ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila ponašanja

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 10/5/2022, 06:53

violator wrote:P. S. provjerih.. za admina je izuzetno lako izbrisati neciji acc..  dovoljno je kliknuti na korisnicki nick, skrolati do opcije "Administrate user: Profile - Ban this member", kliknuti na "Profile" i zatim skrolati do kraja profila tog clana gdje postoji kucica za brisanje

P. P. S. pogledala sam upute na Forumotionu. Netko je spomenuo da ne moze nikako izbrisati racun, a admina trenutno nema.

Slijedi(te) ovaj link:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako ne uspije, najvjerojatnije je admin izmijenio mogucnost deaktivacije.

Idem pokusati.


Edit: nista. Mozda je i do kakve pogreske u sustavu, a mozda i ova opcija vise ne funkcionira. Pitanje je iz 2015. A mozda, samo mozda, admin nas je odlucio drzati taocima ovdje. :) ;)

Jo ti ne bi istra nišće s foruma. Ti si to sve utipkala svojevoljno, i to više ni tvoje.
Uostalom, kad elektroarheolozi budu kopali po storin serverima da pokušaju nojti missing link između 4.svjetskog rata i karla marksa, dobro će in poslužiti postovi od tebe, loleka i boleka.

Tiho, kako si i došla, tako i hodi ća. Mi ki ostanemo, nastaviti ćemo se boriti protiv komunističkih metoda moderatora nihiliusa, na hvalu i slavu svojega imena i na korist nama i čitavom našem forumu.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 10/5/2022, 09:04

Briši mi profil! wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:
kic wrote:
Ra wrote:Kic, zašto mi ne želiš odgovoriti na pitanja? 
Jesu li ovo nova pravila koja će vrijediti ubuduće na forumu?

-brisanje postova forumaša koji ne misli kao većina i usudi se to i napisati 
-brisanje postova forumaša kojeg ne podnosi novi moderator 
-brisanje postova forumašice koju su častili debelim uvredama (bez ikakvih sankcija) zato što je napisala nešto što je uzdrmalo ego našeg dragog moderatora 
-baniranje zbog spama uz istovremeno ignoriranje prijetnji, uvreda kao što su psovanje mrtvih majki, žena, kćeri, sestara, nazivanja žena kurbetinama, pičketinama, kravama itd itd.


Ako su to pravila koja treba poštovati samo ih potvrdi i nema problema.


Ako nisu onda onom bahatom punoglavcu reci da to ne čini, odnosno da učini ono što bi trebao činiti. 


I molim te meni ne podvaljuj Art i ostale trice. 
Nemam problem reći ljudima koji su mi jako dragi da griješe. Ne držim štangu nikom, ma koliko sam s njim dobra. 
S Gnječom sam prijatelj u privatnom životu, ali sam otišla sa Arta kad je nepravedno banirao jednog forumaša (zbog osvete), otišla sam i s neta zbog Bafičinog brisanja i preuređivanja postova.


Prigovorila sam ti i zbog Erinog baniranja (jer je spamao) i doživjela salvu prigovora od forumašice koju jako volim, a tražila je ban. 
Prigovorila sam i ebenici što ti psuje mater.
Jedina sam reagirala na psovanje kćeri forumašu. 


Ovo ti nabrajam samo zato jer si kao neodgovaranje naveo nečije tuđe grijehe nereagiranja u sličnim situacijama, jer ja reagiram bez obzira o kome je riječ. 


Upravo zato te pitam, zašto meni ne odgovoriš na postavljena pitanja?


Samo mi reci jesu li ovo kako se sad postupa nova pravila foruma i daj mi priliku da ih prihvatim ili ne. I to je sve. 
Hvala.

dobro je draga, ako misliš da si svetica samo se sjeti kako ste čoporaticne očerupale Atlanu u napadu svoje iskrenosti da je ista napustila forum..  držala štangu nekom ne držala, briga me, a i vi nemate razumijevanja da je nedjelja i da assad nije vidio moju poruku, vidjet ću s njim pa vas obavijestit, sve vas nitko ne drzi na forumu, slobodno vam polje


Žao mi je kic, nisam svetica i nikad to nisam ni bila. Strašno se trudim popraviti neke stvari koje činim zbog ne znanja ili zapaljivog karaktera, ali iskreno, očepurala bih je opet. Nije mi uopće žao zbog tog čerupanja. 
Odrasle osobe koje kukumaču i traže pozornost, koje stalno traže podršku i savjet, ali čine uvijek isto i pri tom očekuju drugačiji rezultat, pa kad ga nema opet kukumaču, jednostavno mi idu na neki živac. Dakle, evo ti jasnog dokaza da nisam nikakva svetica. Prije sam rospija nego svetica. 

Kakve veze ima assad s ovim što te pitam? Je li on vlasnik foruma? 

Pitam tebe kao vlasnika foruma jesu li ovo nova pravila da se proizvoljno brišu postovi kako kome prdne i banira se samo one koji ti idu na živce?

Pitam te koja su pravila. 

Daj mi priliku da ih prihvatim ili odbijem. 

Jebote, ne znam što ti tu nije jasno.

Ma zamisli ti ovo, pa da ne povjeruje čovjek svojim očima... :^0

Znači on se je tada svrstao na Atlaninu stranu, gledao raspravu, nije mrdnuo prstom da je eto jadnu zaštiti od "čopora" (jer je kukavica) i sad je to zamjeranje konačno izišlo iz njega. Pa bokte, ovom bi se tri obitelji raspale dok bi se pokrenuo da zaštiti prvu. 



[You must be registered and logged in to see this link.] nažalost jako površno čitaš postove, nemaš fino oko razaznati podvaljeno sranje između redaka. E to što mi to kvarno uvaljeno sranje vidimo, to je nešto što Ra, Violi, Gnječu, Ebenom i meni rijetko kada promakne, to nam je rekla bih zajedničko. I da sam na tvom mjestu ne bih se više sramotila.

Najsmješnije je to da je uopće nisam napala, nego sam joj napisala kako se osjećam zbog nekih njezinih postupaka. 
I izgleda da sam pogodila u bolnu žižu, onaj dio koji su svi vidjeli, ali nitko nije napisao. Osim mene. 

Zapravo nije imao na što reagirati. I sam je sve pročitao i bio svjestan da sam u pravu. 
Nju je uzdrmalo ono što sam joj napisala toliko da se odjavila i njen odlazak se fakat može pripisati meni. 
Dakle nije bilo nikakvog čerupanja s moje strane, ali je kica zasmetalo isto što i sad moja iskrenost.
To mi je zamjerio onda, a zamjera mi i sad. 
Nije samo on, zamjerio mi je i Niche. 
Nema veze.

Altana je bila draga cura koju sam je očerupala svojim napadom iskrenosti.
A što je najgore, opet bih isto napisala, jer se ne osjećam krivom. Rospijetina na entu. :)

Evo ti link da se malo podsjetiš kakve smo mi čoporatuše.  :D

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pročitala. U stvari jako dobro - jedna krstareća rečenica izbacila je stvari na čistac. To je dobro i ljekovito.

Zamjerili su nam oni koji vole govoriti drugima ono što drugi od njih očekuju jer su navikli kupovati lažni mir. Ja nisam taj tip, a nisi ni ti. I nećemo se bome nikom ispričavat zbog toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 10/5/2022, 09:11

aben wrote:

Jo ti ne bi istra nišće s foruma. Ti si to sve utipkala svojevoljno, i to više ni tvoje.
Uostalom,  kad elektroarheolozi budu kopali po storin serverima da pokušaju nojti missing  link između 4.svjetskog rata i karla marksa, dobro će in poslužiti postovi od tebe, loleka i boleka.

Tiho, kako si i došla, tako i hodi ća. Mi ki ostanemo, nastaviti ćemo se boriti protiv komunističkih metoda moderatora nihiliusa, na hvalu i slavu svojega imena i na korist nama i čitavom našem forumu.

Od tebe, kao borca sa bevandom u ruci, očekuju se i nekakvi rezultati, a ne da samo denkaš i prdiš u prazno, podrigujuć svoj kiseliš.  drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 10/5/2022, 11:28

Venus wrote:
aben wrote:

Jo ti ne bi istra nišće s foruma. Ti si to sve utipkala svojevoljno, i to više ni tvoje.
Uostalom,  kad elektroarheolozi budu kopali po storin serverima da pokušaju nojti missing  link između 4.svjetskog rata i karla marksa, dobro će in poslužiti postovi od tebe, loleka i boleka.

Tiho, kako si i došla, tako i hodi ća. Mi ki ostanemo, nastaviti ćemo se boriti protiv komunističkih metoda moderatora nihiliusa, na hvalu i slavu svojega imena i na korist nama i čitavom našem forumu.

Od tebe, kao borca sa bevandom u ruci, očekuju se i nekakvi rezultati, a ne da samo denkaš i prdiš u prazno, podrigujuć svoj kiseliš.  drunken

Rezultate?
Borba je za ljevičare.
Ako mene fašist moderator steva iz podstrane naljuti, jo ću kupiti ov forum B-)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 10/5/2022, 21:41

aben wrote:
Venus wrote:


Od tebe, kao borca sa bevandom u ruci, očekuju se i nekakvi rezultati, a ne da samo denkaš i prdiš u prazno, podrigujuć svoj kiseliš.  drunken

Rezultate?
Borba je za ljevičare.
Ako mene fašist moderator steva iz podstrane naljuti, jo ću kupiti ov forum B-)

Stevica iz Podstrane je trenutno opijen moći zbog blizine gumbića, hoće to one slabašnog karaktera (već viđeno toliko puta, dosadno, još od Sedme, Bafi, Maxa koji je glumio Svevišnjeg, pa nadalje..). Proći će ga hormonalni uzlet kad osjeti bijes onih kojima je dosad bio simpatičan, uključujući tebe. Čim tebi i supajdašima pobriše postove. "Čopora" neće biti, pa ćete krnjave poluzube zarivat jedni drugima u mlohavo meso. 
Uzela sam kokice  :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by T. 11/5/2022, 11:57

Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:


Od tebe, kao borca sa bevandom u ruci, očekuju se i nekakvi rezultati, a ne da samo denkaš i prdiš u prazno, podrigujuć svoj kiseliš.  drunken

Rezultate?
Borba je za ljevičare.
Ako mene fašist moderator steva iz podstrane naljuti, jo ću kupiti ov forum B-)

Stevica iz Podstrane je trenutno opijen moći zbog blizine gumbića, hoće to one slabašnog karaktera (već viđeno toliko puta, dosadno, još od Sedme, Bafi, Maxa koji je glumio Svevišnjeg, pa nadalje..). Proći će ga hormonalni uzlet kad osjeti bijes onih kojima je dosad bio simpatičan, uključujući tebe. Čim tebi i supajdašima pobriše postove. "Čopora" neće biti, pa ćete krnjave poluzube zarivat jedni drugima u mlohavo meso. 
Uzela sam kokice  :popcorn
smatram da pomalo precjenjuješ ambicije državnih službenika i namještenika za svekolikim angažmanom...
'ništa ne treba mijenjati', 'ne talasaj' i 'nama je dobro' njihova su osnovna pravila za život...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 11/5/2022, 13:14


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 11/5/2022, 18:55

T. wrote:
Venus wrote:
aben wrote:


Rezultate?
Borba je za ljevičare.
Ako mene fašist moderator steva iz podstrane naljuti, jo ću kupiti ov forum B-)

Stevica iz Podstrane je trenutno opijen moći zbog blizine gumbića, hoće to one slabašnog karaktera (već viđeno toliko puta, dosadno, još od Sedme, Bafi, Maxa koji je glumio Svevišnjeg, pa nadalje..). Proći će ga hormonalni uzlet kad osjeti bijes onih kojima je dosad bio simpatičan, uključujući tebe. Čim tebi i supajdašima pobriše postove. "Čopora" neće biti, pa ćete krnjave poluzube zarivat jedni drugima u mlohavo meso. 
Uzela sam kokice  :popcorn
smatram da pomalo precjenjuješ ambicije državnih službenika i namještenika za svekolikim angažmanom...
'ništa ne treba mijenjati', 'ne talasaj' i 'nama je dobro' njihova su osnovna pravila za život...

Ma moj Ti, na svakoj razini službeništva ti je (kod nas) isto.

Prvo ide uzbuđenje zbog moći i pretjerani angažman (umišljena pomahnitalost "ja sam taj koji će uvest reda!"), onda zbunjoza jer kako biti frendli sa pučanima koje se povremeno bičem ošine.. stoneage..onda ide čuđelje zbog nepopularnosti pa laganini deprica zbog izoliranosti, onda ovo tvoje ne talasaj dolazi tek kad shvati da nije niš napravio (sidi, dobro je tako, ne diraj). E sad zašto nije niš napravio, ta nećemo mu odavat tajne, nek prođe svoju incijaciju presvetlog muderatora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Guest 11/5/2022, 18:59

aben wrote:

Pusti bevandu, šempijo, ka ne razumiš ča čovik govori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 11/5/2022, 21:33

Ne razumiš ti ča je totenkopf reko

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by darth_vader 12/5/2022, 07:54

Najsmješnije od svega je da netko ovaj forum uopće može shvaćati zaozbiljno. Ili bilo koji... A bokte... Ljudi se baš vole previše uživljavati u pizdarije. Nemamo ni državu iole ozbiljnu i niti ima ikakve šanse da to postane pa što onda? Jebeš forum, dođeš, prosereš, zapišaš kad ti se sere i piša i dobro... Ne bi da se neko vrelo mudrosti krije na ovakvim mjestima, uostalom kao i na bilo kojem mjestu gdje gravitira veća skupina ljudi... Ovo je oduvik bila oaza trolanja i svojevrsna septička jama za iskazivanje raznih patologija ljudskih osobnosti pa zašto da to tako ne ostane...Yoda za admina je cirkus sam po sebi, ali no... Ništa vrijednog neke pretjerane sekiranicije... Ne triba uvik bit ni drama queen i tražiti neku šatro pravdu. Big deal je sve ovo...ljudima je općenito očigledno previše dosadno i dobro u životu.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 12/5/2022, 08:14

darth_vader wrote:Najsmješnije od svega je da netko ovaj forum uopće može shvaćati zaozbiljno. Ili bilo koji... A bokte... Ljudi se baš vole previše uživljavati u pizdarije. Nemamo ni državu iole ozbiljnu i niti ima ikakve šanse da to postane pa što onda? Jebeš forum, dođeš, prosereš, zapišaš kad ti se sere i piša i dobro... Ne bi da se neko vrelo mudrosti krije na ovakvim mjestima, uostalom kao i  na bilo kojem mjestu gdje gravitira veća skupina ljudi... Ovo je oduvik bila oaza trolanja i svojevrsna septička jama za iskazivanje raznih patologija ljudskih osobnosti pa zašto da to tako ne ostane...Yoda za admina je cirkus sam po sebi, ali no... Ništa vrijednog neke pretjerane sekiranicije... Ne triba uvik bit ni drama queen i tražiti neku šatro pravdu. Big deal je sve ovo...ljudima je općenito očigledno previše dosadno i dobro u životu.

Meni je nojsmišnije i prova poslastica gljedati kako komunisti uživaju u forumu za vrijeme minimalne uprave, a čim na vlost zasidne komunist, ko naš steva iz podstrane, oni omoh emigriraju.. najvjerojatnije u neku liberalnu opresivnu kapitalističku nazadnu krezubu tvorevinu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by darth_vader 12/5/2022, 08:25

Nemoj da te čuje... On je uvjereni liberal... Ne gine ti ban jer spamaš na temi di se ozbiljno raspravlja..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 12/5/2022, 08:31

darth_vader wrote:Nemoj da te čuje... On je uvjereni liberal... Ne gine ti ban jer spamaš na temi di se ozbiljno raspravlja..

Ne će valjda, pa
nis reko nišće protiv sirije, korone i ukrajine...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by darth_vader 12/5/2022, 08:36

Greška... Gripe, kakva korona. Ban.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 12/5/2022, 08:46

darth_vader wrote:Greška... Gripe, kakva korona. Ban.
:D
Neozbiljan si

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by darth_vader 12/5/2022, 09:10

Uvijek :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 12/5/2022, 11:53


ma ekipa je dobila šta je tražila, vole osjećaj da su ugnjetavani i da se njihovo drugo mišljenje ne dopušta.. iako je bio lijepo prijedlog da otvore svoju temu ko mortal, mogli su pisati i ontopic ko hektorović npr, ali ne, vrijeme je za forumsku dramu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 12/5/2022, 12:58

kic wrote:
ma ekipa je dobila šta je tražila, vole osjećaj da su ugnjetavani i da se njihovo drugo mišljenje ne dopušta..  iako je bio lijepo prijedlog da otvore svoju temu ko mortal, mogli su pisati i ontopic ko hektorović npr, ali ne, vrijeme je za forumsku dramu..

Opresija je u ovom slučaju stvarna, samo u tomu i je divotica- pobunili su se protiv onoga za ča se založu:)


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by kic 12/5/2022, 14:30


bitno da si ti našao u čemu guštati..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by aben 12/5/2022, 15:51

kic wrote:
bitno da si ti našao u čemu guštati..

Jebente živote, pa ka ti život isporuči limune (fašističkog diktatora stevu iz postrane), gljedoj načiniti limunodu (uživoj u what goes around, comes around).


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravila ponašanja - Page 5 Empty Re: Pravila ponašanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum