ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by debotoijusto 13/1/2022, 16:27

KEVIN SPACEY dao je intervju za opskurni desničarski Hrvatski tjednik.
"Nije me trebalo dugo nagovarati da utjelovim lik Franje Tuđmana", naslov je članka u kojem Spacey govori da je Tuđman bio "istinski državnik kakvih danas nema". U intervjuu je ispričao i da se Tuđmanom bavio oko osam mjeseci. "Oko tri mjeseca vrlo intenzivno", naglašava.

Rekao je i da ga Jakov Sedlar nije dugo trebao nagovarati da prihvati ulogu Tuđmana. "Mi smo prijatelji i znam da mi ne bi nešto loše pokušao uvaliti. On je vrlo iskreno i s dosta strasti govorio o Tuđmanu, njemu je bilo jako stalo da ja odigram njegovog prijatelja Franju i brzo smo se dogovorili",

Hrvatski tjednik se u tekstu jako potrudio nahvaliti Sedlarov film o Tuđmanu, pa tako pišu da je "Spacey u interpretaciji snažniji i od samog Tuđmana". "Svaka riječ koju je izgovarao djelovala je kao da je upravo tada smišljena, a bila je itekako pripremljena od strane sjajnoga glumca koji je došao u Hrvatsku dati najbolji dio sebe, kako bi što bolje interpretirao najboljega od svih", pišu te dodaju da je Spacey "s iskrenom strašću izgovarao svaku rečenicu".

Brojne optužbe za seksualno zlostavljanje nazivaju "hajkom" i zaključuju da su "zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan". Inače, film će premijeru imati 14. svibnja, na Tuđmanov stoti rođendan.


https://www.index.hr/magazin/clanak/spacey-dao-intervju-za-opskurni-hrvatski-tjednik-i-ne-znamo-otkud-bismo-krenuli/2332218.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty Re: zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by debotoijusto 13/1/2022, 16:28

14 svibnja a jos ni prva klapa nije pala  :ming1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty Re: zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by niels 13/1/2022, 17:14

Da nema takvih poremećaja i povijesti napada kakvih ima, Kevin Spacey je osoba koja ni mogla to izvući i odglumiti Tuđmana.

A mislim da je to kompleksna uloga, naročito za globalnu publiku.

Nažalost, ne mislim da bi bilo uputno da Tuđmana, ili bilo koga drugoga, glumi neporecivo talentirani glumac, ali glumac koji bi morao biti u zatvoru.

Sedlar ima bolestan smisao za izražavanje, predlažem mu Lieva Schreibera, ako je već tako uvezan.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty Re: zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by niels 13/1/2022, 17:16

Srećom, oko Šuška takvih dubioza nema.

Njega može samo odglumiti Clint Eastwood.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty Re: zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by debotoijusto 13/1/2022, 21:44

U jednom trenutku slovite za jednog od najboljih glumaca svih vremena, briljirate u kazalištu, na filmu i malim ekranima, sva su vam vrata otvorena, vaše lice krasi naslovnice svih relevantnih svjetskih časopisa, na polici vam stoje dva Oscara, 57 drugih nagrada i 90 nominacija, a u bogatoj filmografiji imate često maestralne suradnje s velikanima kao što su Burt Lancaster, Mike Nichols, Harrison Ford, David Mamet, Al Pacino, Jack Lemmon, Dustin Hoffman, Morgan Freeman, David Fincher, Brad Pitt, Curtis Hanson, Russell Crowe, Clint Eastwood, Sam Mendes, Annette Bening, Lasse Hallström, George Clooney, Judi Dench i još bezbroj drugih, podjednako bitnih imena. 
U drugom trenutku, glumite oca HDZ-a u filmu čovjeka koji je snimio najdulji HDZ-ov predizborni spot (i još par manje popularnih projekata) i prisiljeni ste lagati za neki opskurni hrvatski list da je ovo film u kojem stvarno želite glumiti, a ne ružan podsjetnik na to što vam se dogodilo. 




I neovisno o tome smatrate li da je kriv ili ne, u čovjeku se budi nekontrolirana empatija kad vidi ovaj put od zvijezda do trnja. Suosjećate s ovim poraženim velikanom koji u trenutku neopisivog očaja samog sebe pokušava uvjeriti u rečenicu: "Mi smo prijatelji i znam da mi ne bi nešto loše pokušao uvaliti". 
I žao vam je jer znate tko je prijatelj i što mu je vrlo vjerojatno uvalio. 



https://www.index.hr/magazin/clanak/od-oscara-do-sedlara-kako-je-propao-kevin-spacey/2332262.aspx?index_tid=180941&index_vid=7925




zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Marko-livaja-livaja-hajduk
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty Re: zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by T. 13/1/2022, 23:34

Uvalilo?

_________________
zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan Empty Re: zli ljudi u Hrvatskoj njegove pravosudne probleme pokušali staviti u prvi plan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum