ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 Empty Re: Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari

Post by marcellus 23/3/2022, 04:29

Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:dakle, pravi rusi (porijeklom švedi) su zapravo ukrajinci (gornji slojevi društva, povijesno) a "moskalji" su zapravo azijati kojima su ovi prvo donijeli jezik i kakvu takvu kulturu a kasnije su ovi ojačali i preuzeli ime i državu
To mi tako i izgleda. Srpska braća azijati. To je.
Potpuno isto ponašanje divljih hordi sa istoka, srbe i ruse treba skupa humano preseliti u neku azijsku vukojebinu, srbe pod jednu šljivu a ruse u šljivik pa nek si tamo daju podršku kako god im bude drago.

humano, zašto humano

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 Empty Re: Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari

Post by marcellus 23/3/2022, 04:30

Dragovit wrote:
marcellus wrote:dakle, pravi rusi (porijeklom švedi) su zapravo ukrajinci (gornji slojevi društva, povijesno) a "moskalji" su zapravo azijati kojima su ovi prvo donijeli jezik i kakvu takvu kulturu a kasnije su ovi ojačali i preuzeli ime i državu


hahahahahjebooooteeeee .... :D

uči povijest, bre... ne historiju

_________________
Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 Empty Re: Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari

Post by Šandor Winnetou 23/3/2022, 06:50

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
To mi tako i izgleda. Srpska braća azijati. To je.
Potpuno isto ponašanje divljih hordi sa istoka, srbe i ruse treba skupa humano preseliti u neku azijsku vukojebinu, srbe pod jednu šljivu a ruse u šljivik pa nek si tamo daju podršku kako god im bude drago.

humano, zašto humano
Sjebao sam se, trebao sam staviti navodnike na humano :rasta

_________________
Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 Empty Re: Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari

Post by RayMabus 23/3/2022, 06:54

Neću otvarat stranicu niti čitat to al me zanima zašto ih uopće vode u bolnicu i troše zavoje, lijekove i energiju i vrijeme medicinskih djelatnika na iste ?

Oni ruski general je na početku napada rekao da ruska vojska može istrpit 50 tisuća mrtvih pa onda fino počmite mu popunjavat tu brojku.

To treba likvidrat na licu mjesta a ne vodit u bolnicu a žive zarobljenike dakle koji nisu ranjeni il razmjena il zavezat lancima sprijeda na neko vozilo u borbi pa ako će njegovi pucat na to vozilo prvo će ubiti svoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari - Page 3 Empty Re: Kastrirajte ruske vojnike,to su zohari

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum