ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 10:14

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Seksualne maštarije ne nestaju kada se upustite u čvrstu dugogodišnju vezu ili brak - baš naprotiv, to je savršeno vreme za ostvarivanje svih malih seksi želja.


Ako ste mislili da su seksualne fantazije rezervisane samo za slobodne žene, grdno se varate! 

Možda se njihova kreativnost budi upravo zbog toga što sad seks praktikuju samo sa jednim partnerom, a možda se neke stvari jednostavno nikad ne menjaju. 

Ipak, seksualne fantazije ne nestaju kada se upustite u čvrstu dugogodišnju vezu ili brak. Baš naprotiv, to je savršeno vreme za ostvarivanje svih malih seksi želja, a ovih 5 su najčešće među udatim damama: 

1. Gubljenje kontrole 

Možete to da nazovete efektom Pedeset nijansi sive, ali mnoge žene žele da prepuste svoju kontrolu muškarcu. Štaviše, želele su to da učine mnogo pre nego što je napisana ova popularna knjiga. Ako ste raspoloženi za vezivanje i poveze na očima - ne brinite, nalazite se u milionskom društvu! 

2. Seks na neobičnom mestu 

Uživanje u spavaćoj sobi je u redu, ali ponekad žene sanjaju o seksu na neobičnim mestima. Visoko na listi poželjnih lokacija je seks u hotelskoj sobi sa pogledom na okean,seks na plaži, seks na kuhinjskom pultu ili senzualno istraživanje partnerovog tela u kadi. 

3. Seks sa strancem 

I u vezi žene maštaju o seksu sa zgodnim strancem, odnosno o vrućim igrama bez obaveza i pritiska svakodnevice. Podelite svoje želje sa partnerom, pa se prepustite ovom sočnom scenariju - zajedno. Odglumite strance koji se prvi put upoznaju pod okriljem noći, pa iznajmite sobu u nekom jeftinom hotelu i prepustite se uživanju. 

4. Igranje uloga 

Žene vole uniforme i razvijena tela muškaraca. Bez obzira da li je reč o zgodnom lekaru koji je spreman da vas pregleda, seksi profesoru ili treneru iz teretane, uz nekoliko promena kostima sve ove "frajere" možete da imate u svojoj spavaćoj sobi.

5. Seks na javnom mestu 

Jedna američka studija je pokazala da čak 60 odsto žena sanjari o seksu na javnom mestu. I dok će retko koja žena šapnuti svom partneru da želi seks usred punog restorana, većina nema ništa protiv maštanja o seksu na nekom mestu gde u svakom trenutku možete da budete otkriveni.

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 10:15

Moraću da pitam ženu koji joj je taj zgodni stranac i da ga prebijem na mrtvo.

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by L'âme 12/1/2016, 10:20

džani, koji su problemi? geek 
čak ni ja takve teme ne otvaram...daj, malo stila confused dramaqueen

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by veber 12/1/2016, 10:25

dzango wrote:Moraću da pitam ženu koji joj je taj zgodni stranac i da ga prebijem na mrtvo.
Kaj je bilo?
Ni vrag da si postao jelenko?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by veber 12/1/2016, 10:26

maggie13 wrote:
čak ni ja takve teme ne otvaram...daj, malo stila confused dramaqueen
Istina!

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 10:32

maggie13 wrote:džani, koji su problemi? geek 
čak ni ja takve teme ne otvaram...daj, malo stila confused dramaqueen
PMS:

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 10:33

veber wrote:
dzango wrote:Moraću da pitam ženu koji joj je taj zgodni stranac i da ga prebijem na mrtvo.
Kaj je bilo?
Ni vrag da si postao jelenko?
Ovi u članku kažu da jesam. Očigledno mi ne fali kalcijuma.

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by vili40 12/1/2016, 10:34

sve je dozvoljeno samo su vibratori postali opasni:
[size=34]Vibratori izmakli kontroli: Pet horor priča njihovih vlasnica[/size]

Događa se da ova seks-igračka izmakne kontroli, kao da vodi vlastiti život. Nekad su tome žene bile sam krive, a bilo je i situacija koje je zaista teško predvidjeti

Nije ništa neobično čuti da netko ima vibrator i ponekad se poigra s njime, ali nesvakidašnje je čuti što se sve ljudima događa nakon što im ta seks-igračka izmakne kontroli. Na portalu BuzzFeed su zamolili svoje čitatelje da im opišu najluđe situacije koje su imali sa svojim vibratorima, a oni su se rado odazvali jer su ostali anonimni. Izdvojili su one najneobičnije:  

1. Počeo vibrirati na razgovoru za posao

Jednom sam se u istom danu išla naći s dugogodišnjim dečkom, a imala sam i razgovor za posao u toj četvrti. Slučajno mi je vibrator ostao u torbici i na sredini intervjua upalio se i počeo vibrirati.  Potencijalni šef pitao me što to vibrira, a ja sam uvukla ruku u torbicu, misleći da je mobitel, i izvukla vibrator. Bila sam sva crvena od srama. Naravno da nisam dobila posao.

2. Pronašle su bakin bijeli dildo

Moja baka je umrla  pa smo sestra, rođakinja i ja pregledavale njezine stvari tražeći nešto što bi mogle uzeti za uspomenu. Ja sam zavirila u ormar i pronašla njezin bijeli vibrator. Ukipila sam se od šoka.

3. Baterija iscurila u najgorem trenutku

Kupila sam prvi vibrator prije nekoliko godina, i jadnog ga baš preopteretila. Jedne noći naglo je prestao raditi iako sam stavila nove baterije. Otvorila sam poklopac gdje su baterije i oblak crnog dima je izašao iz njega, dvije baterije su curile i cvrčale. Život mi je proletio pred očima od pomisli što se moglo dogoditi.  

4. Neugodni let kući s vibratorom u prtljazi

Putovala sam kući s fakulteta, ali zrakoplov je samo stajao na pisti. Dvojica muškaraca su ušla u zrakoplov i zabrinuto razgovarali s pilotom. Pilot se zatim okrenuo prema putnicima, krenuo prolazom između sjedala, pogledao ravno u mene i glasno rekao kako nešto zuji u mojem kovčegu. Morala sam mu reći da imam vibrator. Dao je dopuštenje da odem do prtljage i isključim ga. Bio je to najduži let kući u mojem životu.

5. Raspao se tijekom seksa

Moj dečko kupio mi je vibrator kao iznenađenje te noći. I bilo nam je lijepo i zabavno sve do trenutka kada smo čuli zvuk lomljenja. Pola vibratora bilo je u njegovoj ruci, a druga polovica je ostala u meni zaglavljena. Bila sam prestravljena. Dečko me odmah htio odvesti u bolnicu, ali umjesto toga odlučila sam ga istisnuti kao kod porođaja. Bio je to najsramotniji događaj u mojem životu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by vili40 12/1/2016, 10:35

sad ću i ja dobiti porciju od Megice B-)
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by veber 12/1/2016, 10:36

A dobro, kada ti tako velis.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by veber 12/1/2016, 10:38

vili40 wrote:sad ću i ja dobiti porciju od Megice B-)
Zavisi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 10:45

Bolje da su dali 5 najleših događaja sa vibratorom umesto 5 najgorih.

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by L'âme 12/1/2016, 10:54

vili40 wrote:sad ću i ja dobiti porciju od Megice B-)
Zašto mi se čini da jedva čekaš, ha ha
To se ne važi pillowfight

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by prckov 12/1/2016, 11:12

imam i ja jednu pricu, jednom sam otiso u kafic i narucio kavu. Malo kisilo vani :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by veber 12/1/2016, 11:14

Strasna ti prica. Pazi da admini ne obrisu tvoj post zbog eksplicitnog pisanja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 11:17

prckov wrote:imam i ja jednu pricu, jednom sam otiso u kafic i narucio kavu. Malo kisilo vani :D
Možda nije kišilo. Možda je komšija piašao sa terase. Srećom si imao kabanicu.

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by prckov 12/1/2016, 11:26

dzango wrote:
prckov wrote:imam i ja jednu pricu, jednom sam otiso u kafic i narucio kavu. Malo kisilo vani :D
Možda nije kišilo. Možda je komšija piašao sa terase. Srećom si imao kabanicu.
pa nije kafic u zgradi :P  jebla te lopata
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by jastreb 12/1/2016, 11:26

http://ex-iskon.forumcroatian.com/f17-ljubav-sex

bash
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by mrincredible 12/1/2016, 11:28

Kad nisu zauzete onda imaju neke druge maštarije?
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by dzango 12/1/2016, 11:30

mrincredible wrote:Kad nisu zauzete onda imaju neke druge maštarije?
Da budu zauzete.

_________________
Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena Empty Re: Konačno su otkrile: Pet seksi fantazija zauzetih žena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum