ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by mentalitet Fri 6 May - 0:17

Gnječ wrote:
mentalitet wrote:Ma taj psihopata koji misli da je vanzemaljac nije sluchajno izabrao avatar vuka .Skuzio sam da svi koji su poshtovaoci zivotinja pasa ilii vukova u danashnjem poimanju zivotinjskog svijeta da su psihopati ,psihichki bolesnici tako da sa njima razmjenjivati mishljenje barem ja mogu samo kaubojski,metak u chelo.Jebem ti modernu tehnologiju,svaka shusha moze da trkelja shto zeli.Mozda je Hitler i bio u pravu kada je ziidove sve htjeo istrijebiti.Vidii danas,zidovi su na strani naciista,pa jebo te dragi bog i ovaj svijet .Pto treba stisnuti dugme da nestanemo pa beka pravi pacovi nastave zivot na ovoj zemlji a ne ovi u ljudskom obliku.

ima na ovom forumu ozbiljno mentalno poremećenih lunatika. this is not a joke.

Svjestan sam ja vec dugo,alii sam primijetio da su neke ustashe postale normalne ii shvatile da su zapadne kujice i da su se boriili za kurac.Davno sam tim idiiotima postavljao pitanje."Zashto ste se borili"???.Uviijek pomislim na onu pjesmu od Bore Chorbe ttps://www.youtube.com/watch?v=Z3ISrEGzLss

mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by Ringo10 Fri 6 May - 3:43

Pa Francek je shvatio ko je kriv za svo to sranje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by Ringo10 Fri 6 May - 12:14

Amerikanci i Englezi su dugo pripremali Ukrajinu za ovo...
Francek je to shvatio
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by Hektorović Sun 8 May - 18:18

Papa je jako slabo...

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by dijagram Sun 8 May - 18:20

Hektorović wrote:Papa je jako slabo...


Au, gori od Bidena.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by kaya Sun 8 May - 18:25

Jadan, ne može više ni stajati a šalabajza i trči po svijetu za komunjarama i al kaidom i sotonom kirilom.
Aj pošaljite ga doma i stavite novog više..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina - Page 5 Empty Re: Papa Franjo nakon sastanka sa Orbanom krenuo braniti Putina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum