ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by vuksadinare 25/1/2022, 06:48

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/klicko-obukao-uniformu-i-porucio-njemackoj-izdali-ste-nas-kad-nam-je-najteze-drzavom-vam-vec-vlada-putin-15149321
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by vuksadinare 25/1/2022, 06:52

...eh da su samo vas izdali...ali platit ce skupu cijenu ako ne bude kako su zamislili..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by kaya 25/1/2022, 07:33

Čudi me da su ih izdali stvarno. Nas su jedno 50 puta. Sva sreća pa ih za oluju nije nitko ništa pitao. Samo su im javili u ponedjeljak da je bila neka oluja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by vuksadinare 25/1/2022, 07:46

kaya wrote:Čudi me da su ih izdali stvarno. Nas su jedno 50 puta. Sva sreća pa ih za oluju nije nitko ništa pitao. Samo su im javili u ponedjeljak da je bila neka oluja.
prvi su koji ne igraju po pravilima koje su sami donjeli..sto se tice eu...a drugima predbacuju da moraju igrati po eu pravilima...zapravo svabo najvise solira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by Guest 25/1/2022, 09:05

kaya wrote:Čudi me da su ih izdali stvarno. Nas su jedno 50 puta. Sva sreća pa ih za oluju nije nitko ništa pitao. Samo su im javili u ponedjeljak da je bila neka oluja.

Ma znali su ti kurvini sinovi da ide Oluja, ali su čekali da mi polomimo zube na srpskom čojstvu i obrani pa da onda nametnu Z planove i slično.

I to svi redom od Brita do Švaba.

Treba biti pošten i reći kako je tada jedino američki MPRI bil ovdje za obuku u vođenju i zapovjedanju iako i neki od njih nisu bili sigurni da mi možemo preokrenuti tijek rata za 180°.

Čak sam slobodan reći da su se i Rusi tada pokazali najmanjim problemom. Zapravo nikakvim.

Em su se bavili svojim problemima jer je u Rusiji tada bilo dosta kaotično, em Rusi Srbima nisu oprostili ubojstvo njihovih novinara na Banovini.

I još smo od njih ispod radara kupovali oružje, zrakoplove i vojne helikoptere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by vuksadinare 25/1/2022, 09:13

ja sam njemce odavno prekrizio...oni su nam realno vise neprijatelji nego prijatelji napose ovi crveno zeleni...bit ce tu problema...a vec nas dobrano jebu zbog 'migranata' i bh-a...a i propao je posao sa lynx oklopnjacima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by mutava baštarda 25/1/2022, 09:15

Šveđani, Francuzi i Njemci su već ratovali s Rusima. Sada je red na Poljake. 
Mi ćemo po običaju poslati par elitnih divizija.



I kako misle ratovati u jeku najsmrtonisnije epidemije koja je zahvatila ljudski rod :))

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by mutava baštarda 25/1/2022, 09:21

Samo malo... A di ja Danke Dojčland. Njemačka, Austrija slali vojnu opremu. Džemperi s njemačkom zastavom, a oni koji su s par raketa mogli završiti rat su nam držali sankcije...
Bok te jebo šta neću pročitati.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by Guest 25/1/2022, 09:47

mutava baštarda wrote:Samo malo... A di ja Danke Dojčland. Njemačka, Austrija slali vojnu opremu. Džemperi s njemačkom zastavom, a oni koji su s par raketa mogli završiti rat su nam držali sankcije...
Bok te jebo šta neću pročitati.

Od pješačkog oružja kaj sam videl: talijansko, rusko, mađarsko, argentinsko, belgijsko, singapursko, češko, vrlo malo njemačkog uz oružje JNA kaj smo zarobili i koje je prevladavalo 99%.

Kaj se tiče jake tehnike kaj smo morali kupovati isključivo rusko ... MIG-21 i MI-44 i onaj ruski S-300 zbog kojeg se MIG-ovi Vojske Jugoslavije nisu usudili dignuti i krenuti put Hrvatske za vrijeme Oluje.

Tko ima kaj za nadopuniti nek nadopuni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by vuksadinare 25/1/2022, 09:49

mutava baštarda wrote:Samo malo... A di ja Danke Dojčland. Njemačka, Austrija slali vojnu opremu. Džemperi s njemačkom zastavom, a oni koji su s par raketa mogli završiti rat su nam držali sankcije...
Bok te jebo šta neću pročitati.
..i onu šugavu zimsku uniformu iz ddr-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by mutava baštarda 25/1/2022, 09:58

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:Samo malo... A di ja Danke Dojčland. Njemačka, Austrija slali vojnu opremu. Džemperi s njemačkom zastavom, a oni koji su s par raketa mogli završiti rat su nam držali sankcije...
Bok te jebo šta neću pročitati.

Od pješačkog oružja kaj sam videl: talijansko, rusko, mađarsko, argentinsko, belgijsko, singapursko, češko, vrlo malo njemačkog uz oružje JNA kaj smo zarobili i koje je prevladavalo 99%.

Kaj se tiče jake tehnike kaj smo morali kupovati isključivo rusko ... MIG-21 i MI-44 i onaj ruski S-300 zbog kojeg se MIG-ovi Vojske Jugoslavije nisu usudili dignuti i krenuti put Hrvatske za vrijeme Oluje.

Tko ima kaj za nadopuniti nek nadopuni.
Argentinski predsjednik je suđen zato što nam je proda oružje.
Bit će inicijativa Rusa i Njemaca.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by newuser 25/1/2022, 10:57

Danke Deutschland  :x
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by newuser 25/1/2022, 11:00

Inače boksač baš i nije najbolji izbor za neku vaznu funkciju... sportas uopce napose boksač koji je bio izlozen dugogodisnjem udaranjem u glavu.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom' Empty Re: Klicko porucio Njemackoj:'Izdali ste nas kad nam je najteze.Putin vam vlada drzavom'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum