ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:11

Nisam ni sumnjao da sam na vrhu :

Bik Bikovi nisu stvoreni za svakodnevan rad u uredu i za monoton život. Nemaju vremena za naporan rad. Oni su razmažene osobe koja žele živjeti prirodno, okruženi luksuzom, a da za to ne moraju raditi.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/lifestyle/nemaju-zelju-za-radom-ovo-su-najljeniji-horoskopski-znakovi-1564171 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:14

Sad zamislio to kad je general GF s pet zvjezdica i onda upada u šator kurir i viče : Generale rat je, šta ćemo sad ?

A moj proces misli : Ajme tlake, samo si mi ti još triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:17

Najliniji znak koji postoji.

Lega san u pet ujutro, diga se u podne. Iden popit još jednu kavu. Ne da mi se ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:24

Al zato su i najbolji na terenu jer računaju kad već nešto moran onda šta prije to riješit pa da se mogu vratit spavat.

U prevodu: Šta te prije ubijen to ću se prije vratit u krevet i nastavit s : sve četiri u zrak i mozak na pašu.

Vrlo učinkoviti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:30

Znanstveno dokazano: Lijenost je znak inteligencije

https://miss7.24sata.hr/lifestyle/znanstveno-dokazano-lijenost-je-znak-inteligencije-18587


Inteligencija je sposobnost riješavanja problema vezanih uz opstanak duž dinamika.

Zato su oni lini jer oni to ekspresno i učinkovito rješavaju.

Sreća je savladavanje znanih prepreka vezanih uz opstanak te u kratkotrajnom smislu uživanje u zadovoljstvu.

Rješe i vrate se uživat ( sve četiri u zrak i mozak na pašu ).


Last edited by RayMabus on Sun 20 Feb - 17:33; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by vuksadinare Sun 20 Feb - 17:32

jbg..ja strijelac i poprilicno tocno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by vuksadinare Sun 20 Feb - 17:35

..pusti me da odradim..volim putovati..nikad nisam.patio za sefovskim mjestima u bilo cemu..ak treba ici cu u mocvaru ali uredi me ni nisu privlacili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:37

vuksadinare wrote:jbg..ja strijelac i poprilicno tocno
Zato šta u trenutku rođenja tvoj mozak kao organ je bio zaštićen ovojnicom koja blokira kozmičke zrake a kad izađeš van onda je mozak po prvi put nezaštićen i tvoj mozak dobiva udar tih kozmičkih zraka a one na ovoj planeti nisu u svakom vremenskom periodu iste pa je onda to podjeljeno na neke dijelove ( npr 12 perioda tj mjeseci ) i u svakom tom mjescu kozmičke zrake su drukčije i nekad određenih tipova zraka ima manje a drugih više itd i onda one udaraju u dijelove mozga i aktiviraju ih a ti dijelovi mozka imaju neku funkciju i onda je kod ovih znakova izraženo ovo a kod onih ono i to su te generalne karakteristike horoskopskih znakova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:40

Popit ovu kavu i ić malo leć. Odmorit.

Sad kad san ovo pročita sad mi se još više ništa ne radi nego me uvatio sanak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 17:46

Take it easy ( pomalo )

RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 18:14

Duša ima slobodnu volju. Ja san izabra di i kad ću se rodit. Znam da je bik takav na ovoj planeti.

Učinkoviti su. Di to pošalješ oni jednostav rješe tako da ne moraju radit puno i da se ne moraju vraćat na to jer žele uživat u životu.

Zato su puno brutalniji i u ratu jer će nešto izbrisat s lica mape ako vide da je to smetnja i da će brisanje toga bit to rješenje tako da se ne moraju vraćati na to i da mogu uživat u finimim valovima.



Zato san van već dosta puta reka da je ime moje postrojbe : KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by RayMabus Sun 20 Feb - 18:22

MOĆ JEDNOSTAVNOSTI.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175875
2014-04-11


Back to top Go down

Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi Empty Re: Nemaju želju za radom: Ovo su najljeniji horoskopski znakovi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum