ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 9/5/2022, 13:42

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D

Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:43

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Fq5o4w10

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:45

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Fq-v1l10

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:47

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Fradcn10

evo malo matematike

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 9/5/2022, 13:48

Osim toga svi vi što ste zaluđeni vrtlarstvom, pogledajte si koljena sad.


Do ti jedno izgleda kao da tučete dnevnice u novootvorenom baru, stoga molim lijepo, lijenošću do društvenog elizijuma :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:49

“Give me four years to teach the children and the seed I have sown will never be uprooted.” —Vladimir Ilyich Lenin


“Give me just one generation of youth, and I’ll transform the whole world.” —Vladimir Ilyich Lenin

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:50

MDMiridije wrote:Osim toga svi vi što ste zaluđeni vrtlarstvom, pogledajte si koljena sad.


Do ti jedno izgleda kao da tučete dnevnice u novootvorenom baru, stoga molim lijepo, lijenošću do društvenog elizijuma :D

jel sad stiglo u tvoje selo znacenje rijeci grooming il treba posebna studija samo za tebe  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by dijagram 9/5/2022, 13:50

prckov wrote:U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Fradcn10

evo malo matematike

Kakve su ovo jednadzbe,....mislim s dvi nepoznanice, ok, a tekst:)

Koji kurac.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:53

dijagram wrote:
prckov wrote:U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Fradcn10

evo malo matematike

Kakve su ovo jednadzbe,....mislim s dvi nepoznanice, ok, a tekst:)

Koji  kurac.

valjda fali dio inace bi ja to oma rjesio

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 9/5/2022, 13:54

prckov wrote:
MDMiridije wrote:Osim toga svi vi što ste zaluđeni vrtlarstvom, pogledajte si koljena sad.


Do ti jedno izgleda kao da tučete dnevnice u novootvorenom baru, stoga molim lijepo, lijenošću do društvenog elizijuma :D

jel sad stiglo u tvoje selo znacenje rijeci grooming il treba posebna studija samo za tebe  :D

Moje selo je neopterećeno tim stvarima generalno gledajući. Mi smo uvijek bili live & let live čeljad :D

Doduše ja sam iz svog sela u još veće davno otišao. Ovi u onome novome su još bolji. Od svakud pomalo, nitko o ratu ne priča jer ih sve redom stid.

A i čudni malo ljudi imaju tu neku svoju shemu da ih generalno ne interesira što oni drugi rade, kažu da ih takav pristup životu nekako smiruje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 13:57

MDMiridije wrote:
prckov wrote:
MDMiridije wrote:Osim toga svi vi što ste zaluđeni vrtlarstvom, pogledajte si koljena sad.


Do ti jedno izgleda kao da tučete dnevnice u novootvorenom baru, stoga molim lijepo, lijenošću do društvenog elizijuma :D

jel sad stiglo u tvoje selo znacenje rijeci grooming il treba posebna studija samo za tebe  :D

Moje selo je neopterećeno tim stvarima generalno gledajući. Mi smo uvijek bili live & let live čeljad :D

Doduše ja sam iz svog sela u još veće davno otišao. Ovi u onome novome su još bolji. Od svakud pomalo, nitko o ratu ne priča jer ih sve redom stid.

A i čudni malo ljudi imaju tu neku svoju shemu da ih generalno ne interesira što oni drugi rade, kažu da ih takav pristup životu nekako smiruje.
 pa i ja sam live and let live, al grooming je suprotno od toga

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 9/5/2022, 14:02

prckov wrote:
 pa i ja sam live and let live, al grooming je suprotno od toga

A ne ne ondje su roditelji tradicionalisti kad je odgoj djece u pitanju. Dakle često poslijepodnevni mir probiju zvukovi u stilu "mali pusti me u pizdu materinu i ti i autić duša mi spava...eno ti majke pa nju zajebavaj".

Dakle što se tiče same ugroze za lokalni živalj, još smo uvijek u kolosijeku :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 14:07

MDMiridije wrote:
prckov wrote:
 pa i ja sam live and let live, al grooming je suprotno od toga

A ne ne ondje su roditelji tradicionalisti kad je odgoj djece u pitanju. Dakle često poslijepodnevni mir probiju zvukovi u stilu "mali pusti me u pizdu materinu i ti i autić duša mi spava...eno ti majke pa nju zajebavaj".

Dakle što se tiče same ugroze za lokalni živalj, još smo uvijek u kolosijeku :D

to je pravi fini seoski ugodaj, jos dodat cvrkut ptica i kus bolje
a i dijete ce znat postovat tude vrijeme  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by prckov 9/5/2022, 14:48

zapad zivi u vremenu nastanka nove religije koja se debelo temelji na radikalnoj subjektivnosti i za koju ne postoje objektivni standardi, a  koja zahtjeva apsolutnu predanost novim moralnim principima, njenim narativima i mitovima. U vremenu smo nastajanja novog kulta sirom zapada cije su religijske dogme i doktrine  prihvatili mnogi vjerni sljedbenici kako oni na  svjetskom ekonomskom forumu tako i u korporacijama ko sto su blackrock, vanguard, te nevladine organizacije, obrazovne institucije tako i mnoge druge korporacije i institucije. To je kult koji zahtjeva apsolutnu vjernost i ispovjednu cistocu prema toj njihovoj novoj fundamentalistickoj doktrini. Cak i sve velike svjetske religije su spremne da prihvate taj novi woke  kult i njegovu naraciju, od protestantske do roman katolicke, islama, budizma, hinduizma itd. Sve te religije na zapadu su spremne da se poklone i obznane svoju privrzenost tom "novom bogu" stvorenim od ljudi ko sto su Rousseau, Hegel, Gramsci Marcuse, Schwab i da ne nabrajam. Ovaj novi bog za novi svijet ce uvest apsolutnu poslusnost doktrini te nove religije, a biskupi i kardinali koji ce je ucinit obaveznom su svuda okolo nas i nalaze se u svemu (trenutno su vrhunski poglavari u bijeloj kuci). Ako imate nedostatak melanina u vasoj kozi morat cete se  svom svojom dusom i bicem odrec svoje rase i ispovjedit svoje grijehe zbog svog ucesca u svemu sto se tice bijelaca, sto ukljucuje i kapitalizam (jer kapitalizam je stvoren od strane bijelaca).  Za nove svecenike i biskupe socijalne pravde bijela rasa tj. "bjelilo" je politicka kategorija cija je iskljuciva svrha dominacija nad svim ljudma druge rase, a sve je to fino objasnjeno u novom kritickom katekizmu kriticke rasne teorije, studijama bjelila i etnickim studijama. Po ucenju novih svecenika nove woke religije u novom svjetskom poretku rasizmom se smatra ono sto bijelci cine pripadnicima druge rase samim svojim postojanjem, pardon, samim izmisljanjem koncepta rase kao kategorije bas u svrhu toga da mogu bit rasisti i tako dominirat druge na temelju iste, i tako zadrzat svoju poziciju moci i privilegija koje imaju. Formirali su "default rasu" prema kojoj se sve druge rase moraju odredivat, tj. bijela rasa (bjelilo) postoji kao norma cija je svrha odredivanja drugih ljudi kao ne-bijele koji kao takvi nisu vrijedni odredenih drustvenih privilegija i mogucnosti koje imaju bijelci. Radi toga u novoj svjetskoj religiji za bijelce se ocekuje da se pokaju zbog svog "bjelila" i aktivno ucestvuju u antirasizmu, sto naravno da opet naglasim, podrazumjeva borbu protiv kapitalizma koji je potka citavoj toj bjelackoj nepravednoj i zloj konstrukciji. Tu se takode ocekuje i to da u svrhu pokore postanu 'bijeli-saveznici' u borbi protiv bijelog rasizma. Da budu solidarni sa ljudima ne-bijele rase ali da pri tome paze da se ne pozicioniraju u kategoriju "dobri bijelci" jer bjelilo je iskonski grijeh i dobri bijelci ne postoje. Ova ponizna vjecna pokora woke antirasizmu podrazumjeva dozivotnu predanost i svakodnevnu praksu koja ukljucuje ozbiljno preispitivanje vlastitog rasizma, djelovanja u smislu borbe protiv istog, te samokritiku i socijalni aktivizam. Tako sveta majka nove woke crkve robin diangelo veli, "niko nikad nije gotov" (cist od rasizma). Za bijele ljude koji izgledaju kao da nisu rasisti se smatra da nose masku koja prikriva njihov rasizam a za koje kriticki katekizam kriticke rasne teorije i bijelih studija smatra da mora bit prisutan negdje ispod povrsine. Uostalom mnogi svecenici ove nove religije novog svijeta, osim diangelo i ibram kendi-ja, su vec davno objasnili zasto je nemoguce bit ne-rasist ako je neko bijelac. Sveta majka diangelo je npr u svojoj svetoj knjzi "white fragility" rekla da nema mogucnosti konstrukcije pozitivnog bijelog identiteta jer bijelci su jednostavno zauvjek i  totalno izopaceni. Oni jedino mogu vodit cijelozivotnu borbu protiv svog svjesnog i nesvjesnog rasizma koji im je uroden. 
To je u temeljima doktrine ove nove woke crkve. Tako u toj novoj "crkvi od subjektivnosti" su mnogi ljudi bez ikakve vlastite krivnje, samim svojim nepoznavanjem woke katekizma postali default izopcenici ove nove kultisticke religije i morace se bacit u vjecnu vatru niskog ESG bodovanja i kreditne sposobnosti. Oni su vlasnici bijele ignorancije, a bijela ignorancija nije slucajnost nego posljedica bijele privilegije koja im omogucuje da budu rasni ignoranti. To ignorancija jednostavno ide u paketu sa privilegijama koje imaju. Taj paket privilegija je bijelcima toliko vazan i dragocjen da jednostavno ne zele iskreno da se bave pitanjima rase i rasizma, dok su istovremeno aktivni saucesnici u tom rasistickom sistemu samim time sto su bijeli. Citava ta podla zavjera zlih bijelaca se ne odvija putem tajnog savjetovanja jednog bijelca sa drugim nego kroz socijalizaciju u "bjelilo", to jest u bjelacki kapitalisticki sistem. Takode bit bijelac u bijelackom drustvu nuzno znaci naucit ignorirat rasu, rasizam i saucesnistvo u rasizmu. U novom planu nove religije bijela rasa je glavna smetnja na putu vjecnog spasa koji treba da se desi na zemlji, ali natjerat bijelce da se ukljuce u borbu protiv rasizma je tezak i mukotrpan poso jer ih njihova bijela privilegija sprecava u tome da u sebi izazovu osjecaj susramlja, osjecaj vlastite krivnje i samo-mrznje zbog svog urodenog rasizma. Kod bijelaca ta zelja za grijehom (rasizmom) je urodena tako da su i bijele bebe rasisti (ko u ovo ne vjeruje nek progugla). To je takva opsjednuta narav i priroda da jednostavno zudi za grijehom a koji je opet posljedica originalnog grijeha - pripadnost bijeloj rasi. Ova temeljno falicna priroda je cesto smjestena izvan necije svijesti, tj bijelci je uglavnom nisu svjesni. Ali iako nisu svijesni svecenici nove religije znaju da ti privilegirani bijelci zele da normaliziraju, legitimaziraju i u beskonacnost odrzavaju tu svoju urodenu bijelu privilegiju. Za to koriste mnoge mehanizme obrane  da ju zastite. To jest pronalaze mnoge nacine da izbjegnu  woke antirasisticko evandelje zauvjek. Posto su uglavnom nesvjesni tog svog grijeha bijele rase, svecenici nove religije ih moraju o tome informirat da bi ih se spasilo i eventualno prihvatilo u novi idealni svijet 21 stoljeca. Mora se uvest iskustvo evandelja osvete i tuge u njihove zivote. Zato potrebno da produ trening nesvjesne pristrasnosti u nasim novim woke crkvama (skole, korporacije, vojska i sve institucije drustva) da bi tako pomogli vjecno bijelim da  razumiju da je njihov grijeh to sto imaju urodene rasne karakteristike, i to sto su saucesnic u sistemu meritokracije koja vodi svijet u vjecno mucenje i destrukciju, i koja onemogucuje ljudima da budu srecni i zadovoljni. Kipove njihovih heroja i mucenika treba srusit, to nisu heroji i mucenici nego rasisti, prosvjetitelji i kolonizatori. Jedina iznimka mora da bude nasa ljubicica bijela - karl marx, iako i sam rasist i podrzavatelj kolonizacije njegov kip su nedavno nasi kineski apostoli uskrsnuli u njemackoj dok smo mi rusili lazne heroje stare religije sa mislima iz 19-og stoljeca. Kad se nase ruke sloze sve se moze.

Medutim za to nije dovoljna samo jedna doktrina woke religije, za to je potrebna takode i doktrina koja ce stvorit bespolno i vise zenstveno drustvo o kojem je govorio Marcuse u svom djelu o bioloskim uvjetima koji su potrebni za socijalizam. Tako da su woke svecenici dosli do zakljucka da je spolnost nesto sto je priuceno a ne nesto sto ima veze sa bioloskim rodom. Rod se odnosi samo na osobine tijela i njihovu reproduktivnu ulogu a nema veza sa time ko neko zaista jeste. Gender je dio koji se odnosi na to ko kakav dozivljaj o sebi zaista ima. 
Tako je nova uloga woke svecenika postala delegitimizacija koncepta spola (gendera) jer je to socijalni konstrukt stvoren od strane patrijarhata, pardon, bijelog patrijarhata, koji kroz socijalizaciju u takav sistem producira, legitimizira i odrzava dominantnu ideologiju koja im opet sluzi kao temelj zadrzavanja bijele privilegije. Itd itd

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 9/5/2022, 20:49

Seksualno poremećeni proveli segregaciju, što i nije tako loše jer se od njih treba distancirati.

Loše je to što provode diskriminaciju. Nisam čuo da igdje na svijetu postoji heteroseksual bar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by veber 9/5/2022, 21:20

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D
beton je zakon.

da prikriješ lijenost za košnju i jebadu oko kuće, "napokon" izbetoniraš terasu.
srušiš pizdarije koje odbacuju lišće i napraviš sjenicu s roštiljem, natkrivenu, da i zimi možeš uživati u terasi.

lokalnog "entuzijasta" u proizvodnji C2H5OH uvjeriš da ćeš srušiti voćnjak i izgraditi još jednu kuću, pa u strahu od gubitka sirovina uredno kosi breg iznad tebe. naravno svake godine u vidu dobara i dobrosusjedskih odnosa dofura raznorazna dobra.

svi sretni i zadovoljni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 9/5/2022, 21:24

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D

ali kultiviranje i odgoj...

ljudska ruka je božja ruka...intervenira u prirodu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by veber 9/5/2022, 21:32

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D

ali kultiviranje i odgoj...

ljudska ruka je božja ruka...intervenira u prirodu
mijenjaj dilera, opet pišeš pizdarije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Noor 9/5/2022, 21:38

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D

ali kultiviranje i odgoj...

ljudska ruka je božja ruka...intervenira u prirodu
jesi trčao Wings for Life World Run?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 9/5/2022, 21:41

Noor wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D

ali kultiviranje i odgoj...

ljudska ruka je božja ruka...intervenira u prirodu
jesi trčao Wings for Life World Run?

Prije 3 godine jesam. Došao do Turnja, 24 km.

Ovu nedjelju sam isrčao 20 km za sebe.... U 6 ujutro. Dok su oni navlači li patike ja sam već bio gotov.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 9/5/2022, 21:43

veber wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:U mene kažu što ne urediš ovo malo jebote...tužit će te netko da gamad uzgajaš.

Koja si ljenguza :D

To je čisto stvar percepcije.


Ja sam tu veći tradicionalist od tebe! Moja strast što se okućnice tiče je divlja neobuzdana priroda :D

ali kultiviranje i odgoj...

ljudska ruka je božja ruka...intervenira u prirodu
mijenjaj dilera, opet pišeš pizdarije.

A dobro, pustite da vam sve podivlja i zaraste.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 8 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum