ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Deks" izletio s ceste

Go down

"Deks" izletio s ceste Empty "Deks" izletio s ceste

Post by dijagram 18/4/2022, 19:28

Cim si stavi pauka od omiljenog ere ojdanica Deks se raspameti.

Vidjeli smo to na onoj veselici na internetu.

Uz tako dobru stvar noga sama stisne papucicu i...jebga.

Nije kriv Deks, kriv je era ojdanic sto pravi tako kvalitetne stvari:)

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hdz-ov-zupan-i-policija-sute-a-slavonija-bruji-o-2-verzije-nesrece-obje-otvaraju-niz-novih-pitanja-15185217
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by dijagram 18/4/2022, 19:29

Dobro, reci cemo ovaj puta da je bio suvozac, ne treba sad propitkivati detalje.

Adeze zna.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by vili40 18/4/2022, 19:36

dijagram wrote:Dobro, reci cemo ovaj puta da je bio suvozac, ne treba sad propitkivati detalje.

Adeze zna.
hahaha...da je bio suvozač su hdz-ove priče za malu djecu ali dobro bar ovog puta nije pohadrao časne sestre :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by dijagram 18/4/2022, 19:38

vili40 wrote:
dijagram wrote:Dobro, reci cemo ovaj puta da je bio suvozac, ne treba sad propitkivati detalje.

Adeze zna.
hahaha...da je bio suvozač su hdz-ove priče za malu djecu ali dobro bar ovog puta nije pohadrao časne sestre :D
ajde , barem vi pijani zagorci znate sto je alkohol

treba imati razumijevanja, to je plenkijev kadar, a plenki zna

ako nista drugo kulturno uzdize zupaniju preko ojdanica:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by vili40 18/4/2022, 19:47

dijagram wrote:
vili40 wrote:
dijagram wrote:Dobro, reci cemo ovaj puta da je bio suvozac, ne treba sad propitkivati detalje.

Adeze zna.
hahaha...da je bio suvozač su hdz-ove priče za malu djecu ali dobro bar ovog puta nije pohadrao časne sestre :D
ajde , barem vi pijani zagorci znate sto je alkohol

treba imati razumijevanja, to je plenkijev kadar, a plenki zna

ako nista drugo kulturno uzdize zupaniju preko ojdanica:)
pijani zagorec je za ovog špic šofer a plus toga ovaj razvaljuje tuđe automobile i ne plaća kazne pa nikom ništa.Koji će mu sljedeći auto dati ili bolje tenk?
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by dijagram 18/4/2022, 19:52

vili40 wrote:
dijagram wrote:
vili40 wrote:
dijagram wrote:Dobro, reci cemo ovaj puta da je bio suvozac, ne treba sad propitkivati detalje.

Adeze zna.
hahaha...da je bio suvozač su hdz-ove priče za malu djecu ali dobro bar ovog puta nije pohadrao časne sestre :D
ajde , barem vi pijani zagorci znate sto je alkohol

treba imati razumijevanja, to je plenkijev kadar, a plenki zna

ako nista drugo kulturno uzdize zupaniju preko ojdanica:)
pijani zagorec je za ovog špic šofer a plus toga ovaj razvaljuje tuđe automobile i ne plaća kazne pa nikom ništa.Koji će mu sljedeći auto dati ili bolje tenk?
Ne znam, ali znam da je deksic bas onako, kvalitetna adezenjara:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by vili40 25/4/2022, 18:34

Očevici: Pijani HDZ-ov župan sam je vozio službeni auto, zabio se u drugi
"Deks" izletio s ceste 7013855a-2538-4711-aeb9-782d71c8ebb3

IAKO i HDZ-ov župan Damir Dekanić i Policijska uprava Vukovarsko-srijemska tvrde suprotno, ekipa RTL-ove Potrage piše da je razgovarala s troje svjedoka nesreće i svi tvrde isto – Dekanić je u noći 17. travnja bio sam u automobilu. 
Vidno pijan, kažu, na ulazu u Cernu zabio se u parkirani automobil pa molio prisutne da ne zovu policiju. Iako se osobno ne poznaju, njihove priče podudaraju se u ključnim detaljima, donosi Potraga.

Potraga piše da je otkrila i što se dogodilo uoči same nesreće. Upravljajući službenom Škodom desetak minuta prije nego što će se zabiti u drugi automobil – župan je, opisali su svjedoci, prešao u suprotnu traku i zamalo se sudario s vozilom u kojem je bio mladi par s područja županije. Izbjegli su ga, okrenuli automobil i krenuli za njim pokušavajući ga zaustaviti. Tvrde da je automobil vrludao, ali vozač se nije zaustavio iako su mu pokušavali signalizirati da stane.

Svjedok: Izašao je iz auta s vozačevog mjesta. Doslovce je ispao iz auta

Jedan od dvoje svjedoka, koji su zamolili da im se zaštiti identitet, ovako je opisao što se dogodilo:
"Jednostavno od bankine do bankine auto ide, pokušao sam, blicao sam, svirao sam da zaustavim, no međutim u jednom trenutku je skrenuo lijevo i udario u auto, auto je udario u ogradu i srušio je od siline udarca", kazao je.
Izašli su iz svog automobila ne znajući u tom trenutku o komu je riječ.
"Kad smo došli na mjesto nesreće, on je jednostavno izašao iz auta s vozačevog mjesta. Vidno pijan. Doslovce je ispao iz auta. Tako da molio je da se ne zove policija, da će se sve riješiti. Međutim, i ta žena kojoj je razbio automobil, ona je, kako bih vam rekao, rekla i sama u nekom smislu, ali tiho: 'To je župan, nemojte zvati policiju.' Međutim, u tom trenutku mislim da nema toga valjda zakona jer ako si u HDZ, možeš jednostavno raditi što god hoćeš po cesti. Valjda je zakon za sve isti", govore svjedoci za Potragu.

Dekanić tvrdi da je bio suvozač

Podsjetimo, u mjestu Cerna u noći sa 16. na 17. travnja došlo je do prometne nesreće u kojoj je sudjelovao službeni automobil Vukovarsko-srijemske županije. Iz Županije su objavili da je automobilom upravljao rođak župana Damira Dekanića – Krešimir Bičanić. U priopćenju koje je Dekanić poslao medijima i objavio na društvenim mrežama kazao je, između ostalog, da je u nesreći sudjelovao u službenom automobilu kao suvozač te da je imao 1.44 promila alkohola u krvi.
Nakon nesreće oglasila se i PU vukovarsko-srijemska.
"Provedenim očevidom utvrđeno da je 37-godišnjak oko 00:45 sati u ulici Braće Radića u Cerni upravljao osobnim automobilom vukovarskih registracijskih oznaka u vlasništvu jedinice područne samouprave te da se kretao zapadnom kolničkom trakom u smjeru juga iz smjera Andrijaševaca.
Nakon dolaska do kućnog broja 36, vozač se nije kretao sredinom kolničke trake već je prešao na lijevu stranu kolnika gdje je na travnatoj površini prvo udario u ukrasno cvijeće, a zatim je na kućnom broju 34 udario u parkirani osobni automobil županjskih registracijskih oznaka u vlasništvu 46-godišnje žene. Tijekom provođenja očevida svi sudionici su podvrgnuti alkotestiranju", izvijestila je policija. 
Naveli su i da kod 37-godišnjaka nije utvrđena prisutnost alkohola u krvi, dok je suvozač imao 1.44 promila alkohola u krvi.
"Temeljem utvrđenih činjenica policijski službenici PU vukovarsko-srijemske su 37-godišnjaku uručili izvješće o prekršaju zbog počinjenog prekršaja iz članka 46. Zakona o sigurnosti prometa na cestama, uz primjenu članka 293. istog Zakona odnosno zbog izazivanja prometne nesreće s materijalnom štetom te nekretanja sredinom prometne trake", navodi se u policijskom priopćenju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by Guest 25/4/2022, 18:37

Pravi covjek u pravoj stranci...imaju pravo domoljubi povremeno i da zastrane! Svi smo ljudi naposlijetku :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by dijagram 25/4/2022, 19:26

Ne znam zasto su ga cinkarili.

Treba imati razumijevanja, pomoci covjeku.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by marcellus 25/4/2022, 19:34

Ja vjerujem deksu jer hadezeovac ne bi lagao

_________________
"Deks" izletio s ceste 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by dijagram 25/4/2022, 19:36

marcellus wrote:Ja vjerujem deksu jer hadezeovac ne bi lagao

Za sve je kriv era ojdanic

Deks odlepi na njegove "stvari"

Jebga

Plenkijev gojenac.

Tip je jednostavno odvratan.

Plenki je debil.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

"Deks" izletio s ceste Empty Re: "Deks" izletio s ceste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum