tako ja to vidim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176021
2014-04-11


Back to top Go down

Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU - Page 4 Empty Re: Predsedniče, vama je teško jer niste članica EU, a nama je teško jer jesmo članica EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum