ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 06:41

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/kljuca-crna-gora-prosvjedi-diljem-zemlje-abazovica-docekali-ispred-rtcg-a-policija-intervenirala-nece-nama-siptari-komandirati-ili-dogovor-ili-novi-izbori-1895729/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty Re: 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 06:42

ovaj dritan je fakat teza gluperda u rangu radje..ne vole ga njegovi ne vole ga ni ovi drugi a trecima je sumnjicav,suncokret
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty Re: 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by pizzon 22/1/2022, 07:55

on je prvi i jedini izdao koaliciju
U njegovih 5% 50% glasovi su
srba i c.goraca, koje ogromnom vecinom gubi.
imao je nase postovanje, to je cinjenica.
novi izbori, jedino logicno i posteno

c.gorom ce vladsti c.gorci i srbi,
demokratske orjentacije.
za eu i nato.
za extreme nece biti mesta nakon
novih izbora.
cekamo izbore, rezultati tih izbora
zavise prilicno i od rezultata izbora
u srbiji.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty Re: 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by jastreb 22/1/2022, 10:34

vuksadinare wrote:ovaj dritan je fakat teza gluperda u rangu radje..ne vole ga njegovi ne vole ga ni ovi drugi a trecima je sumnjicav,suncokret
Rađu ne vole?

Tko to?

Ti,Bujanec,Hasanbegović i Ilčić.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty Re: 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by RayMabus 22/1/2022, 10:38

Nema novih izbora. Abazović sultan, vladu čine muslimani ( Albanci i Bošnjaci ), Đukanovic će je podržat a četnici će biti raja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty Re: 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by RayMabus 22/1/2022, 10:49

by RayMabus Yesterday at 16:22

Bog je ljudima dao slobodnu volju al nije rekao između čega imaju mogućnost biranja.

Evo sad ću vam ja dat izbor :

a) Vi ćete bit moja raja i građani sedmog reda koju ću ja nemilosrdno gazit

b) Dignit ćete pobunu a ja ću vas pobiti sve do jednoga
-
https://www.ex-iskon-pleme.com/t50106-balvan-revolucija-u-boki-zbog-nove-osmanske-vlasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori' Empty Re: 'Nece nam Siptari komandirati.Ili dogovor ili novi izbori'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum