ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by debotoijusto 1/1/2022, 22:29

VESNA BANDIĆ, udovica zagrebačkog gradonačelnika i višestrukog USKOK-ovog osumnjičenika Milana Bandića, progovorila je za Jutarnji list o njegovoj smrti i onom što je uslijedilo nakon nje.


Novinar Jutarnjeg upitao je Vesnu Bandić i zna li gdje je njezin suprug bio te noći kad je preminuo.

"Eh, kad bih ja to znala! Bio je na nekoj večeri, ali s kim je bio i gdje je bio, ne znam. Znate i sami da je bilo raznih priča, pa tako i ona da je bio s Natalijom. Moram reći da nisam ljubomorna, nikad nisam bila ljubomorna, nije mi to smetalo. Gdjegod je bio, bio je. Zadnjih 15-ak dana, pred njegovu smrt, primijetila sam da je bio jako, jako loše", rekla je.

Podsjetimo, Indexu je u ožujku prošle godine potvrđeno da je Hitna pomoć po Milana Bandića došla u zgradu u kojoj je tada živjela Bandićeva suradnica Natalija Prica.

Kći i ja naslijedile smo nekretnine u Samoboru, Hercegovini i Zagrebu. I sad, kad su te u Hercegovini pripale kćeri i meni, Bandićev brat se tome jako protivi, no s obzirom na to da je polovica ovog stana njegova, ponudili smo mu 'razmjenu', mi njemu Hercegovinu, a on nama polovicu ovog stana", požalila se Vesna Bandić, dodavši da se ne može dogovoriti s bratom svog pokojnog supruga.

Tvrdi da polovica stana u Zagrebu nije bila fiktivno upisana kao bratova, pa dodaje da je s Bandićevim bratom uvijek bila u dobrim odnosima, a pogotovo s njegovom suprugom.






"Ali sad se aktualizirao onaj postupak u kojem se traži 17 milijuna kuna za kampanju i ako to uspiju dokazati, uzet će nam i Samobor i Hercegovinu. Barem kruži takva priča, da je moguće da nam uzmu nekretnine u Samoboru i Hercegovini", rekla je Vesna Bandić.

Na novinarsko pitanje hoće li joj na kraju ostati samo stan u Zagrebu, Vesna Bandić je rekla da će "ostati bez ičega".

"Njegova mirovina, koju sam dobila, jedva mi pokriva režije, koje budu po četiri, pet tisuća, pa zimi i 6000 kuna jer je stan velik, a imam mirovinu 6800 kuna. Od čega ću živjeti? Ponekad mislim: 'Milane, dragi, ali samo si mi probleme ostavio.' A znate kako kruže priče da ima milijune negdje zakopane, da su u Dubaiju računi, pa kod prijatelja... Možda to sve i ima, ali mi nikad nije rekao za to. Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'...", rekla je Bandićeva udovica.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vesna-bandic-ne-znam-gdje-je-umro-bilo-je-raznih-prica-pa-i-da-je-bio-s-natalijom/2329576.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Re: Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by debotoijusto 1/1/2022, 22:30

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' C5e300af1512de7be24c
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Re: Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by AssadNaPodmornici 1/1/2022, 22:39

debotoijusto wrote:VESNA BANDIĆ, udovica zagrebačkog gradonačelnika i višestrukog USKOK-ovog osumnjičenika Milana Bandića, progovorila je za Jutarnji list o njegovoj smrti i onom što je uslijedilo nakon nje.


Novinar Jutarnjeg upitao je Vesnu Bandić i zna li gdje je njezin suprug bio te noći kad je preminuo.

"Eh, kad bih ja to znala! Bio je na nekoj večeri, ali s kim je bio i gdje je bio, ne znam. Znate i sami da je bilo raznih priča, pa tako i ona da je bio s Natalijom.
Moram reći da nisam ljubomorna, nikad nisam bila ljubomorna, nije mi to smetalo. Gdjegod je bio, bio je. Zadnjih 15-ak dana, pred njegovu smrt, primijetila sam da je bio jako, jako loše", rekla je.

Podsjetimo, Indexu je u ožujku prošle godine potvrđeno da je Hitna pomoć po Milana Bandića došla u zgradu u kojoj je tada živjela Bandićeva suradnica Natalija Prica.

Kći i ja naslijedile smo nekretnine u Samoboru, Hercegovini i Zagrebu. I sad, kad su te u Hercegovini pripale kćeri i meni, Bandićev brat se tome jako protivi, no s obzirom na to da je polovica ovog stana njegova, ponudili smo mu 'razmjenu', mi njemu Hercegovinu, a on nama polovicu ovog stana", požalila se Vesna Bandić, dodavši da se ne može dogovoriti s bratom svog pokojnog supruga.

Tvrdi da polovica stana u Zagrebu nije bila fiktivno upisana kao bratova, pa dodaje da je s Bandićevim bratom uvijek bila u dobrim odnosima, a pogotovo s njegovom suprugom.






"Ali sad se aktualizirao onaj postupak u kojem se traži 17 milijuna kuna za kampanju i ako to uspiju dokazati, uzet će nam i Samobor i Hercegovinu. Barem kruži takva priča, da je moguće da nam uzmu nekretnine u Samoboru i Hercegovini", rekla je Vesna Bandić.

Na novinarsko pitanje hoće li joj na kraju ostati samo stan u Zagrebu, Vesna Bandić je rekla da će "ostati bez ičega".

"Njegova mirovina, koju sam dobila, jedva mi pokriva režije, koje budu po četiri, pet tisuća, pa zimi i 6000 kuna jer je stan velik, a imam mirovinu 6800 kuna. Od čega ću živjeti? Ponekad mislim: 'Milane, dragi, ali samo si mi probleme ostavio.' A znate kako kruže priče da ima milijune negdje zakopane, da su u Dubaiju računi, pa kod prijatelja... Možda to sve i ima, ali mi nikad nije rekao za to. Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'...", rekla je Bandićeva udovica.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/vesna-bandic-ne-znam-gdje-je-umro-bilo-je-raznih-prica-pa-i-da-je-bio-s-natalijom/2329576.aspx


bogte od čega će ova živjeti, ima pazi ovo mirovinu 6800kn, a u RH medijalna plaća je nekih 5500 kn(to je realna srednja plaća). dakle ona po medijalnoj plaći ima više prihoda od 60% stanovnika i pita od čega će ona jadna sama živjeti :D :D 

isusami da je ovo ozbiljna država tipa Izrael, prvo bi joj oduzeli sve, a drugo i ta imanja u Hercegovini što je lik sagradio našim parama bi raketirali avionima,.. 

isto tako , zanima me šta je ona tako korisno radila u životu da je zaslužila toliku penziju koja je veća nego lova koju prima 60% stanovnika ove države(radi se o medijalnoj plaći, prije nego onaj luđak uleti sa aritmetičkom sredinom, jer luđak koji je stručnjak iz matematike ne razlikuje medijan i aritmetičku sredinu)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Re: Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by dijagram 1/1/2022, 23:09

Nesto je sigurno kod prijateljice, ali njoj treba za cipele, torbe i te stvari:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Re: Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by immortal 2/1/2022, 01:34

AssadNaPodmornici wrote:


bogte od čega će ova živjeti, ima pazi ovo mirovinu 6800kn, a u RH medijalna plaća je nekih 5500 kn(to je realna srednja plaća). dakle ona po medijalnoj plaći ima više prihoda od 60% stanovnika i pita od čega će ona jadna sama živjeti :D :D 

isusami da je ovo ozbiljna država tipa Izrael, prvo bi joj oduzeli sve, a drugo i ta imanja u Hercegovini što je lik sagradio našim parama bi raketirali avionima,.. 

isto tako , zanima me šta je ona tako korisno radila u životu da je zaslužila toliku penziju koja je veća nego lova koju prima 60% stanovnika ove države(radi se o medijalnoj plaći, prije nego onaj luđak uleti sa aritmetičkom sredinom, jer luđak koji je stručnjak iz matematike ne razlikuje medijan i aritmetičku sredinu)
kao supruga onoga koji je preminuo ima pravo na njegovu mirovinu kao i sve ostale žene 
istina da se žali a primanja joj nisu ispod prosjeka nego jer neće moći održati standard kojim je živjela
druga priča je kako je većini ostalog naroda u odnosu na slučajeve onih kojima se dalo i dopustilo bogatstvo
krivi smo svi jer smo dopustili da se neki basnoslovno bogate, ne od svoga rada nego veza, korupcije i narodnog novca

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Re: Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by vuksadinare 2/1/2022, 05:57

Kad dolazi ostavinska i dioba...do jucer sve super dana ne poznajemo se...klasika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja' Empty Re: Kad sam ga pitala: 'Gdje ti imaš sav taj novac?' rekao bi mi: 'Kod prijatelja'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum