ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije  - Page 2 Empty Re: Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Post by Guest 24/12/2021, 01:32

RayMabus wrote:
Sovak wrote:

Realno mi smo tada bili promatrači ... i nazdravljali.
A neki od nas su tad tukli stražu s kalašima na gotovs na hrvatsko bih granici prema RS.

Nisan ja ništa nazdravlja jer smo cijelo vrime bili u šumi odsjećeni od bilo kakvih informacija ( namjerno su to napravili da budemo šta manje uznemireni ). Nije mi bilo do nazdravljanja.


No, no ... budi sretan kaj si stražu delal 1999., a ne ono kaj smo mi morali 1991-95.

Guest
Guest


Back to top Go down

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije  - Page 2 Empty Re: Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Post by Guest 24/12/2021, 01:35

AlfaOmega wrote:Raspad Jugoslavije je zapravo bila malo šira zavira. Odigrali su tu svoje uloge i UK i Njemci, ne samo SAD. Sve adute je Bilderberg bacija u akciju.

Je ... uprli iz svih snaga očuvati ju.

Ali jebat ga ... nije išlo.

Sad tak hoćeju BiH ... i ta bu prdnula u fenjer. Bila ona ubuduće u  EU ili izvan nje.

Centrifuga je jebena sila.
.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije  - Page 2 Empty Re: Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Post by Ringo10 24/12/2021, 03:05

Mislim da Putin ne blefira
Ameri ce odbiti ruske zahtjeve.
Onda ce Rusi nesto poduzeti
A sta...e to je pitanje svih pitanja

Saznat cemo uskoro..mozda vec u Januaru ...ili Sijecnju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije  - Page 2 Empty Re: Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Post by mentalitet 24/12/2021, 04:48

Ringo10 wrote:Putin je govorio o bombardiranju 1999 koje je sprovedeno protivno medjunarodnom pravu bez odobrenja VS UN i u pravu je.
Nije rijec o unistenju SFRJ nego o bombardiranju takozvane SRJ odnosno Srbije i Crne Gore
Gluposti pricate
I to shto kazesh,u pravuu si .Alii svakako YU niije smjela postojatii ni u kakvom obliku da bude baklja ostaliim narodiima iz istochne Europe poznato je da smo bili primjer slobode kod tih naroda.I dan danas kada pricham sa tim ljudima kazu da smo za njih bili Ameriika.  Preporucham ovaj film koji najbolje odslikava balkansi mentalitet a posebno bosanski. Svaka scena i izrechena rijech u ovome filmu zasluuzuje oskara. Ali dobit ce ga u panjeviima jer govori istinuu o zapadu.

https://www.youtube.com/watch?v=AHASO2labbQ

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije  - Page 2 Empty Re: Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Post by vuksadinare 24/12/2021, 05:10

red wolf wrote:Jugoslaviju je uništila velikosrpska politika.
....od koje ni danas odustali nisu..primjera koliko hoces
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije  - Page 2 Empty Re: Putin optužio Ameriku za raspad Jugoslavije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum