ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by RayMabus Tue 25 Jan - 22:28

Nije trik da ti zatvoriš plin nego nađeš novo tržište i prodaješ nove količine plina i tebi se proračun puni još više a onda ovima ovdje kažeš : dečki od sada pa nadalje nema popusta, kupuje se po tržišnim cijenama a onaj tko je ok s menom dobije popust.

Sad je to ista klima i tvoj susjed ima puno jeftiniji plin jer nije protiv mene a ti jesi pa tvoje gospodarstvo ima skup plin.

U koga će investitori otić ?

Pa kod ovog mog.

POZDRAVI AMERIKU.

RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by RayMabus Tue 25 Jan - 23:59

Evo upravo javljaju :

Novosti online

25. 01. 2022. u 23:16

ZAVRŠENA je izrada studije izvodljivosti za projekat gasovoda "Savez Vostok" za isporuku gasa iz Rusije preko Mongolije u Kinu, navodi se u saopštenju "Gasproma".

- Aleksej Miler i zamenik premijera Mongolije S. Amarsaihan potpisali su protokol o rezultatima razmatranja studije izvodljivosti za izgradnju gasovoda za snabdevanje Kine ruskim gasom preko Mongolije - navodi se u saopštenju kompanije.

Dužina trase gasovoda na teritoriji Mongolije, prema studiji izvodljivosti, biće 962,9 kilometara, prečnik cevi 1400 mm, te se očekuje da će biti pet kompresorskih stanica.

Podsetimo, deo zemalja EU, predvošenij SAD, pokupava na sve načine da sruši Severni tok 2. Izgradnja gasovoda "Savez Vostok" za Kinu bio bi žestok šamar Americi i njihovim naporima.

Poruka Moskve je jasna: Nećete gas iz Rusije? U redu, ima ko hoće... Kina je veće i biolje tržište od EU.

Istina, Nemačka čini sve da speči kolaps Severnog toka 2, Berlinu je gas iz Rusije nasušna potreba, pre svega za posrnulu industriju, ali i građane koji ovaj energent koriste za grejanje..

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1079552/necete-ruski-gas-ima-hoce-moskva-okrece-kini-vecem-boljem-trzistu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by RayMabus Wed 26 Jan - 0:01

Trebalo im je pola sata da jave ono šta sam ja rekao da ću napraviti.

Novosti online

25. 01. 2022. u 23:16
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by RayMabus Wed 26 Jan - 0:02

by RayMabus Yesterday at 22:15

Ne planiram imat milosti protiv nikoga tko je protiv mene.

Sad ću vam objasnit šta će se ovim nabrojenim državama dešavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by RayMabus Wed 26 Jan - 0:04

RayMabus wrote:Snaga Sibira 1

Ruski Gazprom i Kineska nacionalna naftna kompanija (CNPC) potpisali su 2014. ugovor vrijedan 35 milijardi eura za izgradnju plinovoda u dužini od 3.000 kilometara na ruskoj i 5.000 kilometara na kineskoj strani.

Plinovod je završen krajem 2019. Kada 2025. dostigne puni kapacitet, trebao bi Kinu svake godine snabdijevati s 38 milijardi kubičnih metara plina. Gazprom je svojedobno priopćio kako očekuje da će 2021. ovim plinovodom isporučiti Kini deset milijardi kubičnih metara plina.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50100-ruski-plin-za-kinu

Sad je 2022. Dakle za tri godine sve ove države će morat il kupovat plin po tržišnoj cijeni ili sklopit ugovor s Rusijom za povoljnijom cijenom plina a to znači dođe , čučneš, zatvoriš oči, otvoriš usta i popušiš mi kurac.

Tko neće ne mora, neka kupuje skuplji plin a tko oće imat će jeftinije ograničene količine plina za svoje gospodarstvo i bit će konkurentniji ekonomkski od te druge države koja mi ne želi popušit kurac nego ga puši Americi.

Kad ga njoj pušiš onda kod nje i kupi plin
.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by mentalitet Wed 26 Jan - 8:10

Pa sta ja ovdje stalno tupim nego da su glupiii hrvati ili naivne francuske sobariice ili su opet iz puune vrece mladih piica izvuklii piicku najvece kuurave zvana EU.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka - Page 2 Empty Re: Izborni zakon BiH podržale samo Mađarska i Grčka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum