ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 20:55

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Rusi si ovo tek trebaju osvijestiti. Bit će im jasno kad im Kina počne puhat za vratom. Sad će ostati sami. A onda će isti taj Zapad molit da im pomogne.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 21:43

red wolf wrote:Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Rusi si ovo tek trebaju osvijestiti. Bit će im jasno kad im Kina počne puhat za vratom. Sad će ostati sami. A onda će isti taj Zapad molit da im pomogne.
Samo se ti brini za Ruse i Ukre....A šta tvoja staklena kugla kaže za inflaciju u Hrvatskoj i EU?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 21:49

cassanowa wrote:
red wolf wrote:Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Rusi si ovo tek trebaju osvijestiti. Bit će im jasno kad im Kina počne puhat za vratom. Sad će ostati sami. A onda će isti taj Zapad molit da im pomogne.
Samo se ti brini za Ruse i Ukre....A šta tvoja staklena kugla kaže za inflaciju u Hrvatskoj i EU?
Upravo se stvara Novi svjetski poredak. Sve će bit u redu.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 21:55

red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Rusi si ovo tek trebaju osvijestiti. Bit će im jasno kad im Kina počne puhat za vratom. Sad će ostati sami. A onda će isti taj Zapad molit da im pomogne.
Samo se ti brini za Ruse i Ukre....A šta tvoja staklena kugla kaže za inflaciju u Hrvatskoj i EU?
Upravo se stvara Novi svjetski poredak. Sve će bit u redu.
Te floskule slušam od 80-ih i doba stabilizacije...Uvijek se nešto stvara i treba čekat da bi bilo bolje. Evo prođe mi od tad 40 godina života i opet moram nešto čekat...Čak sam se i borio da samostalno nešto stvorimo.

Ti si naivna budala koja vjeruje nevjernicima. Neće ti nikad bit bolje dok si živ, ako si sam to ne omogućiš.

A mi smo samostalnost i suverenost izgubili. Doklegod ne odjebemo SAD, Ruse, EU i ostale neće nam biti bolje. Od kralja Tomislava smo vazali, pa sve do dana današnjeg.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 21:56

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Rusi si ovo tek trebaju osvijestiti. Bit će im jasno kad im Kina počne puhat za vratom. Sad će ostati sami. A onda će isti taj Zapad molit da im pomogne.
Samo se ti brini za Ruse i Ukre....A šta tvoja staklena kugla kaže za inflaciju u Hrvatskoj i EU?
Upravo se stvara Novi svjetski poredak. Sve će bit u redu.
Te floskule slušam od 80-ih i doba stabilizacije...Uvijek se nešto stvara i treba čekat da bi bilo bolje. Evo prođe mi od tad 40 godina života i opet moram nešto čekat...Čak sam se i borio da samostalno nešto stvorimo.

Ti si naivna budala koja vjeruje nevjernicima. Neće ti nikad bit bolje dok si živ, ako si sam to ne omogućiš.

A mi smo samostalnost i suverenost izgubili. Doklegod ne odjebemo SAD, Ruse, EU i ostale neće nam biti bolje. Od kralja Tomislava smo vazali, pa sve do dana današnjeg.
E baš sada se stvara Novi svjetski pporedak. Ipak si dočekao to.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 22:02

red wolf wrote:
E baš sada se stvara Novi svjetski pporedak. Ipak si dočekao to.
Dklegod  u mojoj domovini u Ustavu piše da je brak zajednica muškarca i žene, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod postoje formulari da imam oca i majku, a ne roditelja 1 i roditelja2, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod u službenim dokumentima postoje samo 2 spola, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku.

To mi je mjerilo.

Ako se to promjeni onda okrećemo ploču. Onda ću znat u kakvom poretku živim. To je crvena linija obrane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 22:03

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
E baš sada se stvara Novi svjetski pporedak. Ipak si dočekao to.
Dklegod  u mojoj domovini u Ustavu piše da je brak zajednica muškarca i žene, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod postoje formulari da imam oca i majku, a ne roditelja 1 i roditelja2, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod u službenim dokumentima postoje samo 2 spola, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku.

To mi je mjerilo.

Ako se to promjeni onda okrećemo ploču. Onda ću znat u kakvom poretku živim. To je crvena linija obrane.
Toga neće biti u Novom svjetskom poretku. To su vaše ljudske gluposti. Dosta ih je više. Problem vas ljudi je što vjerujete u bajke. No, to ćete naučiti na teži način.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 22:08

red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
E baš sada se stvara Novi svjetski pporedak. Ipak si dočekao to.
Dklegod  u mojoj domovini u Ustavu piše da je brak zajednica muškarca i žene, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod postoje formulari da imam oca i majku, a ne roditelja 1 i roditelja2, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod u službenim dokumentima postoje samo 2 spola, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku.

To mi je mjerilo.

Ako se to promjeni onda okrećemo ploču. Onda ću znat u kakvom poretku živim. To je crvena linija obrane.
Toga neće biti u Novom svjetskom poretku. To su vaše ljudske gluposti. Dosta ih je više.
Justin Trudeau i još mnogi se s tim ne slažu. To im je cilj još od gender revolucije. Seksualno poremećene su već legalizirali. Sad se radi na pedofiliji, transseksualnosti i seksu sa životinjama. TO ti je dio NWO. Informiraj se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 22:11

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
E baš sada se stvara Novi svjetski pporedak. Ipak si dočekao to.
Dklegod  u mojoj domovini u Ustavu piše da je brak zajednica muškarca i žene, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod postoje formulari da imam oca i majku, a ne roditelja 1 i roditelja2, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku. Doklegod u službenim dokumentima postoje samo 2 spola, znat ću da ne živimu tom prokletom poretku.

To mi je mjerilo.

Ako se to promjeni onda okrećemo ploču. Onda ću znat u kakvom poretku živim. To je crvena linija obrane.
Toga neće biti u Novom svjetskom poretku. To su vaše ljudske gluposti. Dosta ih je više.
Justin Trudeau i još mnogi se s tim ne slažu. To im je cilj još od gender revolucije. Seksualno poremećene su već legalizirali. Sad se radi na pedofiliji, transseksualnosti i seksu sa životinjama. TO ti je dio NWO. Informiraj se.
To su vaše ljudske gluposti. Što se mene tiče, poubijajte se međusobno. Zaustavit ćemo vas kad budete na 5 posto. Toliko je potrebno da vaša vrsta opstane. Nju ćemo usmjeriti na pravi put.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by abraham 17/4/2022, 22:11

Realno u buduce nista nece biti kao sta je bilo. Ne znam kako ce sve ovo zavrsiti ali stvari ce biti poslozene na drugi naciin. Zeljezna zavjesa, tri puta gora nego sta je bila je vec spustena. Po meni ubjedljivo najgluplji rat u povijesti covjecanstava. Cisto ludilo pomahnitalog kepeca. Krenuti u razaranje susjedne drzave ??? Dobro u pocetku su krenuli na piknik a na kraju se svelo na unistenje , mizeriju i razaranje najgore vrste. Bilo kako bilo Rusija, i Bjelorusija su otpisane. U svijetlu tehnoloskih promjena i smanjenju vaznosti karbonske ovisnosti, ruska uloga bi i svejedno padala. Sada se proces ubrzao. Sto se desilo. Uz sav izvoz sirovina Rusija je ostala zemlja burlaka. Nesta kao i arpske vukojebine s tim da arapi nemaju nit jednog klasika... Kupili su se Rolexi i umjetne sise i gubice i to je to. Drustvo , vjerojatno korumpiranije i od Ukarjinskog ili juzno Africkog.Trulo drustvo. Usa i zapad izgledaju kao Evina jabuka u poredjenju sa Rusijom a to je jebeno tesko. Proizvodi se votka a bome i popije. Ekonomija na razini Italije. Zasto nitko Italiju ne dozivljava kao neku silu??? Bilo kako bilo i kako god rat zavrsi Rusija je svoje odjebala. Zeljezna zavjesa je spustena. Nadam se da je Kina naucila nesta. Ostalo. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Šandor Winnetou and niels like this post

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 22:14

red wolf wrote:
To su vaše ljudske gluposti. Što se mene tiče, poubijajte se međusobno. Zaustavit ćemo vas kad budete na 5 posto. Toliko je potrebno da vaša vrsta opstane. Nju ćemo usmjeriti na pravi put.
Boli tebe kurac. Rob si bio i kao rob ćeš i umrijeti, a da toga nisi svjestan. Zadovoljan si mrvicama što ti poremećeni svijet stavlja na stol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 22:15

abraham wrote:Realno u buduce nista nece biti kao sta je bilo. Ne znam kako ce sve ovo zavrsiti ali stvari ce biti poslozene na drugi naciin. Zeljezna zavjesa, tri puta gora nego sta je bila je vec spustena. Po meni ubjedljivo najgluplji rat u povijesti covjecanstava. Cisto ludilo pomahnitalog kepeca. Krenuti u razaranje susjedne drzave ??? Dobro u pocetku su krenuli na piknik a na kraju se svelo na unistenje , mizeriju i razaranje najgore vrste. Bilo kako bilo Rusija, i Bjelorusija su otpisane. U svijetlu tehnoloskih promjena i smanjenju vaznosti karbonske ovisnosti, ruska uloga bi i svejedno padala. Sada se proces ubrzao. Sto se desilo. Uz sav izvoz sirovina Rusija je ostala zemlja burlaka. Nesta kao i arpske vukojebine s tim da arapi nemaju nit jednog klasika... Kupili su se Rolexi i umjetne sise i gubice i to je to. Drustvo , vjerojatno korumpiranije i od Ukarjinskog ili juzno Africkog.Trulo drustvo. Usa i zapad izgledaju kao Evina jabuka u poredjenju sa Rusijom a to je jebeno tesko. Proizvodi se votka a bome i popije. Ekonomija na razini Italije. Zasto nitko Italiju ne dozivljava kao neku silu??? Bilo kako bilo i kako god rat zavrsi Rusija je svoje odjebala. Zeljezna zavjesa je spustena. Nadam se da je Kina naucila nesta. Ostalo. Kila mozga....
Ovo je nešto što je bilo neizbježno. Proces je pokrenut i sada se ide ka tome da se taj proces završi.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 22:16

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
To su vaše ljudske gluposti. Što se mene tiče, poubijajte se međusobno. Zaustavit ćemo vas kad budete na 5 posto. Toliko je potrebno da vaša vrsta opstane. Nju ćemo usmjeriti na pravi put.
Boli tebe kurac. Rob si bio i kao rob ćeš i umrijeti, a da toga nisi svjestan. Zadovoljan si mrvicama što ti poremećeni svijet stavlja na stol.
Moje tijelo je rob. Ja? Ne srce. Ja nisam rob. Moja domovina nije Zemlja. Ja sam ovdje gost.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 22:21

red wolf wrote:
Moje tijelo je rob. Ja? Ne srce. Ja nisam rob. Moja domovina nije Zemlja. Ja sam ovdje gost.
Pa reko sam ti...Ti ni ne znaš da si rob.
A moja domovina je Hrvatska. I ne obožavam goste. 
Odjebi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by red wolf 17/4/2022, 22:24

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
Moje tijelo je rob. Ja? Ne srce. Ja nisam rob. Moja domovina nije Zemlja. Ja sam ovdje gost.
Pa reko sam ti...Ti ni ne znaš da si rob.
A moja domovina je Hrvatska. I ne obožavam goste. 
Odjebi!
Hrvatska je na Zemlji, zar ne?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Guest 17/4/2022, 22:25

red wolf wrote:
Hrvatska je na Zemlji, zar ne?
Je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by niels 17/4/2022, 23:17

abraham wrote:Realno u buduce nista nece biti kao sta je bilo. Ne znam kako ce sve ovo zavrsiti ali stvari ce biti poslozene na drugi naciin. Zeljezna zavjesa, tri puta gora nego sta je bila je vec spustena. Po meni ubjedljivo najgluplji rat u povijesti covjecanstava. Cisto ludilo pomahnitalog kepeca. Krenuti u razaranje susjedne drzave ??? Dobro u pocetku su krenuli na piknik a na kraju se svelo na unistenje , mizeriju i razaranje najgore vrste. Bilo kako bilo Rusija, i Bjelorusija su otpisane. U svijetlu tehnoloskih promjena i smanjenju vaznosti karbonske ovisnosti, ruska uloga bi i svejedno padala. Sada se proces ubrzao. Sto se desilo. Uz sav izvoz sirovina Rusija je ostala zemlja burlaka. Nesta kao i arpske vukojebine s tim da arapi nemaju nit jednog klasika... Kupili su se Rolexi i umjetne sise i gubice i to je to. Drustvo , vjerojatno korumpiranije i od Ukarjinskog ili juzno Africkog.Trulo drustvo. Usa i zapad izgledaju kao Evina jabuka u poredjenju sa Rusijom a to je jebeno tesko. Proizvodi se votka a bome i popije. Ekonomija na razini Italije. Zasto nitko Italiju ne dozivljava kao neku silu??? Bilo kako bilo i kako god rat zavrsi Rusija je svoje odjebala. Zeljezna zavjesa je spustena. Nadam se da je Kina naucila nesta. Ostalo. Kila mozga....

Slažem se s analizom ruskog društva. Izvoze sirovine, projiciraju snagu, a u suštini jest dekadencija i degeneracija društva koje nikako da kapitalizira na svojim prirodnim bogatstvima.

I tu su gluplji od Arapa: imaju obilje šuma, voda, njiva, ugljenokopa, naftnih i plinskih polja, rudnike metala, pa i plemenitih metala, nuklearno naoružanje i daleko su najveća zemlja svijeta. Nisu morali gledati u Švicarsku ili Japan kako da se razvijaju, ali su mogli bolje.

Rusija je pokazala svoje najružnije lice svijetu, i paradoksalno, to je dovelo do čvršćeg povezivanja NATO-a koji je prije dvije godine izgledao kao da će se rasformirati. Njemačka se naoružava, EU se rješava ovisnosti o ruskoj nafti i plinu, korona skinuta s dnevnog reda, slijedi nam zelena i plava energetska revolucija i autotransfuzija proizvoda i sirovina. Čak je i woke glupost skinuta s dnevnog reda, takvi se ne mogu suprotstaviti ni San Marinu, a kamoli Rusiji i Kini.

Uglavnom, Rusija i Kina su sada u čvrstom i monolitnom obruču nimalo slabih zemalja, odlučnih da ih svedu na pravu mjeru. Ne moraju biti uzorne demokracije, ali ne mogu unutrašnje probleme rješavati na račun svijeta, a doma goniti azijatsko-robovlasnički sustav divljaštva gdje je čovjek ništa a lider sve.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by niels 17/4/2022, 23:19

I uz koronu, ne znam da li ste primjetili - gdje su nestali migranti i migrantska kriza?
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Ringo10 18/4/2022, 02:30

Zapadno ZLO treba unistiti. I to ce biti novi svjetski poredak
Anglosaksonsku dominaciju se mora dokinuti...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by omni 18/4/2022, 05:44

Ringo10 wrote:Zapadno ZLO treba unistiti. I to ce biti novi svjetski poredak
Anglosaksonsku dominaciju se mora dokinuti...
I živjeti u Kinesko Rusko sjevernokorejskoj prćvariji? Samo izvoli. Takvi kao ti zaslužuju nogu u guzicu od poslovođe, bacanje u kavez sa psima kad prdnu pogrešno i batinanje na ulici kad ne stave masku. Želim ti da doživiš to ali u svojoj majčici Rusiji kad se odvučeš tamo.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘ Empty Re: Zapad radi totalni sigurnosni zaokret: ‘Koncept nastao s padom Berlinskog zida je skršen‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum