ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 20:37

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:

Okrugliji ljudi su ljepši,

ali nisu zgodniji :p

Oko Uskrsa sam u tvom kraju, piva-šljiva, nemoj biti kao veber pa uteć...


Koji uskrs lol idem na platformu za 2 tjedna  :D

Ovaj moj jedan ide u Tursku na platformu, veli Turcima

Ima da me nosite na dlanu

500 godina ste srali ovdje

Lijep način za probiti led.

Iskren da budem nadao sam se da necu vise nikad ici na platforme, medjutim uspio sam zasrati sve prilike koje bijahu na kopnu i tako....jbg  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 22/3/2022, 20:38

SAVJETNIK ministra unutarnjih poslova Ukrajine Viktor Andrusiv na Facebooku je objavio kako je jedan ruski vojnik predao tenk u zamjenu za novac. "Prije nekoliko dana napisao sam kako postoje informacije o raspadu ruske vojske. Policija tjednima pokušava identificirati telefone koje Rusi koriste te im šaljemo poruke u kojima stoji kako se predati i dati nam opremu", napisao je Andrusiv.

Tvrdi kako im se prije nekoliko dana javila osoba koju je nazvao Miša. "Iz drona smo se uvjerili da je sam, nakon čega su ga specijalci priveli. Ispostavilo se da je od cijele tenkovske posade ostao sam. Ostali su pobjegli. Nije vidio smisao u borbi, a nije se mogao ni vratiti kući. Miša je rekao i da je zapovjedništvo trupa u kaotičnom stanju", naveo je Andrusiv.



Miša će, prema Andrusivu, dobiti deset tisuća dolara nakon rata i mogućnost podnošenja zahtjeva za ukrajinskim državljanstvom. "Do kraja rata živjet će u ugodnim uvjetima s TV-om, telefonom, kuhinjom... Rusi se predaju", zaključio je Andrusiv svoju objavu.





ukrajinci bolje od rusa vladaju prodajom price
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 22/3/2022, 20:44

Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Ona je za mir, al ako se ovi predaju.
Hehe...pa nisu nenormalni valjda pa ih ovaj azijat putin pobije sve..
samo bi lud čovjek pristao na ruske uvjete pa da ih rusi jebu do kraja vječnosti. Dakle žrtvuj i milijun ljudi ali se nemoj pokoriti bitangama i silovateljima. Kad ih se jednom na taj način riješiš više nikada gadovi neće imati moć nad tobom i za dugo vremena će biti prezreni i odbačeni od svih normalnih ljudi na svijetu.
točno
sad je prilika da se pobješnjele aždaje riješe za sva vremena
cijena? enormno visoka, ali odlučili su je platiti.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 20:44

debotoijusto wrote:SAVJETNIK ministra unutarnjih poslova Ukrajine Viktor Andrusiv na Facebooku je objavio kako je jedan ruski vojnik predao tenk u zamjenu za novac. "Prije nekoliko dana napisao sam kako postoje informacije o raspadu ruske vojske. Policija tjednima pokušava identificirati telefone koje Rusi koriste te im šaljemo poruke u kojima stoji kako se predati i dati nam opremu", napisao je Andrusiv.

Tvrdi kako im se prije nekoliko dana javila osoba koju je nazvao Miša. "Iz drona smo se uvjerili da je sam, nakon čega su ga specijalci priveli. Ispostavilo se da je od cijele tenkovske posade ostao sam. Ostali su pobjegli. Nije vidio smisao u borbi, a nije se mogao ni vratiti kući. Miša je rekao i da je zapovjedništvo trupa u kaotičnom stanju", naveo je Andrusiv.



Miša će, prema Andrusivu, dobiti deset tisuća dolara nakon rata i mogućnost podnošenja zahtjeva za ukrajinskim državljanstvom. "Do kraja rata živjet će u ugodnim uvjetima s TV-om, telefonom, kuhinjom... Rusi se predaju", zaključio je Andrusiv svoju objavu.





ukrajinci bolje od rusa vladaju prodajom price
rusi imaju koliko? milion vojnog aktivnog osoblja...kruže priče na ovom forumu da su ostali bez ljudstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 20:44

Malo presavršeno da bi bilo istinito ali ajd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 20:45

kaya wrote:
U koliko mi se gadite u pm..
osjećaj je obostran, plavusho.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 20:48

ukrajinci nisu izgubili tenkove, ali su im tenkovi skriveni i izvan upotrebe po taktičkim zamislima jer u ovoj fazi "operacije" im nisu od neke pomoći... matematka je jasna, disperzirana pješadija sa kvalitetnim protuoklopnim sredstvima, nanose ogromnu štetu i gubitke ruskoj vojsci uz relativno male gubitke, minobacačke bitnice sa minobacačima 60mm i 82mm mogu u borbi na bliskim distancama napraviti čuda čak i pod ovim okolnostima kad postoje stotine očiju (kamera) na nebu... 
sama filozofija poimanja naziva ove brutalne agresije jasno ukazuje da su rusi, kao i srbi mentalno poremećeni, (rusi naravno nemjerljivo više od srba) jer oni pod uvođenje reda u drugoj državi podrazumijevaju uništavanje te države, ubijanje desetaka tisuća civila, masovne otmice državljana suverene države, davanje si za pravo da izvan svakog zdravorazumskog rezona tumače međunarodno ratno pravo iako tvrde da nisu u ratu.
nadalje odricanje prava ukrajincima da se brane od agresije koju mentalno poremećeni rusi negiraju, graniči sa šizofrenom histerijom koja je očito istovjetna boljka i kod braće srba i kod braće rusa, pa tako ovi srborusofilski mentalni bolesnici dovode u pitanje zašto ukrajinci pokušavaju sredstva za obranu skloniti od udara desetorostruko jačeg napadača, kao da oni to rade iz svog hira, a ne iz nasušne potrebe u borbi za goli opstanak... 
u ovom trećem mileniju svijet ima heroje današnjice u ukrajinskim ratnicima i svak tko se borio za slobodu, svak tko je patio za slobodu i u patnji slobodu čekao može se samo diviti ukrajinskom narodu i ukrajinskoj vojsci...
a naše države... i velike poput USA, FR, GB i male poput hrvatske, slovačke, ili slovenije, pa i onih neutralnih tipa finske, švedske su u ime ljudskosti i solidarnosti koliko god je moguće na dispoziciji da pruže svekoliku i svakojaku pomoć... pa ako u konačnici bude potrebno i da se uključe u tu "rusku operaciju" ali na način da rusi odjebu iz ukrajine, ali i iz europe za sva vremena... oni ionako europi ne pripadaju kao ni srbi.... kao ni braća im čečeni...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kaya likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 20:52

Šandor Winnetou wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:
ja sam prisebniji da više ne mogu biti, ono što ja vidim vi mnogi ćete tek vidjeti, imam ja prijatelje konkretno jednog iz vrbovca koji mi ovom prilikom kaže da se moramo moliti i za svoje neprijatelje, u ovom slučaju za ruse... i ja to ne dovodim u pitanje, ja se usrdno molim da ih što je moguće više izgine, dok napadaju i ubijaju ukrajince, a onda nek im Bog plati. kako su zaslužili..., moja empatija je bezecirana za onog tko je slabiji i tko je napadnut, tko ne dira druge a poštuje svoje...


Drago mi je da nisam vjernica, ako se vjernici mole Bogu da cim vise ljudi pogine i dodje Mu na naplatu. Ja vidim zrtve s obje strane i vidim ljude na ovom topicu koji doslovno lesinare nad ovime sto se desava u Ukrajini, utvarajuci si da su u posjedu "prave istine", dok zapjenjenih usta i krvavih ocnjaka unaprijed redaju ljude prema stratistu. U ratu nema pobjednika, a istina je prva zrtva, i to sto pises, zajedno s ostalim pomracenim umovima slicnog diskursa, iako nasuprotnih aktera, odvratno je, odvratno, no bojim se da jos niste (ni ti, ni tvoji neistomisljenici) dosegli vrhunac te odvratnosti.

Obracam se tebi jer su me tvoji upisi najvise iznenadili, najvise odudaraju od onog sto si pokazao na drugom topicu na kojem sam i sama povremeno ispadala divljakusa, no slati nekog u materinu i/li drzati ga na ignoru nije isto sto i zazivati njegovu smrt, zapravo prijetiti mu likvidacijom.

I krasni su ti forumski prijatelji koji te jako dobro razumiju, toliko te dobro razumiju da im nije ni stalo do toga koliko sve ovo na tebe utjece i koliko te jako prebacuje u neke ruzne godine. Bitno je da si ovdje, da se topic kotrlja i da si zavrijedite grozomornim upisima jos jedan smislen dan zivota koji ce izbjegli Ukrajinci jako znati postovati jer im odvratnim forumskim pisanijama stvarno jako pomazete.
A koja je to druga istina u ovom ratu osim da rusi prave urbicid, ekocid i genocid nad Ukrainom i njezinim narodom?


U ratu nema pobjednika? Ima i ovdje se unaprijed znaju i tu nema dvojbe.


Prijatelji koji ga  "razumiju"? Pa svatko od nas koji je prošao pakao sa srbendama ga razumije jer isto razmišlja, ti ili netko treći to teško može razumjeti a pogotovo jer ste obični kalkulanti koji bi preko vlastitog komoditeta progledali kroz prste rusima u svinjariji koje rade u Ukrajini pa se stoga odjednom kao objektivno gleda i iz drugog kuta pa kao postoje dvije ili tri istine. Nema toga curo draga, istina je jedna a sve drugo je mazanje očiju i kalkulacija radi vlastitog probitka.
koja je to debilkuša, ona vidi žrtve na obje strane... a ne vidi tko tu koga ugnjetava i tko komu nameće što će i kako... ma ne mogu to uopće, jednostavno mi se, što kaya veli, taj narativ toliko gadi da nemam riječi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 22/3/2022, 20:53

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Screenshot-2177

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Screenshot-2176

https://radiosarajevo.ba/vijesti/svijet/strucna-vojna-analiza-rusima-kod-kijeva-prijeti-veliki-poraz/451268
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 20:54

Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Ona je za mir, al ako se ovi predaju.
Hehe...pa nisu nenormalni valjda pa ih ovaj azijat putin pobije sve..
samo bi lud čovjek pristao na ruske uvjete pa da ih rusi jebu do kraja vječnosti. Dakle žrtvuj i milijun ljudi ali se nemoj pokoriti bitangama i silovateljima. Kad ih se jednom na taj način riješiš više nikada gadovi neće imati moć nad tobom i za dugo vremena će biti prezreni i odbačeni od svih normalnih ljudi na svijetu.


Nije politika u tome tre.

Niti je ovo posve rat jedan na prema jedan, premda na polju jeste, brutalno.

Ne treba žrtvovati milijun ljudi, ovo je vražija posla.

Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće dobiti jedino sebe može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 20:59

kaya wrote:Ona je za mir, al ako se ovi predaju.
Hehe...pa nisu nenormalni valjda pa ih ovaj azijat putin pobije sve..
i onda kad im ja u lice zbog te perfidnosti jebem sve po spisku, bokci se nađu uvrijeđeni... pazi ti koja je to debilkuša čak se jadna brine i za moj zdravlje... ono ja kao u nekom tremensu od alkohola, droge ili ne znam čega pa me to prebacilo... a perfidna ignorancija na entu da reagiram na njihov beskarakterni bezobrazluk dok pokušavaju na sve moguće i nemoguće načine opravdati ovovijeke ultrafašiste  koje vodi onaj kremlin gremlin....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:01

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Ona je za mir, al ako se ovi predaju.
Hehe...pa nisu nenormalni valjda pa ih ovaj azijat putin pobije sve..
i onda kad im ja u lice zbog te perfidnosti jebem sve po spisku, bokci se nađu uvrijeđeni... pazi ti koja je to debilkuša čak se jadna brine i za moj zdravlje... ono ja kao u nekom tremensu od alkohola, droge ili ne znam čega pa me to prebacilo... a perfidna ignorancija na entu da reagiram na njihov beskarakterni bezobrazluk dok pokušavaju na sve moguće i nemoguće načine opravdati ovovijeke ultrafašiste  koje vodi onaj kremlin gremlin....
pa ti i jesi u nekom tretmanu i neki lijekovi ti očito štete za psihu. nisam primjetio da se netko uvrijedio radi tvojih riječi.


-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=50892
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum