ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

Go down

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje Empty Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

Post by RayMabus 26/3/2022, 16:19

JAPANSKI premijer Fumio Kishida danas je rekao da je vjerojatnost da će Rusija koristiti nuklearno oružje sve veća. Rekao je to prilikom posjeta američkog veleposlanika Hirošimi, prvom gradu u povijesti u kojem je korištena atomska bomba.

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje Empty Re: Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

Post by RayMabus 26/3/2022, 16:19

Njega najviše volim. On je meni najdražiji od sviju. Pa pogledaj ti ovi kes. Pa kako ga neš volit.

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje 10c8e30b1a1416bfd77ea29241764e1a?impolicy=wcms_crop_resize&cropH=1192&cropW=1788&xPos=0&yPos=0&width=862&height=575

Ovo je moj idol. Ja san ima njegovu sliku na zidu i to baš ovu koju san posta. Izriza je iz novina i onda je zalipija na zid tako da kad prođen i ovo vidin odma se i ja počmen smijat i uvati me kes.

Najozbiljnije. Ne zajeban se. Baš ova slika. Bila u novinama i mene uvatija smij i ja to izriza zid i zalipija na zid tako da svaki put kad prođen i to vidin da me uvati kes jer je slika vrhunska. Baš okida slika. Počmeš se i ti smijat kad ovo gledaš kako je on zavarija.


Ovo je moj idol.

Obožavan ovog lika. On je meni idol. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje Empty Re: Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

Post by RayMabus 26/3/2022, 16:23

Ovo je moj idol :

Pjongjang je za najnovije lansiranje projektila osmislio spot koji je snimljen u pravom holivudskom stilu - u njemu Kim nosi kožnatu jaknu i avijatičarske sunčane naočale, baš poput junaka iz filma "Top Gun". Sjevernokorejski vođa u videu korača kraj uniformiranih vojnih časnika, dok se vrata hangara polako otvaraju i otkrivaju masivni projektil.



Državna televizija emitirala je spot s blještavim efektima i montažama, a međunarodni komentatori video su usporedili s već spomenutim "Top Gunom" i južnokorejskim K-pop hitom "Gangnam Style" popularnog Psyja iz 2013. godine.

TV snimka lansiranja pokrenula je lavinu memeova na internetu u kojima se Kim naziva "Top Kim Jong-un", a video je dobio i novi naslov - "Pjongjang Style".

Uz intenzivnu zvučnu podlogu, kamera prati Kim Jong-una i časnike koji gledaju na satove prije nego što sjevernokorejski vođa skine sunčane naočale i kimne glavom kako bi odobrio početak lansiranja projektila. Počinje odbrojavanje. Jedan od Kimovih pomoćnika vikne "vatra!", drugi vojnik energično maše zastavom, a preostali okupljeni oduševljeno klikću dok jedan časnik napokon ne pritisne gumb za pokretanje rakete. Nakon što projektil nestane na nebu, Kim slavi vičući "hura" i visoko podiže ruke u zrak.

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje 24163787

https://www.jutarnji.hr/video/news/pogledajte-kako-se-kim-hvali-novim-oruzjem-odjeven-poput-junaka-top-guna-snimio-bizaran-spot-15175263
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje Empty Re: Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

Post by RayMabus 26/3/2022, 16:24

Nažalost, svijet neće moći krenuti naprijed dok opet njime ne odjekne eksplozija i ne obasja ga svjetlost nuklearnog oružja. Tek tada postoji šansa da se svijet izvuče iz iracionalnosti svojih elita i njihovih imperijalnih deluzija. Tek kada netko aktivira nuklearno oružje možda se vrati racionalno promišljanje i zaustavi srljanje u opći nuklearni sukob.

Rizik nastavka ovakvog tijeka događaja je zapravo mnogo veći od rizika da SAD ili Rusija upotrijebe nuklearno oružje u ograničenom opsegu. Tko će to od njih biti, nije važno. Nastavak sadašnjeg tijeka događaja jednako bi, naime, doveo do nuklearnog obračuna. Žalosno, ali u ovim trenucima se čini da je jedini način zaustavljanja iracionalnog ponašanja političkih i gospodarskih vladara najvećih svjetskih sila upravo uporaba nuklearnog oružja do koje će njihovo ponašanje, ako se ne otrijezne, zacijelo dovesti.

Uostalom, sve sučeljene strane razvile su doktrine vođenja ograničenog nuklearnog rata. Lako je moguće da će ih primijeniti u praksi. Svijet bi se u tom trenutku mogao otrijezniti, a žrtve i muke stanovništva bit će mnogo manje nego ako nastave putem kojim su krenuli.


https://www.geopolitika.news/analize/m-stefanov-svijet-koji-poznajemo-poceo-je-i-zavrsit-ce-atomskom-bombom/

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje MicrosoftTeams-image-2-1

Moj idol. :tu :tu :tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje Empty Re: Japanski premijer: Sve je vjerojatnije da će Rusija koristiti nuklearno oružje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum