ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Yehudi 26/5/2014, 19:40

Iosephvs wrote:
Sora wrote:
A ne da se s desnice već dva desetljeća nabacuje blatom na Tita i socijalizam?


grozno .... pitam se zašto??



ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 20090409152345

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Huda_jama_kite-300x168

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Z_73_42






čak se i žrtve USTAŠKOG mahnitanja prodavalo pod žrtve antifašista ....

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 1235555513_5_30_photo

i tako gdje god zagrabiš po deželi i podosta hrvatske ... i dalje.

ova država počiva na žrtvama fašizma .... al ono - doslovce boktejeba.
 Eto,vidimo kako se žrtve fašizma ,nastoje prikazati kao žrtve antifašizma..
Na gornjoj su slici žrtve ustaškog terora - Romi-
  Inače, za te žrtve (sa prve slike)-NE POSTOJI-nikakvo znanstveno istraživanje o tome
 -tko su žrtve- a tko zločinci (fašisti)
 Svejedno, fašistički revizionisti nastoje, svoj zločin, prikazati kao zločin antifašista........smiješno.

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Iosephvs 26/5/2014, 20:04

Yehudi wrote:
Iosephvs wrote:
Sora wrote:
A ne da se s desnice već dva desetljeća nabacuje blatom na Tita i socijalizam?


grozno .... pitam se zašto??



ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 20090409152345

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Huda_jama_kite-300x168

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Z_73_42






čak se i žrtve USTAŠKOG mahnitanja prodavalo pod žrtve antifašista ....

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 1235555513_5_30_photo

i tako gdje god zagrabiš po deželi i podosta hrvatske ... i dalje.

ova država počiva na žrtvama fašizma .... al ono - doslovce boktejeba.
 Eto,vidimo kako se žrtve fašizma ,nastoje prikazati kao žrtve antifašizma..
Na gornjoj su slici žrtve ustaškog terora - Romi-
  Inače, za te žrtve (sa prve slike)-NE POSTOJI-nikakvo znanstveno istraživanje o tome
 -tko su žrtve- a tko zločinci (fašisti)
 Svejedno, fašistički revizionisti nastoje, svoj zločin, prikazati kao zločin antifašista........smiješno.

aha .... zna se, zna se ... drugo je što ti i još neki 'ne želite znati'.

a o tome tko je revizionist ... o da .... revizija je svakako potrebna da se do kraja raskrinkaju koljači ala tito koji su se predugo skrivali iza pojma 'antifašisti', a bili su gori i od samih fašista.

a ti pjevaj borbene i dalje.

istina je rijeka duboka ...... u kojoj se polančec nije utopio.  :P

_________________
SLAVA UKRAINI!
ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Sora 27/5/2014, 07:40

REVIZIONISTI I NEOFASISTI LAŽU 
A TKO LAŽE KRADE 
A TKO KRADE I UBIJA


Zato   ioseufus kak se već zoveš ...NO PASSARAN

NABICEMO  VAS OPET

SMRT FAŠIZMU I SLOBODA NARODU 
ŽIVIO,TITO I SOCIJALIZAM

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Baron 27/5/2014, 09:09

jehudo, cigan te napravio pa živiš.
jebeš mi sve po spisk, nekad mi toliko digneš tlak da mi nebi bilo teško doputovati u ZG iz Hamburga samo da ti na 5 minuta napravim besplatan face lifting i da te sašijem nogom.
zazirem od nasilnosti i fizičkih obračuna, ali takve poput tebe i sore treba tuči dok mali tito ne izađe iz vas.

_________________
Heil! Le Pen!

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Guest 27/5/2014, 10:09

Iosephvs wrote:
Yehudi wrote:
Iosephvs wrote:
Sora wrote:
A ne da se s desnice već dva desetljeća nabacuje blatom na Tita i socijalizam?


grozno .... pitam se zašto??



ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 20090409152345

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Huda_jama_kite-300x168

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Z_73_42






čak se i žrtve USTAŠKOG mahnitanja prodavalo pod žrtve antifašista ....

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 1235555513_5_30_photo

i tako gdje god zagrabiš po deželi i podosta hrvatske ... i dalje.

ova država počiva na žrtvama fašizma .... al ono - doslovce boktejeba.
 Eto,vidimo kako se žrtve fašizma ,nastoje prikazati kao žrtve antifašizma..
Na gornjoj su slici žrtve ustaškog terora - Romi-
  Inače, za te žrtve (sa prve slike)-NE POSTOJI-nikakvo znanstveno istraživanje o tome
 -tko su žrtve- a tko zločinci (fašisti)
 Svejedno, fašistički revizionisti nastoje, svoj zločin, prikazati kao zločin antifašista........smiješno.

aha .... zna se, zna se ... drugo je što ti i još neki 'ne želite znati'.

a o tome tko je revizionist ... o da .... revizija je svakako potrebna da se do kraja raskrinkaju koljači ala tito koji su se predugo skrivali iza pojma 'antifašisti', a bili su gori i od samih fašista.

a ti pjevaj borbene i dalje.

istina je rijeka duboka ...... u kojoj se polančec nije utopio.  :P
Pa ako ećmo objektivno,samo dNA analiza može potvrditi podrijetlo žrtava..Sama žurba nekih usmjerenja da te žrtve prikažu kao svoje,je vrlo rječita...

Nego,one kikice-pletenice...patrizanke su bile poznate po nošenju tih "frizura",ostalo se odmah oblajalo,kako su žrtve partizanskih snaga..Jel netko može zasigurno i uz znanstveni dokaz reći,da su to doista đrtve partizana,a ne upravo obratno??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Guest 27/5/2014, 10:11

Baron wrote:jehudo, cigan te napravio pa živiš.
jebeš mi sve po spisk, nekad mi toliko digneš tlak da mi nebi bilo teško doputovati u ZG iz Hamburga samo da ti na 5 minuta napravim besplatan face lifting i da te sašijem nogom.
zazirem od nasilnosti i fizičkih obračuna, ali takve poput tebe i sore treba tuči dok mali tito ne izađe iz vas.
Viš Barun...upravo ove tvoje izjave pokazuju da si u duši komjunista,jer zastupaš jednoumlje uz prijetnju fizičkim nasiljem..To je prvo..
Drugo je,da ne znam koji je osobni rekord u slaganju Rubikove kocke,no kladim se da bi te Yehudi posložio sa nekoliko "zidarski" za manje od desetak sekundi...
Malo uvuci roge,jer,kad kreneš naprijed,onda je već kasno,možda ti ih netko polomi.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Baron 27/5/2014, 10:53

bogomdani wrote:
Baron wrote:jehudo, cigan te napravio pa živiš.
jebeš mi sve po spisk, nekad mi toliko digneš tlak da mi nebi bilo teško doputovati u ZG iz Hamburga samo da ti na 5 minuta napravim besplatan face lifting i da te sašijem nogom.
zazirem od nasilnosti i fizičkih obračuna, ali takve poput tebe i sore treba tuči dok mali tito ne izađe iz vas.
Viš Barun...upravo ove tvoje izjave pokazuju da si u duši komjunista,jer zastupaš jednoumlje uz prijetnju fizičkim nasiljem..To je prvo..
Drugo je,da ne znam koji je osobni rekord u slaganju Rubikove kocke,no kladim se da bi te Yehudi posložio sa nekoliko "zidarski" za manje od desetak sekundi...
Malo uvuci roge,jer,kad kreneš naprijed,onda je već kasno,možda ti ih netko polomi.. Basketball

neovisno o politici, lik je jednostavno odvratan i nikada nista drugo ne radi nego vrijeđa i podjebava.
sumnjam da bi u Izraelu dozvolili da takav lik truje i podjebava vecinu.
kao drugo, i ti si zidov i bez obzira sto smo ideoloski nebo i zemlja, ti nikada ne podjebavas i s tobom se kulturno moze razgovarati.
sto i postujem. sora, jehudi..to je druga stvar. to su jednostavno takvi pojedinci koji vape za tim da
im netko rzbije glavu.
jehuda je navodono bio u domovinskom ratu..kladim se da je u to vrijeme pjevao juru i bobana i izigravao hrvatskog nacionalistu. zasto
nije u ono vrijeme govorio javno sto tu svakodnevno pise po forumu? zato sto bi ga ljudi razapeli blago receno u ono vrijeme.
takvi poput njega šute inace ko picke, onda podjebavaju, vrijeđaju i provociraju po internetu.
ja otvoreno kada pricam s ljudima o politici jasno i glasno zastupam svoj stav. nepopularan stav, izrazito, no to je moje misljenje i izjasnjavam se tako. nisam dvolican.
a o knock outu jehudija, o tome bolje necu, jer nema smisla na internetu.
ja sam se u zivotu 2 puta potukao i nikada nisam nikoga napadao, niti sam nasilne prirode
ali ovakve poput njega bi mogao u najmanju ruku poslati na KBC

_________________
Heil! Le Pen!

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Guest 27/5/2014, 11:30

Pa forum služi i zaebavanju,ti opet sve preozbiljno shvataš,previše si se uživio,a ono što rekoh,doista i mislim..nikada ne znamo tko je sa druge strane,pa je tako mudro,ne paliti vatru i dosipavati gorivo..
yehudi,je više sklon ljevici i ja to poštivam,kao i njegove stavove..ti opet ideš u ekstreme,što znači da si mlad i podosta nepromišljen u nekim izjavama.
S druge strane,vidio sam likove kao Yehudi..ništa isforsirano,obični i neupadljivi,ali u suštini spremni na sve..tako da,reći da bi nekog ovo i ono,u reali može pasti u vodu..vjeruj mi,nema gore greške nego potcijenjivati "neprijatelja"..Ono što je Yehudi rekao,ima smisla,a ja se povodim reciprocitetom u svemu,dakle,ne može se negirati žrtve na jednoj strani ili umanjivati,a svoje potencirati..priroda ratova i ubijanja,je uvijek potvrdila da je žrtava uvijek bilo naq obje strane,a prisvajanje tužih,bilo sa koje strane je jako nepristojno i neljudski..
Mene osobno zanima istina,a ne tko će glasnije lajati i kao time,"pobijediti"..
Da kažem,da se može voditi razumna rasprava,bez vrijeđanja,slabo će me tko poslušati,ali ebi ga..vrijedi pokušati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Sora 27/5/2014, 18:11

Baron wrote:jehudo, cigan te napravio pa živiš.
jebeš mi sve po spisk, nekad mi toliko digneš tlak da mi nebi bilo teško doputovati u ZG iz Hamburga samo da ti na 5 minuta napravim besplatan face lifting i da te sašijem nogom.
zazirem od nasilnosti i fizičkih obračuna, ali takve poput tebe i sore treba tuči dok mali tito ne izađe iz vas.
Takvi poput tebe su hrabri na netu 
I qurce se jer su sigurni u anonimnosti
Takvi poput tebe ne shvaćaju i ne znaju  da je riječ i pisana i usmena jače oružje od tvoga
Takvi kao ti služe pametnijima kao topovsko meso, kad se zarati oni trče pred metke i gnjoje zemlju
Ti si naganjaj tamo po Hamburgu fasiste i nacice i ne dolazi
Osim ako zbilja želiš tući invalide, djecu.. Babe...
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Baron 27/5/2014, 19:44

Sora wrote:
Baron wrote:jehudo, cigan te napravio pa živiš.
jebeš mi sve po spisk, nekad mi toliko digneš tlak da mi nebi bilo teško doputovati u ZG iz Hamburga samo da ti na 5 minuta napravim besplatan face lifting i da te sašijem nogom.
zazirem od nasilnosti i fizičkih obračuna, ali takve poput tebe i sore treba tuči dok mali tito ne izađe iz vas.
Takvi poput tebe su hrabri na netu 
I qurce se jer su sigurni u anonimnosti
Takvi poput tebe ne shvaćaju i ne znaju  da je riječ i pisana i usmena jače oružje od tvoga
Takvi kao ti služe pametnijima kao topovsko meso, kad se zarati oni trče pred metke i gnjoje zemlju
Ti si naganjaj tamo po Hamburgu fasiste i nacice i ne dolazi
Osim ako zbilja želiš tući invalide, djecu.. Babe...

balijo sa krizom identiteta, sve sto pisem na netu sasuo bi ti u lice uzivo bilo kad, bilo gdje.
ja nisam kukavica niti dvolicnjak koji jedno misli, drugo prica, a trece radi.
o pisanoj rijeci mi nemoj ni pricati, jer si ti prva ovdje na forumu jedna od najnepismenijih.
jel ti ikada citas sto pises? tvoji postovi su blagi uzas gramaticki, a od sadrzaja covjek dobije migrenu.
u HR cu doci kad god ja zelim a ne kad mi jedna odnarođena, komunistička babetina iz bosne sa krizom identiteta to odobri.
djecu ne zelim tuci, no veseli me da si napokon skuzila da si invalid i to onaj duševni.
picka ti materina

_________________
Heil! Le Pen!

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Baron 27/5/2014, 19:50

bogomdani wrote:Pa forum služi i zaebavanju,ti opet sve preozbiljno shvataš,previše si se uživio,a ono što rekoh,doista i mislim..nikada ne znamo tko je sa druge strane,pa je tako mudro,ne paliti vatru i dosipavati gorivo..
yehudi,je više sklon ljevici i ja to poštivam,kao i njegove stavove..ti opet ideš u ekstreme,što znači da si mlad i podosta nepromišljen u nekim izjavama.
S druge strane,vidio sam likove kao Yehudi..ništa isforsirano,obični i neupadljivi,ali u suštini spremni na sve..tako da,reći da bi nekog ovo i ono,u reali može pasti u vodu..vjeruj mi,nema gore greške nego potcijenjivati "neprijatelja"..Ono što je Yehudi rekao,ima smisla,a ja se povodim reciprocitetom u svemu,dakle,ne može se negirati žrtve na jednoj strani ili umanjivati,a svoje potencirati..priroda ratova i ubijanja,je uvijek potvrdila da je žrtava uvijek bilo naq obje strane,a prisvajanje tužih,bilo sa koje strane je jako nepristojno i neljudski..
Mene osobno zanima istina,a ne tko će glasnije lajati i kao time,"pobijediti"..
Da kažem,da se može voditi razumna rasprava,bez vrijeđanja,slabo će me tko poslušati,ali ebi ga..vrijedi pokušati...

ma sve 5, zajebancija je uvijek ok., ali ja kao Hrvat ne mogu pihvatiti niti se pomiriti da (bez uvrede tebi) jedan komunističko orjentirani židov (jehudi) pljuje po državi i koji veliča sistem pod kojim je moj narod patio.
sigurno bi i ikao desno orjentirani židov imao jako malo razumjevanja za nekoga tko bi u Izraelu govorio kako je nacistički režim bio ok.
mogu ja poštivati i ljevičara! neka bude nacionalno orjentiran komunist, sve ce biti ok.
Francuski komunist ce uvijek reci da je Francuz, Njemački će reči da je Nijemac, Mađarski da je Mađar, jedino Hrvatski ljeičar je u 99% slučajeva JUOSLAVENSKI nastrojen. to ne mogu tolerirati i za to nemam raumjevanja.
jos vise me ljuti cinjenica sto je bio branitelj i danas podrzava onu ideologiju protiv koje se navodno borio.
to je u najmanju ruku izdaja, jer bez obzira na sve, on je građanin RH i trebala bi mu HR biti na prvom mjestu kao takva, bez obzira koje on političke orjentacije bio.
nadamse da razumijes sto zelim reci.

_________________
Heil! Le Pen!

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Sora 27/5/2014, 20:07

Baron wrote:
Sora wrote:
Baron wrote:jehudo, cigan te napravio pa živiš.
jebeš mi sve po spisk, nekad mi toliko digneš tlak da mi nebi bilo teško doputovati u ZG iz Hamburga samo da ti na 5 minuta napravim besplatan face lifting i da te sašijem nogom.
zazirem od nasilnosti i fizičkih obračuna, ali takve poput tebe i sore treba tuči dok mali tito ne izađe iz vas.
Takvi poput tebe su hrabri na netu 
I qurce se jer su sigurni u anonimnosti
Takvi poput tebe ne shvaćaju i ne znaju  da je riječ i pisana i usmena jače oružje od tvoga
Takvi kao ti služe pametnijima kao topovsko meso, kad se zarati oni trče pred metke i gnjoje zemlju
Ti si naganjaj tamo po Hamburgu fasiste i nacice i ne dolazi
Osim ako zbilja želiš tući invalide, djecu.. Babe...

balijo sa krizom identiteta, sve sto pisem na netu sasuo bi ti u lice uzivo bilo kad, bilo gdje.
ja nisam kukavica niti dvolicnjak koji jedno misli, drugo prica, a trece radi.
o pisanoj rijeci mi nemoj ni pricati, jer si ti prva ovdje na forumu jedna od najnepismenijih.
jel ti ikada citas sto pises? tvoji postovi su blagi uzas gramaticki, a od sadrzaja covjek dobije migrenu.
u HR cu doci kad god ja zelim a ne kad mi jedna odnarođena, komunistička babetina iz bosne sa krizom identiteta to odobri.
djecu ne zelim tuci, no veseli me da si napokon skuzila da si invalid i to onaj duševni.
picka ti materina
Muci tebe vise nego kriza identiteta 
Pi.ka ali ne materina?
Posto sam ja shvatila s kim imam posla nist se uzrujavam 
Pa sam još i tako ljubazan da ti odgovaram
 Iako bi bilo najbolje reci ti : odjebi u skokovima 
Ili piši o temi ako znaš ista suvislo o tome
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Guest 27/5/2014, 20:11

Baron wrote:
bogomdani wrote:Pa forum služi i zaebavanju,ti opet sve preozbiljno shvataš,previše si se uživio,a ono što rekoh,doista i mislim..nikada ne znamo tko je sa druge strane,pa je tako mudro,ne paliti vatru i dosipavati gorivo..
yehudi,je više sklon ljevici i ja to poštivam,kao i njegove stavove..ti opet ideš u ekstreme,što znači da si mlad i podosta nepromišljen u nekim izjavama.
S druge strane,vidio sam likove kao Yehudi..ništa isforsirano,obični i neupadljivi,ali u suštini spremni na sve..tako da,reći da bi nekog ovo i ono,u reali može pasti u vodu..vjeruj mi,nema gore greške nego potcijenjivati "neprijatelja"..Ono što je Yehudi rekao,ima smisla,a ja se povodim reciprocitetom u svemu,dakle,ne može se negirati žrtve na jednoj strani ili umanjivati,a svoje potencirati..priroda ratova i ubijanja,je uvijek potvrdila da je žrtava uvijek bilo naq obje strane,a prisvajanje tužih,bilo sa koje strane je jako nepristojno i neljudski..
Mene osobno zanima istina,a ne tko će glasnije lajati i kao time,"pobijediti"..
Da kažem,da se može voditi razumna rasprava,bez vrijeđanja,slabo će me tko poslušati,ali ebi ga..vrijedi pokušati...

ma sve 5, zajebancija je uvijek ok., ali ja kao Hrvat ne mogu pihvatiti niti se pomiriti da (bez uvrede tebi) jedan komunističko orjentirani židov (jehudi) pljuje po državi i koji veliča sistem pod kojim je moj narod patio.
sigurno bi i ikao desno orjentirani židov imao jako malo razumjevanja za nekoga tko bi u Izraelu govorio kako je nacistički režim bio ok.
mogu ja poštivati i ljevičara! neka bude nacionalno orjentiran komunist, sve ce biti ok.
Francuski komunist ce uvijek reci da je Francuz, Njemački će reči da je Nijemac, Mađarski da je Mađar, jedino Hrvatski ljeičar je u 99% slučajeva JUOSLAVENSKI nastrojen. to ne mogu tolerirati i za to nemam raumjevanja.
jos vise me ljuti cinjenica sto je bio branitelj i danas podrzava onu ideologiju protiv koje se navodno borio.
to je u najmanju ruku izdaja, jer bez obzira na sve, on je građanin RH i trebala bi mu HR biti na prvom mjestu kao takva, bez obzira koje on političke orjentacije bio.

nadamse da razumijes sto zelim reci.
Pa gledaj jednu stvar..DR je prvenstveno bio defanzivni rat,a neprijatelj je bila Juga..nije se borilo protiv ideologije u tome trenu,nego protiv države,koja je bila krcata oružjem..Tada su naši(hrvatski) političari poticali narod da brani državu,a obećavali su u najmanju ruku,vjerovatno si čuo izjavu: "Hrvatska će biti mala Švicarska" nije se tada mislilo niti na lijevu niti na desnu opciju,nego na sustav,koji će u konačnici učiniti život u Hrvatskoj lijepim i dostojanstvenim svakog građana..Da će se raditi i zaraditi,da se može dostojanstveno živjeti..Fajtalki smo se protiv neprijatelja i sanjali neki bolji i sretniji život..Avaj..!!!
Godine su izgubljene,neki ostali invalidi,neki poginuli,neki samo prilično stanjenih živaca,a Bajka o sretnoj Hrvatskoj i njenim građanima,nikad nije zaživjela..štoviše..postala je neizdrživa..E vidiš,radi toga razloga su neki,koji su do rata imali svoj posao,ostavili ga,i krenuli braniti Hrvatsku,izgubili zdravlje,vrijeme,možda i nekog od obitelji,nakon završetka rata,ostali doslovno na ulici bez posla..Moraš shvatiti,da je nekima obitelj ovisila o toj plaći,anakon što se sve smirilo,samo su se našli u čudu,jer nije bilo niti posla,neki drugi su preko noći ujebali firme i banke..Mnogi nisu imali što da stave materi,ocu ili djeci na stol da jedu..
Tada se rodio revolt u onih pogođenih time,gledali su kako novopečeni milijuneri u Hrvatskoj voze genschere,bembure 5 i 7,a oni nisu imali za život..tako nije bilo obećano...
Masa ljudi je tako prošla u Hrvatskoj..I to je razlog zašto,nikada nisam direktno niti žestoko napadao ljevicu,niti ikoga sa tim opredjeljenjem vrijeđao..Posao i plaća znači život,a mnogi su zadnju plaću vidjeli prije rata..nije tu riječ o Jugi,nego o sustavu u kojem su se osjećali sigurno i sito..sve poslije što je došlo,je samo donosilo goru situaciju većini,a malenom broju bogatstva...mnogi su u ovoj diobi,raspadu Juge,i svim pizdarijama,podosta dezorijentirani,i potpuno drugačije percipiraju,nego mi koji imamo više sreće,,tako da,ako malo razmisliš o ovim riječima,shvatit ćeš da Yehudi nije ni u duši izdajica,jer je ratovao za Hrvatsku,štoviše obučavao je mlade Hrvate u ratovanju i taktici..a Hrvatska država(ili preciznije,hrvatske Vlade redom) su mu život ruinirale,kao što vidimo i danas..ako je on i protiv sustava i vlasti,definitivno nije protiv Hrvatske,kao domovine i naroda,a vlast se ionako ciklički smjenjuje..Jasno je da ljevica ima svoje interese,desnica svoje,ali nepristojno se vrijeđatimeđusobno,nema smisla..naravno,tu se uvijek nađe i netko "sa druge strane",pa što...ima i takvih,i opet,i oni svi imaju svoje motive..Ne može se sve svesti pod lijevo i desno,i Hrvatsku i Jugu..stvar je osjetno drugačija i osobnija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Sora 27/5/2014, 20:46

Lijepo, slično mislim i ja 
Naprosto je tako bilo 
 
Nije sve u ideologijama  kao sto ispravno kažeš ali je najgore sto je kod nas previše vremena i energije utrošeno u ideološke obraćune
 Na sasvim primitivnom i punom mržnje nivou 

To je šteta za sve građane ...nema napretka uz takvu neslogu i mržnju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Guest 27/5/2014, 22:07

Gle,samo pokušavam biti objektivan bez predrasuda prema bilo kome...kad se politika i vlast počnu brinuti za narod,onda će i ovakve rasprave na forumima postati suvišne.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga.... - Page 3 Empty Re: ZAVNOH na Trgu Bana Jelačića! Antifašistička liga....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum