ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 11:02

http://www.kamenjar.com/idemo-desno-za-suverenu-hrvatsku/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 11:05

jebote kak se nakitio zaslugama ne bi tako ni feldmarsal rommel
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 11:09

aj ne kaki đapiću..imao si osam mandata zahvaljujuci najvise sto si tad imao u stranci toncija tadica i vedrana rozica koji su ti donjeli glasove..no kad si vidio da im raste popularnost i da bi te mogli ugrozit na celu hsp-a poceo si im pakirati..i otiusli su zbog tebe..zato ne prdi budalastine..a sad igras na plenkija da ti se smiluje i uhljebi te jer si sad-nigdje..posljednjih godina kad si se kandidirao za bilo sto nisi presoa ni 1 ili 2%...a vise bio ispod 1%..daj se ubij
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 11:11

..da i ja sam tad glasovao za hsp ali ne zbog tebe nego tadica i rozica nadajuci se da ce te oni maknuti no nada mi je bila tanka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 11:18

steta...da su onda tadic i rozic uspjeli maknuti guzoljuba danas bi hsp bio respektabilna stranka 2 ili 3 opcija u saboru...ali opet je tu hdz i sanader imali prste i spasili debelog da ne padne sa cela hsp-a...jer je vec ozbiljno visio...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by debotoijusto Thu 20 Jan - 19:53

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' 112088
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by Guest Thu 20 Jan - 19:59

vuksadinare wrote:jebote kak se nakitio zaslugama ne bi tako ni feldmarsal rommel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo' Empty Re: Đapić:'Ako mene kao autentičnog desničara,domoljuba,uguzoljuba ne izaberete kao jedinog predstavnika propadosmo'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum