ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:25

pola bih kupio jedino da mi poklone, i to ganc novog u fullu sto se opreme tice. tu je za nju jedino ibiza-ovo joj je sve ili preveliko ili preskupo.

corsica za to godiste je odlican auto, ali preporuka da ga uzmes samo sa dizel motorom jer opelovi benzinci nemaju muda, a druga stvar je sto trose kao nenormalni. 
peugeota iz licnog iskustva govorim, mnogo sam ih pre mrzeo, ali kada sam kupio 206. 1.4 hdi, auto me je totalno kupio i potrosnjom, i udobnoscu i pouzdanoscu. sem redovnih servisa, jedino sto mu je otislo je bila pumpa za gorivo zbog loseg goriva koje sam tocio tada. ostalo sve 10+...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:26

modra wrote:
a šta je ovaj leonardo?


isto sto i golf, ili audi a3...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:28

Seat Leon ispravih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:29

Meni se kie svidjaju. ..pogotovo sportage. ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:29

ti ode sada u dzipove...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:30

Ajde ti krmak muči :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 10 Jan - 18:31

kod peugeota, kažem, mi samo smeta jer su preisfurani ...
imali smo dva 206.. jedan sestra, drugi tata koji sam i ja vozila.. eto, taj vam je bio sportski pa sam brujala kroz grad :^0 bilo me sram.. :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:34

meni je on za grad autic koji vozim, a inace mi je main auto toyota rav4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 10 Jan - 18:35

meni je kod auta bitno da je manji (nije da ne volim veće aute, ali za mene su kraći super), da je neutralne boje i neki jednostavni model, drugim riječima da ne bulje svi u auto :shy
predlagao mi je tata neke kao kul nove autiće, al mene bi zbilja sram bilo njih vozit. a većina mi i nije napeta zapravo, čak su ružnjikavi.... ne znam..

 mazde me privlače! ne znam sad kak se zovu ta dva modela, manji auti isto
kolegica s posla ima, uvijek slinim

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:35



kakva hitcina...  B-) B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 10 Jan - 18:36

Hahaha, pezo nabrija, hahaha. A u pcku materinu.
Jebote modra, bas si me nasmijala.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 10 Jan - 18:37

pezo je valjda najdosadniji i najkilaviji auto koji postoji... 
mada ovaj moj ide odlicno. B-)

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=5105
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum