ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by vuksadinare Tue 8 Feb - 7:18

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2338010&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by vuksadinare Tue 8 Feb - 7:18

..sto ti je ljubav
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 7:35

Policajci su me pitali je li bio bolestan i je li pio kakve lijekove. Njemu je još davno dijagnosticiran bipolarni poremećaj te je otkako ga ja znam, a mi smo u braku nešto više od 13 godina, uzimao terapiju. Ja na njemu nisam nikad vidjela nikakve tragovi bolesti pa sam u više navrata pomislila i kako je ta njegova dijagnoza promašena, ispričala je za Večernji list violinistica Bianca Kolompar, supruga Romana Brnada (37).

https://www.vecernji.hr/vijesti/novi-detalji-supruga-ubojice-otkrila-prestao-je-piti-lijekove-nije-imao-zdravstveno-stalno-vrtim-ista-dva-pitanja-1561443

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bipolarni_afektivni_poreme%C4%87aj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 7:57

'Na društvenim mrežama je osvanulo upozorenje sugrađanima da pripaze na ovu neprirodnu situaciju - Belvederom, naime, šeće potpuno goli muškarac! Ležerno, s noge na nogu, muškarac bez ijednog komada odjeće na sebi ide nekim svojim putem.'. Napisano je kako nitko nije poduzeo ništa. Postavlja se pitanje da je netko intervenirao i muškarca na vrijeme smjestio u prikladnu ustanovu da je tako mogao biti spašen jedan život. Naime, nedugo nakon što je kao od majke rođen prošetao ulicama Rijeke Roman Brnada (38) zvjerski je u kafiću ubio stariju Riječanku.

http://www.imperijal.net/1/12/detektor/3096/roman-brnada-prije-ubojstva-rijecanke-gol-hodao-ulicama-njegova-supruga-napala-maju-suput.html

Šeta potpuno gol po gradu prije ovoga...nitko ništa. Onda se koliko vidim obuće i tamo nešto s nekom bakicom se posvađa i nasrne na nju i zatuče je golim rukama...

Ne znam. Meni je ovo sve čudno. Puno toga je u najmanju ruku poprilično osebujno da sad ne koristim neki teži izraz.

Uostalom lječnici su mu već prije utvrdili taj biopolarni poremečaj i ta ličnost je izgrađena na tim temeljima a to su krhki temelji koji se daju lako poljuljati i onda imaš svašta a u suštini je to ako gledaš čisto tehnički pomračenje uma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 8:21

Ovu san vidija jedan put na tv. Neka reportažica bila a ova sise ogromne ima pa nešto zasvirala violinu. Al to je usput neka reportaža bila al sad se sitija da san to vidija tu reportažu o njoj. Supertalent ne gledan tako da za njega prvi put čujen al vidin da mu je registriran biopolarni poremećaj i da po njenim riječima je prestao piti lijekove.

Uglavnom svodi se na pomračenje uma a sad ić ovo dublje analizirat nema mi smisla.

Puko ko kokica. Šta se tu ima sad analizirat. Pomračenje uma. Nestalo struje. lol!  :^0  :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 9:28

Imate analitički i reaktivni um.

Reaktivni um je dio evolucije. Isto kako imate jezik tako usred lubanje imate reaktivni um. Doduše um nije organ al samo vam pokazujem di je smješten kad pričamo o tijelu.

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Hypothalamus-damage

Prije 30 tisuća godina u tijelo ove vrste koju ćemo nazvat Homo sapiens su se inkarnirale samo životinjske duše a one imaju puno manji analitički um a nakon toga pošto se sam mozak kao organ dovoljno razvi su se počele inkarnirat i masovno konceptualne duše i onda je Homo sapiens postao Homo sapiens sapiens ( svijest o svijesti , čovjek koji je svjestan da je svjestan ).

E sad zamislimo kompjuter koji ima dva programa a od kojih je jedan reaktivni um i njegova svrha je da ako tu životinju koja je u tom tijelu nešto podsjeti na opasnost da ona pošalje tu poruku analitičkome i onda bježi i spasi se.

Međutim ako sad staviš puno veći analitički um s druge strane a on ima program za prevođenje jezika jer onaj prvi životinjski program to uopće nema e onda čak i kad nije opasnost al ako netko spomene tu riječ analitički um iskače jer on prevađa tu riječ i misli da je opasnost okolo ili dolazi k njemu itd.

Kaže Bog da je on majistor i savršenstvo i onda pitanje : Kako si ti savršen kad ima ovaj reaktivni um ?

A onda Bog kaže : Pa jel radi on savršeno ?

Je on radi savršeno. Nije on kriv šta taj puno veći analitički um ima program za prevođenje jezika pa onda dovoljno da netko kaže tu riječ koju je reaktivni um negdje čuo pa arhivirao odma dolazi do iskakanja sklopova.

E sad dosta smo vam objašnjavali i ide muzički broj :

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Z

RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by marcellus Tue 8 Feb - 9:32

zatvorit u ludaru i bacit ključ

_________________
Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 9:50

marcellus wrote:zatvorit u ludaru i bacit ključ
U samnicu.

Ovo ne smiš stavit da je netko s njime u istoj prostoriji i ostavit ih na samo. Velika je vjerovatnost da će mu se sad još više pogoršat mentalno zdravlje. Ne smiš nikoga blizu njega ostavit na samo. Nikad ne znaš kad će mu se opet pomračit um a sad će bit još nestabilniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 10:05

Svi smo mi oštečeni u glavi  :D ( svi imamo rekativni um ) al ako je njemu doktor koji je to školovan već prije utvrdija bioploarni poremećaj onda znači da je on oštečeniji od prosjeka i sad kad nije pio lijekiće i popustile su mu kočnice ( jer njegove su slabe ) i reaktivni um preuzeo osobu i nakon ovoga sada on je još više oštećen mentalno i to ne smiš nit u zatvoru il tamo u ludnici da on spava s neki  u istoj prostoriji nego mora bit sam u čeliji a kad je u zajedničkoj prostoriji s drugima onda pod nadzorom.

On će sad još više mentalno erozirat nakon ovoga. On je bolestan psihički. Sad će bit još više.

Ja bi pomoga al reaktivni um je dio evolucije. Tu je. Vreba u mraku. Čući i čeka svoju priliku kad će zaskočit. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 10:15

Ima tamo u knjizi Dijanetika od Rona Hubbarda sve o tom reaktivnom umu i kako funkcionira.

Engrami su rečenice i događaji u tom rekativnom umu iz bolnih događaja iz prošlosti.

On ima puno tih engrama ( glasovnih naredbi ) i oni njemu jebu analitički um i te naredbe su njega izludile do te mjere da je i doktor vidija da on nije zdrav. On je pun tih engrama. I sad kad je ovo napravija on će bit još slomljeniji jer ovo je nova trauma i novi pritisak na taj njegov i onako već izmrcvaren analitički um od pustih engrama koje on ima u svom reaktivnom umu tj reaktivnoj baci podataka.

On će psihički otić sad još više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 10:22

Ja bi ga lako izliječio. Metak u čelo i mirna Bosna.

Al ovi gori glavonja ima neke svoje planove pa valjda oće da vidite kako izgleda kad osobu potpuno preuzme reaktivni um tj napravi mu kratki sklop i onda imaš demonski sklop totalno i ono to je to.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/brnada-je-nekontrolirano-urlao-htio-je-skociti-kroz-prozor-policajci-su-ga-jedva-svladavali-15155315

Totalno je preuzet. Basketball lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 10:51

Trebalo bi ga uspavati. Basketball lol!

Šalim se mada da je ovo moja vojna operacija ta opcija ne bi bila šala mada se ja ni sad ne šalim nego je to jedna od opcija ovdje.

Radite šta god oćete s njime al ovo vi ne znate popravljat ako je uopće to i moguće ( zavisi koliko je oštećen i na kojoj razini je duh i jel organski ošttećen itd itd itd ) i onda će on postajat samo sve luđi i luđi al doslovno tako.

U biti ćete ga samo mučit još više tako. Njega triba zvućno izolirat. On je pun engrama ko šipak a sad je još više oštećen. Njega moraš zvučno izolirat. Da nikakvi zvukovi ne dolaze do njegovog reaktivnog uma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 11:07

A mogli bi ga i okovat lancima i držat u centru Rijeke pa nać koje su to riječi u njegovoj reaktivnoj banci pa puštat na zvučnike na najače tako da ovi totalno odlepi i počme se trgat s tim lancima tj da mu reaktivni um totalno preuzme tijelo a to još na zvučnike puštat tako da ga totalno izrestimuliramo na najjače.

Mogli bi svašta. pirat

Mogli bi se iživljavat na njemu.

Mogli bi se al nećemo. Sad radim za galaktičku. pirat

Pola anđeoske hijerarhije su demoni. Dole u Paklu su vam svi pod staklenim zvonom. Zvučno izolirani.

Il ga uspavajte il naučite kako se ovakvi slučajevi dovode sebi ili barem u bolje psihičko stanje.

Prestanite u tim ludnicama maltretirat pacijente tj duše i činit ih još luđima svojim glupim neučinkovitim metodama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176057
2014-04-11


Back to top Go down

Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik' Empty Re: Supruga ubojice iz Rijeke:'On je dobar covjek i vjernik'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum