ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Serbinho-3 11/5/2022, 22:23


https://vesti.srbijadanas.com/vesti/svet/otisao-na-letovanje-u-grcku-onda-ga-kamera-snimila-kako-u-restoranu-radi-gnusnu-stvar-preti-mu-kazna-2022-05-11
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Serbinho-3 11/5/2022, 22:24


Ovi glupani se nisu zapitali, otkud toliko macaka po Grckim

Ostrvima.

Dobro ih paze i cuvaju, sto neki ne ukapiraju, pa ovako prodju.

Da je uradio u Srbiji pa i ovde u Italiji, ne bi mu niko nista

rekao.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by mentalitet 11/5/2022, 22:40

Serbinho-3 wrote:
Ovi glupani se nisu zapitali, otkud toliko macaka po Grckim

Ostrvima.

Dobro ih paze i cuvaju, sto neki ne ukapiraju, pa ovako prodju.

Da je uradio u Srbiji pa i ovde u Italiji, ne bi mu niko nista

rekao.


I ja sam se chudio kada sam gledao grupu pasa kako hodaju kroz Atiinu a nitko ih ne dira pa kad prelaze ulicu svi auti stanu i nitko nr trubi.Sama Akropola je puna machaka i pasa koju turisti hrane.Iache prije nisam podnosio machke zato shto mi je jedna u djetinjstvu poharala golubarnik i gdje god sam koju viidio gledao sam kako da je koknem.Sjedeci na klupi (odmarao se od par sati hoda) kod Posejdonovog hrama jedna sharena machka mi se zaletila i sjela u krilo.Bio sam iznenadjen i nisam uspio da joj kazem odluchno shitz pichka ti materina a ona se vec smjestila i pochela da prede .Stotine turista je shkljocalo foticima tako da sam zabiljezen u ljubavi prema machkama pa od tada sam frendlii prema machkama.Da bii razumjeli ljubav prema zivotinjama u Grchkoj moramo znati da grci vjeruju u reinkarnaciju pa napushtene zivotinje kastriiraju i puste ih da slobodno zive i hodaju po gradovima i selima.Ne drze ih po stanovima i na lancima kao ostali balkanci nego poshtuju njihovu slobodu.Jebi ga kolijevka demokracije:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Guest 11/5/2022, 23:03

Kakav je to restoran gdje životinje žicaju hranu od gostiju?

Ako se već nekoga kažnjava, trebalo je onda kazniti vlasnika, a ne gosta koji se branio od zvjeri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by mentalitet 11/5/2022, 23:18

cassanowa wrote:Kakav je to restoran gdje životinje žicaju hranu od gostiju?

Ako se već nekoga kažnjava, trebalo je onda kazniti vlasnika, a ne gosta koji se branio od zvjeri.


Ma kad bi viidio promijenio bi mishljenje,nevjerovatno su dzukele umiljate i poniizne bash onakve kakve ih zene najvishe vole videci u njima idealnog mushkarca:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Guest 11/5/2022, 23:25

mentalitet wrote:
cassanowa wrote:Kakav je to restoran gdje životinje žicaju hranu od gostiju?

Ako se već nekoga kažnjava, trebalo je onda kazniti vlasnika, a ne gosta koji se branio od zvjeri.


Ma kad bi viidio promijenio bi mishljenje,nevjerovatno su dzukele umiljate i poniizne bash onakve kakve ih zene najvishe vole videci u njima idealnog mushkarca:::)))
Koliko sam vidio ovdje su bile mačke..Ali isti kurac. Vidio sam svakakve rase tih zvijeri.

Osobno kad se želim provesti u restoranu ne želim nikakve slinave gladne životinje oko sebe.
Hoću jest i pit u miru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by mentalitet 11/5/2022, 23:42

cassanowa wrote:
mentalitet wrote:
cassanowa wrote:Kakav je to restoran gdje životinje žicaju hranu od gostiju?

Ako se već nekoga kažnjava, trebalo je onda kazniti vlasnika, a ne gosta koji se branio od zvjeri.


Ma kad bi viidio promijenio bi mishljenje,nevjerovatno su dzukele umiljate i poniizne bash onakve kakve ih zene najvishe vole videci u njima idealnog mushkarca:::)))
Koliko sam vidio ovdje su bile mačke..Ali isti kurac. Vidio sam svakakve rase tih zvijeri.

Osobno kad se želim provesti u restoranu ne želim nikakve slinave gladne životinje oko sebe.
Hoću jest i pit u miru.

Morash biiti korektan pa pola vechere dati tim beshtijama inache cesh zavrshiti na stubu forumskog srama od takozvaniih ljubitelja tiih beshtija.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 11/5/2022, 23:48

Meni žao da ovo vidim samo na snimci. Baš bi htjela sjediti negdje i ugledati ovakvo što. 
Da ih nabodem vilicom u vrat.  Baš nemam sreće da se iživim na ovakvima. Evo tu sam spašavala nedavno mladu pticu koju je netko prije nego je spašena šutnuo nogom. A ona došla po komadić hrane. I spasila sam ja nju na kraju ali nisam našla tko, a rađe bi njega našla. Danima sam molila da mi zmazanu ološ pokažu pa neće i neće. Pa da mu se bar naknadno najebem mrtve majke, djece i familije i zabijem mu nešto u glavu. Al neće pa neće..šteta.
Stvarno nemam sreće naći ovakve da se iživim.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 11/5/2022, 23:49

cassanowa wrote:Kakav je to restoran gdje životinje žicaju hranu od gostiju?

Ako se već nekoga kažnjava, trebalo je onda kazniti vlasnika, a ne gosta koji se branio od zvjeri.
A u koji ti radtoran ideš, da ja dovedem psa, ona voli žicat hranu.
Pa daj reci da bar tebe nađem
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Guest 11/5/2022, 23:50

mentalitet wrote:

Morash biiti korektan pa pola vechere dati tim beshtijama inache cesh zavrshiti na stubu forumskog srama od takozvaniih ljubitelja tiih beshtija.
Možda mi nećeš vjerovati, ali ja te beštije poštujem više od njihovih vlasnika. Sve bi ih pustio u šumu da uživaju....Tamo odakle su potekle i gdje im je prirodno biti. 
A ne s njima u 4 zida da grizu fotelje i kauče od nervoze...

A to što bi mi slinile po restoranima za mrvu hrane je dokaz kolike je retarde čovjek napravio od životinja. Nisu se više u stanju za sebe brinuti, kao nekoć davno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Guest 11/5/2022, 23:51

kaya wrote:
cassanowa wrote:Kakav je to restoran gdje životinje žicaju hranu od gostiju?

Ako se već nekoga kažnjava, trebalo je onda kazniti vlasnika, a ne gosta koji se branio od zvjeri.
A u koji ti radtoran ideš, da ja dovedem psa, ona voli žicat hranu.
Pa daj reci da bar tebe nađem
Mislio sam na ovaj restoran iz članka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 11/5/2022, 23:53

Najbliže što sam bila iživljavanju kada je moj pas gurnuo glavu djedici na klupi blizu vrećice hranom. Djedica ga je gurnuo i pljusnil pa sam mislila to je to. Htjela sam ga odvući na cestu i gurnut pod auto, loše hoda od starosti ali je zao. No neki tip me odvukao, pa ga je na kraju i on skoro prebio .
Baš nemam sreće


Last edited by kaya on 11/5/2022, 23:54; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 11/5/2022, 23:55

Na hvaru sam skočila u more iz restorana da izvučem psa al opet nisam vidjela tko ga je gurnuo.
Pa bože daj da ugledam jednom te sotone


Last edited by kaya on 11/5/2022, 23:56; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Serbinho-3 11/5/2022, 23:57


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Guest 12/5/2022, 00:02

kaya wrote:Na hvaru sam skočila u more iz restorana da izvučem psa al opet nisam vidjela tko ga je gurnuo.
Pa bože daj da ugledam jednom te sotone
Ti si ko Tatjana Jurić. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 12/5/2022, 00:02

cassanowa wrote:
mentalitet wrote:

Morash biiti korektan pa pola vechere dati tim beshtijama inache cesh zavrshiti na stubu forumskog srama od takozvaniih ljubitelja tiih beshtija.
Možda mi nećeš vjerovati, ali ja te beštije poštujem više od njihovih vlasnika. Sve bi ih pustio u šumu da uživaju....Tamo odakle su potekle i gdje im je prirodno biti. 
A ne s njima u 4 zida da grizu fotelje i kauče od nervoze...

A to što bi mi slinile po restoranima za mrvu hrane je dokaz kolike je retarde čovjek napravio od životinja. Nisu se više u stanju za sebe brinuti, kao nekoć davno.
Pa odi i ti u  šumu, i ljudi su prebivali u šumi davno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 12/5/2022, 00:04

cassanowa wrote:
kaya wrote:Na hvaru sam skočila u more iz restorana da izvučem psa al opet nisam vidjela tko ga je gurnuo.
Pa bože daj da ugledam jednom te sotone
Ti si ko Tatjana Jurić. :D
Žao mi ih. Al to je ništa kakvu mržnju ja osjećam prema mučiteljima istih. Da mi se dohvatiti jednoga i u zatvor bi otišla.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Guest 12/5/2022, 00:05

kaya wrote:
Pa odi i ti u  šumu, i ljudi su prebivali u šumi davno.
Istina. I tamo im je bilo najbolje. Nisu psihički oboljevali.

Meni to i je želja, samo nemam još uvjete. Rođen sam u gradu, to me unazadilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 12/5/2022, 00:06

Ove sve peta, beta, spas meni to kamilica. Želim organizaciju kao teroristička koja se isključivo bavi počiniteljima . Ako znate za takvu javite mi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by kaya 12/5/2022, 00:08

cassanowa wrote:
kaya wrote:
Pa odi i ti u  šumu, i ljudi su prebivali u šumi davno.
Istina. I tamo im je bilo najbolje. Nisu psihički oboljevali.

Meni to i je želja, samo nemam još uvjete. Rođen sam u gradu, to me unazadilo.
A što će ti uvjeti, odeš, od lišća napravi neki zaklon, loviš hranu..pa nisu ni pračovjeci imali uvjete.
Kao kak bi pse poslao, ne bi njima dao kućicu i hranilicu jel tak
.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura... Empty Re: Ah ti Turisti, kazna do 50.000 eura...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum