ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske - Page 4 Empty Re: Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske

Post by jastreb Wed 2 Mar - 22:31

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
..mislim da je on odsvirao svoje..jansa i orban su puno mudrije i supstilnije postupili..ali to je zoki..brzi jezik od mozga..bit ce obiljezen kao povijesni negativac..
Jesi gledo Škoru na Pressingu na N1?
ja mislio da si ti zagnjojio kod harkiva
Po onome kako je Škoro nastupio imam dojam da je isti prikriveni putinovac.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske - Page 4 Empty Re: Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske

Post by niels Wed 2 Mar - 23:39

T. wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
..mislim da je on odsvirao svoje..jansa i orban su puno mudrije i supstilnije postupili..ali to je zoki..brzi jezik od mozga..bit ce obiljezen kao povijesni negativac..

Mislim da je i Orban odsvirao svoje zabranom prolaska vojnoj pomoći Ukrajini preko teritorija Mađarske, jer je tako izgubio svu podršku Poljske koja je uvijek bila jasno i temeljito antiruski orjentirana, a oni su ga držali na kakvom takvom političkom životu nakon napada iz tijela EU.
Možda je orbanu važnija mađarska od podrške poljske ili je*ene eu...
Počmu li letit atomske, budimpeštu će zaobić, za varšavu i zg se ne bih okladio...

Sinko, ti ne znaš kaj su atomske i kak se to skupa dela? :)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske - Page 4 Empty Re: Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske

Post by niels Wed 2 Mar - 23:45

Uglavnom, kad je to već tema.

Navala na jod nema smisla. Nema smisla ni okrenuti se od pravca bljeska, niti zakloniti se zidićem od udarnog vala.

U slučaju nuklearnog udara smrt na licu mjesta je najpoželjniji scenarij, i on bi zadesio većinu stanovništva Hrvatske. Možda bi preživjeli ljudi na otocima ili uz granicu s Bosnom, ali samo preživjeli. Jod ne štiti organizam od radijacije, kao ni hranu, vodu ili zrak. Jod ne bi zagrijao osobu usred nuklearne zime.

Oni koji bi preživjeli bi zavidjeli onima koji bi na mjestu poginuli.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske - Page 4 Empty Re: Milanović: Nije istina da je povećana pripravnost Hrvatske vojske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum