ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Go down

anemični sociopata - nakon velike obmane  ide još veća obmana Empty anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Post by sitting_bull Wed 22 Dec - 15:17

https://hr.n1info.com/vijesti/andrej-plenkovic-izjava-n1/

ide božić i anemično sociopatsko đubre opet prodaje svoje laži i obmane.

prije pet godina je to izgledalo ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=cnspS7IX2bc

svi koji su preživjeli tih pet znaju kako je riječ o najobičnijem blefu sitnog briselskog šibicara.

evo i prve reakcije na ovogodišnju obmanu anemičnog sociopate:

https://hr.n1info.com/vijesti/poduzetnik-iz-irske-za-n1-prokomentirao-plenkovicevu-mjeru-pogledajte-sto-kaze/

dakle, anemični sociopata neće stati s obmanama sve dok sve ne sjebe.

ili netko ne sjebe njega.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

niels likes this post

Back to top Go down

anemični sociopata - nakon velike obmane  ide još veća obmana Empty Re: anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Post by niels Wed 22 Dec - 16:20

Pa pomalo dijete moje. :)

Nije ni Rim sagrađen u jednom danu. Ovom dinamikom, tržišna vrijednost INA-e će pasti na prihvatljivu cijenu otprilike 2186, pa će biti otkupljena. Radujem se unaprijed toj svečanosti i ne sumnjam da će i tada zločinačka (pod nazivom Islamska fronta mučenika Al-Aqse), iznad potporu muftija, nakon džihada nad hrvatskom manjinom, biti a vlasti.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

anemični sociopata - nakon velike obmane  ide još veća obmana Empty Re: anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Post by niels Wed 22 Dec - 16:25

Ali ozbiljno, ne znam koliko se sjećaš, INA je bila možda i jedina korporacija koju je SFRJ imala, zbog nje se isplatilo ući u rat. Nisi je mogao dovoljno napljačkati koliko bi uprihodila. Bila je država u državi.

Da je Hrvatska samo sačuvala i razvijala INA-u prema novim izvorima, tehnologijama i tržištima, očuvala njen volumen i ništa više, mi ne bi uopće znali jel bilo gostiju na Jadranu ili nije.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

anemični sociopata - nakon velike obmane  ide još veća obmana Empty Re: anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Post by Guest Wed 22 Dec - 17:07

niels wrote:Ali ozbiljno, ne znam koliko se sjećaš, INA je bila možda i jedina korporacija koju je SFRJ imala, zbog nje se isplatilo ući u rat. Nisi je mogao dovoljno napljačkati koliko bi uprihodila. Bila je država u državi.

Da je Hrvatska samo sačuvala i razvijala INA-u prema novim izvorima, tehnologijama i tržištima, očuvala njen volumen i ništa više, mi ne bi uopće znali jel bilo gostiju na Jadranu ili nije.

Da ... to je nekad bila INA.

Danas nije niti sjena toga.

INA-u uopće ne treba otkupljivati od Mađara.

Ak već vlada hoće nekaj pametno delati, nek napraviju novu hrvatsku državnu naftnu kompaniju ... bi ih to došlo puno jeftinije.

Ali kurca malo ... idemo na zeleno, nikaj nafta, nikaj plin ... budemo prdili u vjetroelektrane i tak ih okretali, a struje bude na izvoz.

Aha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

anemični sociopata - nakon velike obmane  ide još veća obmana Empty Re: anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Post by niels Wed 22 Dec - 17:34

Sovak wrote:
niels wrote:Ali ozbiljno, ne znam koliko se sjećaš, INA je bila možda i jedina korporacija koju je SFRJ imala, zbog nje se isplatilo ući u rat. Nisi je mogao dovoljno napljačkati koliko bi uprihodila. Bila je država u državi.

Da je Hrvatska samo sačuvala i razvijala INA-u prema novim izvorima, tehnologijama i tržištima, očuvala njen volumen i ništa više, mi ne bi uopće znali jel bilo gostiju na Jadranu ili nije.

Da ... to je nekad bila INA.

Danas nije niti sjena toga.

INA-u uopće ne treba otkupljivati od Mađara.

Ak već vlada hoće nekaj pametno delati, nek napraviju novu hrvatsku državnu naftnu kompaniju ... bi ih to došlo puno jeftinije.

Ali kurca malo ... idemo na zeleno, nikaj nafta, nikaj plin ... budemo prdili u vjetroelektrane i tak ih okretali, a struje bude na izvoz.

Aha.

Kolega, samo napredno, samo progres. :)
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

anemični sociopata - nakon velike obmane  ide još veća obmana Empty Re: anemični sociopata - nakon velike obmane ide još veća obmana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum