ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/5/2022, 11:08

vuksadinare wrote:...i kad ova zecetina se tako pravi 'pametan' treba ga malo podsjetiti...svaki put kad bi mu se javio tata iz medjugorja nekakva spacka bi se desila...i kako kaze 'tata'...'ima ljudi koji su mi duzni...'
da niste sektaši mogli bi se prodati pod vjernike.

zapravo je ovo neprestano veličanje zdravka mamića od strane sekte priznanje nesposobnosti da se od hajduka napravi respektabilan klub.

kako bi opravdali tu vlastitu nesposobnost sektaši izmišljaju krivce na sve strane.

činjenica je kako je zdravko mamić sa suradnicima udario temelje današnjem dinamu da mu ni turbulencije ne mogu pretjerano naškoditi. dese se neke komplikacije pa ih dinamo nadvlada. iz tih dinamovih turbulencija i komplikacija se stvori dojam kako sad i drugi imaju neku šansu. je, samo dojam za neku šansu.

sekta postaje sve lošiji i lošiji gubitnik.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/5/2022, 12:31

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:...i kad ova zecetina se tako pravi 'pametan' treba ga malo podsjetiti...svaki put kad bi mu se javio tata iz medjugorja nekakva spacka bi se desila...i kako kaze 'tata'...'ima ljudi koji su mi duzni...'
da niste sektaši mogli bi se prodati pod vjernike.

zapravo je ovo neprestano veličanje zdravka mamića od strane sekte priznanje nesposobnosti da se od hajduka napravi respektabilan klub.

kako bi opravdali tu vlastitu nesposobnost sektaši izmišljaju krivce na sve strane.

činjenica je kako je zdravko mamić sa suradnicima udario temelje današnjem dinamu da mu ni turbulencije ne mogu pretjerano naškoditi. dese se neke komplikacije pa ih dinamo nadvlada. iz tih dinamovih turbulencija i komplikacija se stvori dojam kako sad i drugi imaju neku šansu. je, samo dojam za neku šansu.

sekta postaje sve lošiji i lošiji gubitnik.
ti si jos veci 'biser' od zecetine..da nisi fanatican neuobicajno za tvoje godine i godine zecetine...kada ljudi bi trebali stati na loptu ili balun..vi zasljepljeniji od pubertetlija...da...mamic kad se god javio ove sezone odaslao je odredjenu poruku i onda uvijek ispadne nesto sto za nekog nije povoljno...mogao bi navesti i primjere...kad je rekao da bockaj vise nena sto traziti u osijeku...zavrsi on u dinamu...uz povuci nategni prepucavanje unutar osijeka...prije utakmice belupo-hajduk..mamic se javi sa izjavom 'imam jos duznika u klubovima i hns-u'...rezultat:gotovo da je navijacima hajduka zabranjeno doci na stadion u koprivnici..i od strane uprave belupa otkazivanje tradicionalnog rucka sa clanovima uprave hajduka...i poticanje zategnusti prije utakmice izmedju ova dva kluba..ima jos ali cu to ostaviti za neki drugi trenutak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 16/5/2022, 12:42

vuksadinare wrote:...i kad ova zecetina se tako pravi 'pametan' treba ga malo podsjetiti...svaki put kad bi mu se javio tata iz medjugorja nekakva spacka bi se desila...i kako kaze 'tata'...'ima ljudi koji su mi duzni...'
Ukrali, ukrali, definitivno ste ga ukrali ... Čak i u ovoj posljednjoj utakmici protiv Istre morali ste krasti da bi potvrdili to 2. mjesto ... Pazi, nedosuđen penal za Istru, neopravdano isključen igrač Istre i na kraju ona lakrdija sa prvim penalom za Hajduk gdje nitko ni pipnuo nije igrača Hajduka ... Samo nakon te utakmice da je sve bilo normalno imali bi 2-3 boda manje i 2. mjesto bi visjelo o koncu ... Da ne govorimo o 10-ak ranije sviranih penala od kojih minimum pola su bili smiješni i koji su u ovom prvenstvu suđeni jedino i isključivo Hajduku ... 
Nego, reci ti meni kad je fešta za osvojenu titulu prvaka? Prije mjesec-dva si me pozvao pa bi bilo red da me obavijestiš o datumu ... Kak' se meni čini ne budete ni nakon finala kupa feštali, jer sve mislim da vas je Tomić sa ovih sada 0-3 u Rijeci malo uspavao i dao vam lažnu sigurnost ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 16/5/2022, 12:48

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:...i kad ova zecetina se tako pravi 'pametan' treba ga malo podsjetiti...svaki put kad bi mu se javio tata iz medjugorja nekakva spacka bi se desila...i kako kaze 'tata'...'ima ljudi koji su mi duzni...'
da niste sektaši mogli bi se prodati pod vjernike.

zapravo je ovo neprestano veličanje zdravka mamića od strane sekte priznanje nesposobnosti da se od hajduka napravi respektabilan klub.

kako bi opravdali tu vlastitu nesposobnost sektaši izmišljaju krivce na sve strane.

činjenica je kako je zdravko mamić sa suradnicima udario temelje današnjem dinamu da mu ni turbulencije ne mogu pretjerano naškoditi. dese se neke komplikacije pa ih dinamo nadvlada. iz tih dinamovih turbulencija i komplikacija se stvori dojam kako sad i drugi imaju neku šansu. je, samo dojam za neku šansu.

sekta postaje sve lošiji i lošiji gubitnik.
ti si jos veci 'biser' od zecetine..da nisi fanatican neuobicajno za tvoje godine i godine zecetine...kada ljudi bi trebali stati na loptu ili balun..vi zasljepljeniji od pubertetlija...da...mamic kad se god javio ove sezone odaslao je odredjenu poruku i onda uvijek ispadne nesto sto za nekog nije povoljno...mogao bi navesti i primjere...kad je rekao da bockaj vise nena sto traziti u osijeku...zavrsi on u dinamu...uz povuci nategni prepucavanje unutar osijeka...prije utakmice belupo-hajduk..mamic se javi sa izjavom 'imam jos duznika u klubovima i hns-u'...rezultat:gotovo da je navijacima hajduka zabranjeno doci na stadion u koprivnici..i od strane uprave belupa otkazivanje tradicionalnog rucka sa clanovima uprave hajduka...i poticanje zategnusti prije utakmice izmedju ova dva kluba..ima jos ali cu to ostaviti za neki drugi trenutak
Ineresantno stajalište ... Dakle, otkazivanje ručka sa članovima uprave Hajduka je glavni krivac što Hajduk nije pobijedio Belupo ... 
Jebote, ne mogu se prestati smijati ...   :rofl :rofl :rofl  Pa jesi ti uopće normalan, bog te jebo?
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/5/2022, 12:51

Zeko wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:...i kad ova zecetina se tako pravi 'pametan' treba ga malo podsjetiti...svaki put kad bi mu se javio tata iz medjugorja nekakva spacka bi se desila...i kako kaze 'tata'...'ima ljudi koji su mi duzni...'
da niste sektaši mogli bi se prodati pod vjernike.

zapravo je ovo neprestano veličanje zdravka mamića od strane sekte priznanje nesposobnosti da se od hajduka napravi respektabilan klub.

kako bi opravdali tu vlastitu nesposobnost sektaši izmišljaju krivce na sve strane.

činjenica je kako je zdravko mamić sa suradnicima udario temelje današnjem dinamu da mu ni turbulencije ne mogu pretjerano naškoditi. dese se neke komplikacije pa ih dinamo nadvlada. iz tih dinamovih turbulencija i komplikacija se stvori dojam kako sad i drugi imaju neku šansu. je, samo dojam za neku šansu.

sekta postaje sve lošiji i lošiji gubitnik.
ti si jos veci 'biser' od zecetine..da nisi fanatican neuobicajno za tvoje godine i godine zecetine...kada ljudi bi trebali stati na loptu ili balun..vi zasljepljeniji od pubertetlija...da...mamic kad se god javio ove sezone odaslao je odredjenu poruku i onda uvijek ispadne nesto sto za nekog nije povoljno...mogao bi navesti i primjere...kad je rekao da bockaj vise nena sto traziti u osijeku...zavrsi on u dinamu...uz povuci nategni prepucavanje unutar osijeka...prije utakmice belupo-hajduk..mamic se javi sa izjavom 'imam jos duznika u klubovima i hns-u'...rezultat:gotovo da je navijacima hajduka zabranjeno doci na stadion u koprivnici..i od strane uprave belupa otkazivanje tradicionalnog rucka sa clanovima uprave hajduka...i poticanje zategnusti prije utakmice izmedju ova dva kluba..ima jos ali cu to ostaviti za neki drugi trenutak
Ineresantno stajalište ... Dakle, otkazivanje ručka sa članovima uprave Hajduka je glavni krivac što Hajduk nije pobijedio Belupo ... 
Jebote, ne mogu se prestati smijati ...   :rofl :rofl :rofl  Pa jesi ti uopće normalan, bog te jebo?
zecetino...sve ima svoje...bacis kost i nastaje zajebancija a manje se bavis utakmicom..stvoris napetost...i nezdravu atmosferu uoci utakmice...nikad nisi cuo za pritisak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/5/2022, 13:04

sitting_bull wrote:
cassanowa wrote:
Zeko wrote:
Dečki, malo vas jebe matematika ... U jugoprvenstvu smo bili prvaci 1958. i onda 1982. ... Probao sam to računati na 100 načina, ali ne mogu doći do vaše brojke od 34 godine ... Uvijek dobijem 24 ... I sad, ako je moj rezultat točan, a nadam se da je, onda Hajduku i ne treba baš tak puno da nas prestigne ... Iako, bili smo prvaci i 1979., ali nam je to hajdukov tadašnji predsjednik i ratni zločinac Tito Kirigin, sa svojim beogradskim ortacima, jednostavno ukrao ...
Koliko imate titula od 1958. do 1993. ne računajući te dvi godine?

Jednu. 

Jednu titulu u 34 godine.
sektaši daju svoj obol prirodnim znanostima:

otkrili su sektašku matematiku.
Pogodila te istina pa je nazivaš sektaškom matematikom.

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/5/2022, 13:07

Cujem kako Hajduk dogodine kao nema sanse jer je ovo maksimum a eto Lopovi ne mogu biti vise ovako losi...  lol!
Sljedeca sezona ce dati odgovor, a ja sam siguran da Hajduk nije isao na sve ili nista i da ce vecina ovih igraca igrati sljedeće sezone, posebno oni najbitniji. Doci ce neka nova lica i sto je najbitnije trener je tu koji je zasluzio kontinuitet i da odradi sezonu u komadu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 16/5/2022, 13:10

Molim navijače GNK Lopova da svoju ukradenu titulu (još jednu u lopovskom nizu) slave u za to predviđenoj temi...
Hajduk je sveta institucija, ne kaljajte je sa ovim muljem od GNK kluba...
 
Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/5/2022, 13:16

nevjerojatno koliko iracionalnih izgovora i opravdanja sektaši pronalaze, umjesto da se suoče sa činjenicom da hajduk nema kvalitetu za sam vrh.

nikakav otkazani ručak nije bio hendikep za hajduk, jer na ručkove idu predsjednici, već je hendikep bio manjak pameti kod nikole kalinića i marka livaje koji su svojim nekontroliranim ponašanjem na utakmici s dinamom zaradili žute kartone i u koprivnici nisu igrali što je za ovaj hajduk nenadoknadiv gubitak.

kako vam se već ne gadi izmišljati takve gluposti?

za hajduk je najgore što je i lukša upao u zamku tih iracionalnost.

uostalom, imate finale kupa s rijekom pa ćemo vidjeti kako ćete se nositi s tim pritiskom, a obzirom na tekmu s dinamom pitanje je kako će vedete sektaškog hajduka podnijeti dinamovu proslavu i vjerojatno podjebavanje i od publike i od igrača dinama.

tko vam garantira da "mrzim dinamo, srpsko ime to" livaja neće puknuti kao kokica, napraviti glupost i zaraditi izravni crveni karton, a nije livaja jedini sa tako tankim živcima u hajduku?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/5/2022, 13:18

Andreas Goldberger wrote:Cujem kako Hajduk dogodine kao nema sanse jer je ovo maksimum a eto Lopovi ne mogu biti vise ovako losi...  lol!
Sljedeca sezona ce dati odgovor, a ja sam siguran da Hajduk nije isao na sve ili nista i da ce vecina ovih igraca igrati sljedeće sezone, posebno oni najbitniji. Doci ce neka nova lica i sto je najbitnije trener je tu koji je zasluzio kontinuitet i da odradi sezonu u komadu...
....kao prvo u igrace utkati mentalitet da imas vrijednost da se boris za trofeje..i to je jedan od minusa koji su staki na put tituli..prekasno se shvatilo...drugo od pocetka uci punim gasom..sad se vidjelo da svako bodovno zaostajanje u prvom dijelu tesko je nadoknaditi u drugom jer ovisis o drugima...trece...vec sad znati kostur momcadi za sljedecu sezonu a ne cekati sedmi mjesec...cetvrto...kako tebi drugi tako ti njima cisti interes...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/5/2022, 13:23

cassanowa wrote:
sitting_bull wrote:
cassanowa wrote:
Zeko wrote:
Dečki, malo vas jebe matematika ... U jugoprvenstvu smo bili prvaci 1958. i onda 1982. ... Probao sam to računati na 100 načina, ali ne mogu doći do vaše brojke od 34 godine ... Uvijek dobijem 24 ... I sad, ako je moj rezultat točan, a nadam se da je, onda Hajduku i ne treba baš tak puno da nas prestigne ... Iako, bili smo prvaci i 1979., ali nam je to hajdukov tadašnji predsjednik i ratni zločinac Tito Kirigin, sa svojim beogradskim ortacima, jednostavno ukrao ...
Koliko imate titula od 1958. do 1993. ne računajući te dvi godine?

Jednu. 

Jednu titulu u 34 godine.
sektaši daju svoj obol prirodnim znanostima:

otkrili su sektašku matematiku.
Pogodila te istina pa je nazivaš sektaškom matematikom.

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu?

podvaljivanje kako smo čekali 34 godine na titulu si pretvorio u 34 godine sa samo jednom titulom, što je opet netočno jer u te 34 godine su osvojene tri titule, dvije priznate i jednu ukradenu baš od hajduka.

pitaš se kako?

elementarna matematika, ne sektaška matematika.

usput:

1. kad je sektaška prćija osvojila svoju zadnju titulu? 

2. koliko je dinamo od tada osvojio titula?

3. muči li vas alergija na dinamo od progutane prašine koje ste se nagutali kaskajući za dinamom?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/5/2022, 13:29

sitting_bull wrote:nevjerojatno koliko iracionalnih izgovora i opravdanja sektaši pronalaze, umjesto da se suoče sa činjenicom da hajduk nema kvalitetu za sam vrh.

nikakav otkazani ručak nije bio hendikep za hajduk, jer na ručkove idu predsjednici, već je hendikep bio manjak pameti kod nikole kalinića i marka livaje koji su svojim nekontroliranim ponašanjem na utakmici s dinamom zaradili žute kartone i u koprivnici nisu igrali što je za ovaj hajduk nenadoknadiv gubitak.

kako vam se već ne gadi izmišljati takve gluposti?

za hajduk je najgore što je i lukša upao u zamku tih iracionalnost.

uostalom, imate finale kupa s rijekom pa ćemo vidjeti kako ćete se nositi s tim pritiskom, a obzirom na tekmu s dinamom pitanje je kako će vedete sektaškog hajduka podnijeti dinamovu proslavu i vjerojatno podjebavanje i od publike i od igrača dinama.

tko vam garantira da "mrzim dinamo, srpsko ime to" livaja neće puknuti kao kokica, napraviti glupost i zaraditi izravni crveni karton, a nije livaja jedini sa tako tankim živcima u hajduku?
i ti se uhvatio rucka..bilo je tu prije utakmice i gorih stvari...nitko ne porice da livaja i kalinic nisu krivi za izostanak...netko bi sa livajom trebao popricati da ne gubi zivce...u hajduku uopce nervozu nisu imali neku..zapravo u dinamu su bili nervozni jer deset kola prije kraja nisu imali zacementiranu titulu...pa su poceke provokacije kako medijske tako i sa klupske strane ..ciljavsi u prvom redu na livaju...takodjer poceli ste mutit kasu i osijeku...jos od zimske pauze...a sve zato jer niste imali bodovnu zalihu i vec osiguranu titulu...eto cak u prilog govori da i torcida nikad manje incidenata nije imala nego ovog proljeca ali istovremeno u proljece je sve cesce poceo istupati mamic gdje je stavio u drugi plan sudove i dorhove a posvetio se pumpanju tenzija i porukama jer je u dinamu bilo 'di je zapelo'...uostalom mamiceva izjava od prije mjesec dana i koji dan vise 'hajduk nikad nece biti prvak'..cemu je sluzila?...smirivanju ili podizanju tenzija...samo u ovih mjesec dana je istupio u javnosti koliko sve zajedno od kad je zbrisao..i uglavnom se bavio prvenstvom..i sto je to nego znak nervoze i dogorijevanja do noktiju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/5/2022, 13:36

fridrih_niche wrote:Molim navijače GNK Lopova da svoju ukradenu titulu (još jednu u lopovskom nizu) slave u za to predviđenoj temi...
Hajduk je sveta institucija, ne kaljajte je sa ovim muljem od GNK kluba...
 
Hajduk živi vječno!
<3
molba odbijena.

slaviti ćemo kako i gdje nas je volja.
pozivamo i vas na proslavu kako bi naučili slaviti prave titule, jer ste slaveći samo pojedinačne pobjede već zaboravili da nije isto pobjeda nad suparnikom u jednoj-dvije utakmice u sezoni i proslava na kraju sezone s kantom podignutom visoko iznad glave.

igraom slučaja imate šansu da pobjedom u finalu kupa to počnete vježbati, ali taj vam je zec još duboko u šumi.

koliko je hajduk svet vidjeli smo protiv istre kad ste toliko preplašili jadnog lovrića da je svirao za vas bolje nego da je lukša sam imao zviždaljku.

nije bitno koliko dugo živiš, nego kakav život živiš.

bolje živjeti jedan dan kao lav, nego cijelu vječnost kao ovca.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

niels likes this post

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/5/2022, 13:46

sitting_bull wrote:
cassanowa wrote:
sitting_bull wrote:
cassanowa wrote:
Zeko wrote:
Dečki, malo vas jebe matematika ... U jugoprvenstvu smo bili prvaci 1958. i onda 1982. ... Probao sam to računati na 100 načina, ali ne mogu doći do vaše brojke od 34 godine ... Uvijek dobijem 24 ... I sad, ako je moj rezultat točan, a nadam se da je, onda Hajduku i ne treba baš tak puno da nas prestigne ... Iako, bili smo prvaci i 1979., ali nam je to hajdukov tadašnji predsjednik i ratni zločinac Tito Kirigin, sa svojim beogradskim ortacima, jednostavno ukrao ...
Koliko imate titula od 1958. do 1993. ne računajući te dvi godine?

Jednu. 

Jednu titulu u 34 godine.
sektaši daju svoj obol prirodnim znanostima:

otkrili su sektašku matematiku.
Pogodila te istina pa je nazivaš sektaškom matematikom.

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu?

podvaljivanje kako smo čekali 34 godine na titulu si pretvorio u 34 godine sa samo jednom titulom, što je opet netočno jer u te 34 godine su osvojene tri titule, dvije priznate i jednu ukradenu baš od hajduka.

pitaš se kako?

elementarna matematika, ne sektaška matematika.

usput:

1. kad je sektaška prćija osvojila svoju zadnju titulu? 

2. koliko je dinamo od tada osvojio titula?

3. muči li vas alergija na dinamo od progutane prašine koje ste se nagutali kaskajući za dinamom?
Ne ide ti matematika i usto još ne znaš ni čitat.

Nigdje nisam napisao da ste 34 godine čakali na titulu, nego da ste u 34 godine imali samo jednu titulu. To su ti dvije skroz različite stvari.

I molim odgovor na pitanje...

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu? 
Od 1959. do 1992.


To su ti 34 godine. Broji na prste kad već ne znaš računati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/5/2022, 13:49

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:nevjerojatno koliko iracionalnih izgovora i opravdanja sektaši pronalaze, umjesto da se suoče sa činjenicom da hajduk nema kvalitetu za sam vrh.

nikakav otkazani ručak nije bio hendikep za hajduk, jer na ručkove idu predsjednici, već je hendikep bio manjak pameti kod nikole kalinića i marka livaje koji su svojim nekontroliranim ponašanjem na utakmici s dinamom zaradili žute kartone i u koprivnici nisu igrali što je za ovaj hajduk nenadoknadiv gubitak.

kako vam se već ne gadi izmišljati takve gluposti?

za hajduk je najgore što je i lukša upao u zamku tih iracionalnost.

uostalom, imate finale kupa s rijekom pa ćemo vidjeti kako ćete se nositi s tim pritiskom, a obzirom na tekmu s dinamom pitanje je kako će vedete sektaškog hajduka podnijeti dinamovu proslavu i vjerojatno podjebavanje i od publike i od igrača dinama.

tko vam garantira da "mrzim dinamo, srpsko ime to" livaja neće puknuti kao kokica, napraviti glupost i zaraditi izravni crveni karton, a nije livaja jedini sa tako tankim živcima u hajduku?
i ti se uhvatio rucka..bilo je tu prije utakmice i gorih stvari...nitko ne porice da livaja i kalinic nisu krivi za izostanak...netko bi sa livajom trebao popricati da ne gubi zivce...u hajduku uopce nervozu nisu imali neku..zapravo u dinamu su bili nervozni jer deset kola prije kraja nisu imali zacementiranu titulu...pa su poceke provokacije kako medijske tako i sa klupske strane ..ciljavsi u prvom redu na livaju...takodjer poceli ste mutit kasu i osijeku...jos od zimske pauze...a sve zato jer niste imali bodovnu zalihu i vec osiguranu titulu...eto cak u prilog govori da i torcida nikad manje incidenata nije imala nego ovog proljeca ali istovremeno u proljece je sve cesce poceo istupati mamic gdje je stavio u drugi plan sudove i dorhove a posvetio se pumpanju tenzija i porukama jer je u dinamu bilo 'di je zapelo'...uostalom mamiceva izjava od prije mjesec dana i koji dan vise 'hajduk nikad nece biti prvak'..cemu je sluzila?...smirivanju ili podizanju tenzija...samo u ovih mjesec dana je istupio u javnosti koliko sve zajedno od kad je zbrisao..i uglavnom se bavio prvenstvom..i sto je to nego znak nervoze i dogorijevanja do noktiju...
daj ne seri.

90% svih sportskih medija i portala drže tovari, međi njima i podosta sektaša, a ti si našao dinamo kriviti za ono što tovari i sektaši objavljuju.

dok nije osuđen mamić je od istih tih piskarala bio stigmatizira, napadan, javno etiketiran i linčovan iznad svih ljudskih granica.
kad je osuđen osjećao se trijumfalizam i predskazivala se crna budućnost za dinamo.

rezultat: dinamo je i dalje dominantan i neprikosnoven u 1.hnl-u, a u europi bilježi sve bolje i bolje rezultate.
protežirani i u svakoj prilici hvaljeni hajduk je konačno uspio biti prvi iza dinama, a u europi sramoti ne samo sebe. nego cjelokupni hrvatski nogomet. 

upravo su navedeni mediji i piskarala u njima stvorila privid kako hajduk ima neku šansu osvojiti prvenstvo, a onda vas je dinamo brutalno otresao i ostavio iza sebe, s tim da je vama išla u prilog pomoć sudaca koji su vam pomogli da osvojite bodove koji su održavali privid kako je hajduk konkurentan dinamu.

kako se na kraju broje mrtvi razvidno je da je dinamo preživio sve napade i pokazao da i kad je najslabiji je još uvijek prejak za konkurenciju. istina boli, ne?

dobrodošli na proslavu u maksimir!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 16/5/2022, 14:02

cassanowa wrote:
Ne ide ti matematika i usto još ne znaš ni čitat.

Nigdje nisam napisao da ste 34 godine čakali na titulu, nego da ste u 34 godine imali samo jednu titulu. To su ti dvije skroz različite stvari.

I molim odgovor na pitanje...

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu? 
Od 1959. do 1992.


To su ti 34 godine. Broji na prste kad već ne znaš računati.
dakle, sektaška matematika kaže kako  razlika između 1992 i 1959 iznosi 34.

elementarna matematika kaže kako je riječ o razlici od 33.

zašto sektaška matematika ne računa i godinu 1958., ili 1993.?

zato jer je dinamo u obje te  godine osvojio titulu pa koju god godinu da uzmeš  ispada kako je u 34 godine dinamo osvojio dvije titule. u međuvremenu je dinamu upravo hajduk ukrao još jednu titulu što je potvrđeno sudskom presudom koju fsj i hajduk nisu ispoštovali.

čini se kako ti imaš jako puno prstiju, ali ti ni to ne pomaže.

zašto.
zato što si sektaš.
glupi sektaš.

p.s.
pitanje za ostale na forumu: nije li ovaj cassanowa neki novi amperov alter, jer je zanimljivo kako se gotovo uvijek javlja paralelno s amperom, a i stil pisanja sliči?
je li riječ o sektaškom načinu komuniciranja s onima koje si stavio na ignore?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/5/2022, 14:07

sitting_bull wrote:
cassanowa wrote:
Ne ide ti matematika i usto još ne znaš ni čitat.

Nigdje nisam napisao da ste 34 godine čakali na titulu, nego da ste u 34 godine imali samo jednu titulu. To su ti dvije skroz različite stvari.

I molim odgovor na pitanje...

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu? 
Od 1959. do 1992.


To su ti 34 godine. Broji na prste kad već ne znaš računati.
dakle, sektaška matematika kaže kako  razlika između 1992 i 1959 iznosi 34.

elementarna matematika kaže kako je riječ o razlici od 33.

zašto sektaška matematika ne računa i godinu 1958., ili 1993.?

zato jer je dinamo u obje te  godine osvojio titulu pa koju god godinu da uzmeš  ispada kako je u 34 godine dinamo osvojio dvije titule. u međuvremenu je dinamu upravo hajduk ukrao još jednu titulu što je potvrđeno sudskom presudom koju fsj i hajduk nisu ispoštovali.

čini se kako ti imaš jako puno prstiju, ali ti ni to ne pomaže.

zašto.
zato što si sektaš.
glupi sektaš.

p.s.
pitanje za ostale na forumu: nije li ovaj cassanowa neki novi amperov alter, jer je zanimljivo kako se gotovo uvijek javlja paralelno s amperom, a i stil pisanja sliči?
je li riječ o sektaškom načinu komuniciranja s onima koje si stavio na ignore?
Elementarna matematika kaže da su od početka 1959. do kraja 1992. 34 godine ...

Onda, hoćeš li odgovorit na pitanje ili nećeš?
Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 16/5/2022, 14:29

cassanowa wrote:
sitting_bull wrote:
cassanowa wrote:
Ne ide ti matematika i usto još ne znaš ni čitat.

Nigdje nisam napisao da ste 34 godine čakali na titulu, nego da ste u 34 godine imali samo jednu titulu. To su ti dvije skroz različite stvari.

I molim odgovor na pitanje...

Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu? 
Od 1959. do 1992.


To su ti 34 godine. Broji na prste kad već ne znaš računati.
dakle, sektaška matematika kaže kako  razlika između 1992 i 1959 iznosi 34.

elementarna matematika kaže kako je riječ o razlici od 33.

zašto sektaška matematika ne računa i godinu 1958., ili 1993.?

zato jer je dinamo u obje te  godine osvojio titulu pa koju god godinu da uzmeš  ispada kako je u 34 godine dinamo osvojio dvije titule. u međuvremenu je dinamu upravo hajduk ukrao još jednu titulu što je potvrđeno sudskom presudom koju fsj i hajduk nisu ispoštovali.

čini se kako ti imaš jako puno prstiju, ali ti ni to ne pomaže.

zašto.
zato što si sektaš.
glupi sektaš.

p.s.
pitanje za ostale na forumu: nije li ovaj cassanowa neki novi amperov alter, jer je zanimljivo kako se gotovo uvijek javlja paralelno s amperom, a i stil pisanja sliči?
je li riječ o sektaškom načinu komuniciranja s onima koje si stavio na ignore?
Elementarna matematika kaže da su od početka 1959. do kraja 1992. 34 godine ...

Onda, hoćeš li odgovorit na pitanje ili nećeš?
Je li vas sramota da u 34 godine imate samo jednu titulu?
Zašto bi nas trebalo biti sramota? Makar, matematika ti je očigledno stran pojam, jer onako kako si napisao od 1958. do 1993. Dinamo ima 3 osvojene titule (1958., 1985., i 1993.), 1 službeno ukradenu (1979.) baš od Hajduka, te 10-ak ukradenih tijekom prvenstava od Zvezde (srpski klub), Partizana (vojni klub) i Hajduka (jugoslavenski klub) ... U tom okruženju Dinamo (hrvatski klub) morao je za 2 klase biti bolji od spomenuti srpskih, vojnih i jugoslavenskih klubova da bi bio prvak jugo-tvorevine ...
Jel tebe sramota što je Hajduk svoj prvi kup osvojio tek 1967. godine? A osnovan je 1911., pa ti sad računaj kol'ko mu je godina trebalo da ga osvoji ... Jel te sramota kaj 17 godina niste bili prvaci Hrvatske? Kad ste zadnji put bili, tada rođena djeca sada završavaju srednje škole ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 16/5/2022, 14:34

kakav predivan dan, sektaši kapitulirali više ni sami ne vjeruju u svoje napisane gluparije
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/5/2022, 14:35

Zeko wrote:
Zašto bi nas trebalo biti sramota? Makar, matematika ti je očigledno stran pojam, jer onako kako si napisao od 1958. do 1993. Dinamo ima 3 osvojene titule (1958., 1985., i 1993.), 1 službeno ukradenu (1979.) baš od Hajduka, te 10-ak ukradenih tijekom prvenstava od Zvezde (srpski klub), Partizana (vojni klub) i Hajduka (jugoslavenski klub) ... U tom okruženju Dinamo (hrvatski klub) morao je za 2 klase biti bolji od spomenuti srpskih, vojnih i jugoslavenskih klubova da bi bio prvak jugo-tvorevine ...
Jel tebe sramota što je Hajduk svoj prvi kup osvojio tek 1967. godine? A osnovan je 1911., pa ti sad računaj kol'ko mu je godina trebalo da ga osvoji ... Jel te sramota kaj 17 godina niste bili prvaci Hrvatske? Kad ste zadnji put bili, tada rođena djeca sada završavaju srednje škole ...
I ti ne znaš čitat. Napisao sam da se ne računa 1958. i 1993. A tu 1979. ne priznaje ni NK Dinamo, jer nije navedena na njegovim službenim stranicama.

Imate jednu titulu u 34 godine, osvojenu 1982. i pomirite se s tim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by niels 16/5/2022, 14:45

Andreas Goldberger wrote:
niels wrote:I špalir ne dolazi u obzir, da poštedimo te momke muke koju bi im neki od spaljenih mozgova priredili.

Bilo bi lijepo da si Dinamo i Hajduk špaliraju na titulama i uspjesima u Europi...jednog dana.
Vama Lopovima spalir nikad i nigdje... 
Niti bi ga od vas lopova prihvatili, jeli ti jasno maleni smrdljivi lopove?  Basketball

Ne se nervirati amper…razumijem, objektivno bili ste jako blizu, ima onaj osjećaj da je povijesna titula šmugnula kroz prste…

Ali dobro, tako to ide s Hajdukom. Odi na misu, čekaj euharistiju i gledaj popa u bilom kako drži kalež, to ti je sad najbliže tituli prvaka :) možda ti bude malo lakše.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum