ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin želi zadati protuudarac EU, a Balkan je idealna prilika

Go down

Putin želi zadati protuudarac EU, a Balkan je idealna prilika Empty Putin želi zadati protuudarac EU, a Balkan je idealna prilika

Post by RayMabus 4/3/2022, 15:31

Kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/putin-zeli-zadati-protuudarac-eu-a-balkan-je-idealna-prilika-situacija-se-u-bih-moze-oteti-kontroli-i-to-vrlo-brzo-15165995

Zadovoljite me i dajte mi promjenu izbornog zakona i mirna Bosna .

Inače :

by RayMabus Mon 28 Feb - 2:15

Baš me brige za Mariupolj. Jasno je da je ruska mornarica to odlučila zauzet kako im se ne bi sutra neki Briti tu stacionirali s raketama za gađanje druge obale Azovskog mora tj Rusije.

Šta će oni tamo u tom Mariupoliju ili ne boli me kurac. Kad se to osvoji onda ono mornarice iz Azovskog mora izlazi u Crno more i skupa s tom oklopnom vojskom ide na Odesu i središnju Ukrajinu u prostor između Kijeva i Odese.

Odesa se mora osvojiti jer :

1. Da NATO nema još jednu državu na Crnom moru a koja je izrazito antiruska i želi vratiti Krim

2. Da se prekine veza Kijeva ( čak i ako isti ne padne ) s morem ali i s Turskom koja koliko vidim s onim dronovima šta je dala Ukri dobro rokaju Ruse na tlu.

3. Da se spoje s Moldavijom i povrate Transisitriju i osiguraju da Moldavija neće u EU i NATO.

4. Da izađu na rumunjsku granicu a šta je delta Dunava i imaju kontrolu na ušću Dunava ( nije u Ukrajini al je granica i imaju uvid odma )

5. Da se zacementira more oko Zmijskog ostrva ( Ukrajina ne bi imala onda više nikakvi izlaz na more ) i zablokiraju plinska polja koja se nalaze dijelom u rumunjskim vodama kako Rumunji ( čitaj američke, britanske i druge firme ) ne bi mogle tu vadit plin jer plina Rumunjska ima za još samo deset godina ( nalazi se unutra u Transilvaniji ta nalazišta koja imaju plina za Rumunjsku tek za još deset godina ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum