ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Go down

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju Empty jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Post by sitting_bull 24/3/2022, 14:34

https://hr.n1info.com/vijesti/ocekivao-sam-da-ce-premijer-izaci-sa-slikom-pilota-bespilotne-letjelice/

“Isto tako je nesposobnost, neznanje, nekompetentnost, kako hoćete, ministra koji je došao na mjesto pada i nanjušio eksploziv, doslovno je rekao da je po njuhu nanjušio eksploziv i rekao da ta letjelica ne predstavlja prijetnju Zagrebu i da se građani mogu osjećati sigurno. Dakle, vojna letjelica veličine vojnog zrakoplova, koja doleti iz ratom zahvaćenog područja ne predstavlja prijetnju glavnom gradu države u koju je sletjela. To je sramota!”


“Isto tako je nesposobnost, neznanje, nekompetentnost, kako hoćete, ministra koji je došao na mjesto pada i nanjušio eksploziv, doslovno je rekao da je po njuhu nanjušio eksploziv i rekao da ta letjelica ne predstavlja prijetnju Zagrebu i da se građani mogu osjećati sigurno. Dakle, vojna letjelica veličine vojnog zrakoplova, koja doleti iz ratom zahvaćenog područja ne predstavlja prijetnju glavnom gradu države u koju je sletjela. To je sramota!”


“Što očekujete od nalaza ljudi koji nisu kvalificirani, kad vam čovjek nakon nekoliko sati iziđe sa činjenicom da je tu bio eksploziv, da je tu nešto eksplodiralo, da je nešto namirisao. Nakon nekoliko sati vi ste donijeli odluku, a prošle su dvije godine od pada i gubitka dva pilota helikoptera oko Žirja i kod Benkovca. Kad ste toliki eksperti, kad možete u 24 sata nanjušiti eksploziju u Zagrebu, kako je moguće da niste otkrili što se dogodilo onim pilotima koji su tamo poginuli? Kad želite nešto prikriti, onda iza sebe stavite kao neke stručnjake, a vi izlazite s napisanim činjenicama”,
(ponavlja se priča kao kod tragedije vatrogasaca na kornatima)


“Kad ste spomenuli da je premijer izašao sa slikom ostataka letjelice ili ostataka bombi ili tko zna čega, znate s čime sam očekivao da će izići? Ja sam očekivao da će izaći sa slikom uhvaćenih pilota te bespilotne letjelice koje su by the way jurili i tražili tamo po Jarunu”


čovjek je u jednom javnom nastupu pokazao kakva ljudska i politička prevara obnaša funkciju predsjednika vlade i koje je puzavce i kretene postavio za ministre.
i onda se čudimo što je danas dvije godine od potresa u zagrebu i što kurcem nisu mrdnuli da se posljedice potresa saniraju, a europska se lova kiseli na računu vlade.


beskrupulozni anemični prodavač magle, blefer i totalni neradnik pokušava skrenuti pozornost s vlastite nesposobnosti, a sve se više ukapa.
soft verzija hrvatskog putina.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju Empty Re: jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Post by sitting_bull 24/3/2022, 17:21

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-letjelica-je-bila-naoruzana-imala-je-neku-vrstu-aviobombe/2350281.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

anemični kreten ne odustaje.

džaba svi argumenti, nalazi vještačenja.
ako je anemičar rekao da je bila naoružana, onda svi u to moraju vjerovati.

isto kao što vjeruju kako je obnova zagreba i banije u tijeku i kako je ex-ministar horvat sposoban, banožić isto, kako su gabrijela žalac i josipa rimac pošteni članovi hdz-a.

sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju Empty Re: jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Post by sitting_bull 24/3/2022, 18:35

"Ja nemam ništa novo za reći, letjelica je bila naoružana, umjesto da bude izviđačkog karaktera, na sebi je imala neku vrstu aviobombe", rekao je anemični šalabajzer.


i ja nemam ništa novo za reći:


anemično đubre možda ima nešto pameti jer ima neku vrstu mozga.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju Empty Re: jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Post by dijagram 24/3/2022, 18:39

sitting_bull wrote:"Ja nemam ništa novo za reći, letjelica je bila naoružana, umjesto da bude izviđačkog karaktera, na sebi je imala neku vrstu aviobombe", rekao je anemični šalabajzer.


i ja nemam ništa novo za reći:


anemično đubre možda ima nešto pameti jer ima neku vrstu mozga.

Nemoj tako o premijeru.

Barem on i precjednik imaju silnog ratnog iskustva.

Ako se kaze da je bilo bombe onda jest.

Nema veze sto nema tragova detonacije niti samog eksploziva.

Treba vjerovati struci, a strucni su gore navedeni.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju Empty Re: jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Post by sitting_bull 24/3/2022, 18:54

dijagram wrote:
sitting_bull wrote:"Ja nemam ništa novo za reći, letjelica je bila naoružana, umjesto da bude izviđačkog karaktera, na sebi je imala neku vrstu aviobombe", rekao je anemični šalabajzer.


i ja nemam ništa novo za reći:


anemično đubre možda ima nešto pameti jer ima neku vrstu mozga.

Nemoj tako o premijeru.

Barem on i precjednik imaju silnog ratnog iskustva.

Ako se kaze da je bilo bombe onda jest.

Nema veze sto nema tragova detonacije niti samog eksploziva.

Treba vjerovati struci, a strucni su gore navedeni.
a e.

anemičarev iskaz o eksplozivu je vjerodostojan kao što i zapis pička na plotu odgovara originalu.

bahati kreten.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju Empty Re: jarunski dron - anemični šalabajzer u punom sjaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum