ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by vuksadinare 22/1/2022, 06:01

https://direktno.hr/eu-i-svijet/eu/ceska-ministrica-obrane-donirat-cemo-topnicko-streljivo-ukrajini-spremni-smo-za-najgori-scenarij-257120/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Re: Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by abraham 22/1/2022, 08:23

Svi koji su imali kontakte sa Rusima-CCCP ih mrze . Uvjerio se i sam. Samo Srbi i dio yugoslovenstine ih nesta uzdizu iako su svi nagulili sta dalje od njih. Zanimljivo.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Re: Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by Serbinho-3 22/1/2022, 08:27

abraham wrote:Svi koji su imali kontakte sa Rusima-CCCP ih mrze . Uvjerio se i sam. Samo Srbi i dio yugoslovenstine ih nesta uzdizu iako su svi nagulili sta dalje od njih. Zanimljivo.....


Madjari ih mrzeli iz dna duse, istina, sada?

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26473
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Re: Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by vuksadinare 22/1/2022, 09:06

Serbinho-3 wrote:
abraham wrote:Svi koji su imali kontakte sa Rusima-CCCP ih mrze . Uvjerio se i sam. Samo Srbi i dio yugoslovenstine ih nesta uzdizu iako su svi nagulili sta dalje od njih. Zanimljivo.....


Madjari ih mrzeli iz dna duse, istina, sada?..i dalje bi tako bil9 da orban iz nuzde nije se morao okrenuti djelomicno putinu

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Re: Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by mutava baštarda 22/1/2022, 09:16

Serbinho-3 wrote:
abraham wrote:Svi koji su imali kontakte sa Rusima-CCCP ih mrze . Uvjerio se i sam. Samo Srbi i dio yugoslovenstine ih nesta uzdizu iako su svi nagulili sta dalje od njih. Zanimljivo.....


Madjari ih mrzeli iz dna duse, istina, sada?

Desnica u Evropi je ideološki bliskija današnjoj Rusiji, nego onom što Zapad danas predstavlja. 
Izuzetak je Poljska i Baltik zbog povijesnih trauma kakve imamo i mi na brdovitom Balkanu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Re: Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by epikur37 22/1/2022, 09:30

Nije uspio Hitler, more bit Biden uspije..ili ipak se sve raspadne kao kula od karta... :)

Finska fino, ovo drugo psihoza.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini Empty Re: Ceska donira topnicko streljivo Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum