ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno? - Page 2 Empty Re: Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno?

Post by debotoijusto Thu 3 Feb - 7:32

Na pitanje kako to da je njegova zgrada među prvima obnovljena nakon potresa, Frka Petešić je rekao da je to bio “čudan splet sretnih i nesretnih okolnosti”.


Na pitanje voditelja je li on intervenirao, odgovara: “To sigurno nisam. Možete bilo koga pitati”



Kad mi je ponuđen ovaj stan, ja sam odmah pitao ima li nekakav podrum. Rekli su mi da nemaju podrum, ali da imaju skladište u kojem drže namještaj kojim opremaju službene stanove i da tu imaju dosta prostora. I da ja u jednom kutku mogu pogurati svoje stvari da nikome ne smetaju”, kazao je. “Kad mi trebaju, trebam ih zvati jer nemam ključ”, dodao je.
“Ja sam ih sad pitao trebam li nešto platiti, ali rekli su mi da nije uređeno tako da se to može platiti”, tvrdi. Dotaknuo se i parkirnog mjesta: “Pitali su me imam li auto. Vozim rijetko kad. Rekli su mi da imaju nekoliko slobodnih parkirnih mjesta i ja sam to prihvatio. Ja sam ih sada pitao jesu li mi zaboravili ispostaviti račun. Rekli su mi da nitko drugi to ne plaća pa ne plaćam ni ja”, kazao je.

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno? - Page 2 Empty Re: Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno?

Post by aben Thu 3 Feb - 7:34

To bi sve bili nojlakše regulirati, ka bi političarima sve državno bilo besplatno. Unda se više ne bi dogođale ovakove stvori

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno? - Page 2 Empty Re: Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno?

Post by vuksadinare Thu 3 Feb - 7:36

tsssss

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sef-hns-a-zivi-u-najvecem-i-najskupljem-stanu-drzava-nije-imala-nekretninu-koja-bi-mi-pasala-15153232
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno? - Page 2 Empty Re: Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno?

Post by Guest Thu 3 Feb - 9:12

Dakle uz dužnosničke plaće koje imaju još i povlašteno podstanarstvo u centru grada za nekih 500 kn za sto kvadrata.

Nek mladi par s klincem najde na periferiji grada barem 50m2 za 500 kn podstanarstvo - nema šanse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno? - Page 2 Empty Re: Kako do stana od 100 kvadrata za 500-tinjak kuna mjesečno?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum