ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE - Page 3 Empty Re: USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE

Post by aben 18/5/2014, 23:24

Trinity wrote:stihovi su ti plagijat
bolje se kloni takvih pjesama
nije plagijat nego istina, ne ću se odreć salate radi srba, tebra

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE - Page 3 Empty Re: USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE

Post by Guest 27/5/2014, 12:58

Malo konfliktan naslov..čim  naime uspije,čovjek,u današnjim uvjetima nije običan..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE - Page 3 Empty Re: USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE

Post by Trinity 27/5/2014, 13:17

Nije konfliktan,  'običan' je bio prije uspjeha...a većina takva ostane i dalje...samo ljudima nije jasno kako su 'takvi' uspjeli  ( red, rad i disciplina  ili  krv, znoj i suze )...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE - Page 3 Empty Re: USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE

Post by Iknar 19/6/2014, 22:01

evo bas citam temu  i zakljucim da    nsite pitati sto je uopce uspjeh?
evo mene je prije nekoliko dana,tjedana,nije vazno uhvatilo veliko grcenje noce i kvadricepsi na nogama su mi skoro pukli,koji sam sam bio u poziciji da se ne mogu previse micati a ne smijem opustiti noge ili ce puknuti sve,dakle koji sat sam morao drzati misice napatima,dakle stiskati ih da ne puknu,ono u stilu bolje da malo boli nego da pukne,te mi je micanje od koji centimetar bilo blagor ecenos trasno,jer kada ti cijeli jkvadriceps se napne,a to je iznad koljena,boje recenos vi misisci,to je usporedivo sa recimo kao da ti netkor eze mogu,strasno nesto
nakom skoro dva sata skoro nepomocnog stanja,jer svaki pokret u rkevetu bi bio koban,a misici su bili na maksimumu,da ne govorim da nisam skoro niti sekunde bio odmoran,to je bilo nesto strano,jer da sam opustio nogu misic bi puknuo i to na obje noge vjerojatno
dakle za mene je uspjeh bio kada sam nakon nekolikos ati se uspio dici na noge,i poslije toga nisam se odmarao nego racimo ili hodao ili slicno
dakle to je za mene bio strasan uspjeh
posto je ovo psihologija,bolaj tema bi bila"sto je uspjeh u danasnje svijetu" ili" sto za normalnog,dakle umnog covjeka znaci uspjeh,jer ovo sto govore na  reklamama i sl,to su blago receno idiotske reklame za idijote koji to gutaju

hvala
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE - Page 3 Empty Re: USPJEH JE ZA OBIČNE LJUDE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum