ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by vuksadinare 14/3/2022, 15:50

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/Suljo-vijest-iz-bugarske-me-pogodila-kao-grom-to-je-za-nas-katastrofa-pa-rusi-nemaju-pare-15170008
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by RayMabus 14/3/2022, 15:51

RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by vuksadinare 14/3/2022, 15:52

..a nista budes morao svoje usne morao prikopcani na nas LGN...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by RayMabus 14/3/2022, 15:52

Vlada u Sofiji, pišu srbijanski mediji, najavila je kako će zatvoriti ventile i zaustaviti protok ruskog plina preko Bugarske ako joj Rusija bude tu uslugu naplaćivala u rubljama, a ne kao do sada u dolarima.

Naime, nakon drastičnih sankcija koje je Zapad uveo Rusiji zbog agresije na Ukrajinu ruski financijski sektor i banke isključeni su iz međunarodnog sustava SWIFT koji pruža usluge vezane uz izvršenje financijskih transakcija i plaćanja između banaka diljem svijeta, pa Moskva više neće moći plaćati ni naplaćivati usluge u eurima ili dolarima, nego samo u rubljima.

Bugarska reakcija izazvala je veliku uznemirenost jer za sada i preko Ukrajine u Europu još uvijek stiže ruski plin, a u funkciji je i plinovod Sjeverni tok 1.

No, srbijanski predsjednik Aleksandar Vučic, koji je usred izborne kampanje, povodom najave Bugarske o zatvaranju ventila rekao je "kako ga je ta vijest jako pogodila".

- Ta informacija me je pogodila kao grom iz vedra neba. Tu postoji jedan problem - Rusi nemaju pare. Rusi nemaju pare, kada im uzmete sve pare i tjerate ih do bankrotstva, kako će plaćati u dolarima? Kako će plaćati u rubljama, a vi im zatvorite tranzit plina? - pita se zabrinuto Vučic.

Srbijanski predsjednik je kazao kako bi to za Srbiju bila prava katastrofa.

- Mi nemamo odakle dobiti osim preko Mađarske ili Balkanskim tokom preko Bugarske.

 Borimo se na dnevnom nivou. Ako nam to ukinu, ne znam kako ćemo - kaže Vučic.
- Kad nešto radite godinama, pravite sustav da vam bude bolji i uspješniji i onda vam to netko sruši u mjesec dana. Ne znate što ćete sa sobom, a ni krivi ni dužni. Sve ste uradili, sve ste napravili - rekao je Vučic na predizbornom skupu.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/Suljo-vijest-iz-bugarske-me-pogodila-kao-grom-to-je-za-nas-katastrofa-pa-rusi-nemaju-pare-15170008
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by vuksadinare 14/3/2022, 16:26

..da se zna..ZAPAMTITE tko je kratke pameti

https://www.vecernji.hr/vijesti/omisalj-mirela-ahmetovic-europska-komisija-lng-terminal-1235481
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by Šandor Winnetou 14/3/2022, 17:22

Pa nek im suljo da pare, ionako tvrdi da im je BDP jači i od njemačkog i da su prvaci sveta u svemu.

_________________
Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by vuksadinare 14/3/2022, 17:25

Šandor Winnetou wrote:Pa nek im suljo da pare, ionako tvrdi da im je BDP jači i od njemačkog i da su prvaci sveta u svemu.
.....mogao bi on nama brzo nuditi pancir i zemun za kubik plina :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by Šandor Winnetou 14/3/2022, 17:29

vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:Pa nek im suljo da pare, ionako tvrdi da im je BDP jači i od njemačkog i da su prvaci sveta u svemu.
.....mogao bi on nama brzo nuditi pancir i zemun za kubik plina :)
Jebiga, tko sa putinom tikve sadi o glavu mu se obiju

_________________
Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by marcellus 14/3/2022, 18:01

Bugari inače vole Srbe, skoro ko i mi... ne bi me čudilo da im smjeste. Uostalom koji će im kurac rublje. šta mogu s tim.

_________________
Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti Empty Re: Suljo:Katastrofa.Bugari ce nas unistiti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum