ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ osvaja Split

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by niels Fri 15 Apr - 16:16

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:vidit ćemo. nabijem HDZ na kurac, jer znam neke splitske HDZovce, najveća gamad i ološ.
to što su opet uvalili nekog doktora na čelo , ne znači da ispod njega nije horda najveće gamadi i ološa. nadam se da će izgubiti izbore

HDZ Zna

Bitna je dobra fasada. Uljudan, pristojan. Odmah imaš prednost.

HDZ zna krast, prije svega... ovi drugi ne znaju ni to, doduše, ali to svejedno nije neki argument za hdz

Korova svugdje ima, posebno u velikim organizacijama.

No nitko nema takvu kadrovsku bazu kao HDZ.

Ne zbilja nema. Ni Corleoneovi nisu imali takvu kadrovsku bazu.

Čak i kad im takav asevi kao Lovro Kuščević, Martina Dalić i Gabrijela Žalac sjede na klupi, oni izvuku - Ivana Paladina.

Pere lovu s Rusima since 2002.

niels

Posts : 4791
2021-04-26


Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by AssadNaPodmornici Fri 15 Apr - 16:32

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:pitacemo yodu ili keruna kakav je ovo lik

to sto  ide s adezejom ne znaci da mora biti odvratan kao oni

mozda je malo manje, ili upola kao ostali

treba imati razumijevanja



ma jebe me se koga stave za frontmana, dovoljno mi je što znam neke HDZovce.. to ti je dno dna.. znaš koje je bilo kukanje i naricanje kada je Puljak osvojio vlast.. jer bilo im "obećano" uhljebljenje, napredovanje, ekipa pokupovala diplome po bosni, osijeku, računali evo sada, "lezi lebe da te jebe i lova kapa u kancelariji". .a ono kurac.. kukanje i nabrajanje jer je ekipa morala ići raditi doslovno u privatni sektor.. split treba puljak i ivošević, neka njih 8godina, i biti ćemo daleko najbolji grad u RH za život(od većih gradova).. prije 15godina nisi mogao uspoređivati Zg i ST po ničemu, sada već ST sustiže u dosta toga, ako HDZ ne osvoji vlast, bude ST ispred ZGa baš debelo..
svaka ti cast na optimizmu...ali si zaboravio jednu bitnu stvar..da ova ekipa lijevi centar ljevica kod nas ima gadnu manu..pucanje u vlastita koljena...kad mislis to je to..oni sami sebe razjebu..i zato hdz-u vlast sama padne u ruke...ljudi traze kakvu takvu stabilnost vlasti..
nije palo HDZu još ništa u ruke.

a da su Puljka sabotirali sa ljevice jesu - prije svega štakor Franić iz SDPa koji će nestati nakon idućih izbora, a onda pomalo i ostali pa čak i MOST bi koristio priliku. Iako će MOST biti u novoj koaliciji. Iskreno radije bih glasovao na lokalnim izborima za MOST nego za Puljkov Centar, ali mislim da ću za Centar radi stabilnosti, jer opet će MOST zajebavati glupostima umjesto da se fokusiraju na projekte.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by niels Fri 15 Apr - 17:00

Pa SDP je startao i na (Ne)Možemo u Zagrebu.

To ti je “ako ne mogu naši, neće ni vaši”.

I onda me ljudi pitaju zašto ne idem na izbore...
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by melkior Fri 15 Apr - 17:54

Dobro, koliko sam shvatio, HDZ kandidira čovjeka koji je specijalist za spavanje  :grin
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by vili40 Fri 15 Apr - 17:56

sve po starom,opet jedan liječnik manje a idiot mlatimudan više.Manja bi bila šteta da je gradonačelnik Vice,bar on je savršen za HDZ-ovog gradonačelnika.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by Hektorović Sat 16 Apr - 19:08

AssadNaPodmornici wrote:nije palo HDZu još ništa u ruke.

a da su Puljka sabotirali sa ljevice jesu - prije svega štakor Franić iz SDPa koji će nestati nakon idućih izbora, a onda pomalo i ostali pa čak i MOST bi koristio priliku. Iako će MOST biti u novoj koaliciji.  Iskreno radije bih glasovao na lokalnim izborima za MOST nego za Puljkov Centar, ali mislim da ću za Centar radi stabilnosti, jer opet će MOST zajebavati glupostima umjesto da se fokusiraju na projekte.

Oporba je najbolja kampanja za HDZ.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by Hektorović Sat 16 Apr - 19:13

Aktivisti tipa Puljka i luđaci tipa Ivoševiča i trebaju postojati, i treba postojati neki korektiv vladajućima da se ne uspavaju, neki koji se bune za sve živo što ne valja, no takvi ne trebaju biti vlast, posebno ako nisu psihički stabilni.

Vlast je za stabilne osobe koje znaju za kompromis i upravljanje složenim sustavima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ osvaja Split - Page 3 Empty Re: HDZ osvaja Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum