ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izdaja

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 15:00

Ja sam već rekao da je Plenkovicev odlazak u Sarajevo u ovom trenutku geopolitička greška. Sad nije jasno dao do znanja da se mora jasno stavit konstutivnost nego priča o Dejtonu. Aj to ka ono , piše već nešto tamo pa šta ćemo sad upirat.

Stvar je u tome da on radi za Brisel i neposredno i za NATO agendu pošto i Brisel i Pentagon kao Zapad imaju iste ciljeve u BiH.

RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 15:18

Kako god okreneš sa obzirom da je sad tribalo uprit radi se o veleizdaji.

Jbga to se dručije ne može nazvat drugim imenom s obzirom na poteze koje Plenkovic radi a u odnosu na BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by sitting_bull Fri 17 Dec - 15:21

anemični sociopata cijelo vrijeme opstaje zahvaljujući trgovini u ucjenama.

neprestano kupuje žetone i lovu koju rh dobiva od eu daje samo onima koji mu se poklone.

gadljivo je gledati koliko je već kupovina obavio, a za prijeki sud i streljački vod je nečinjenje nakon potresa u zagrebu i na baniji.

o tome kako je izravni krivac za tisuće mrtvih od korone da ne govorim.

to anemično govno u ljudskom obliku zaslužuje jedino da bude proklet i da krepa u paklenim mukama.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 15:24

S druge strane problem je šta mi nemamo državnike nego samo skorojeviće na čelu vlada ( pusti sad Milanovica al on je predsjednik države a ne vlade di se moraju donit odluke ) tako da ništa ne dobiješ ni micanjem Plenkovica , boljeg nećeš dobit, možeš samo istog ii još goreg koji neće nit ovo šta sad oni rad ( spominjanje Dejtona u ugovorima ).

Jednostavno od Tuđmana na ovamo nemamo državnike nego klasićne političare na čelu vlada a to su skorojevići, bilo da su sitni kokošari, bilo ljevičari koji su za građansku državu bilo ovako ovi briselski skorojevići itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 15:32

Nije bitno više. Sad kad su se oni povukli iz pregovora oko izbornog zakona a imajući u vidu da Hrvati više neće da služe u OS BIH šta je i ispravno Amerika mi više nema šta dati jer mene sad više sigurnosno ne može zadovoljiti samo vračanje tog hrvatskog člana predsjedništva meni tj Hrvatskoj jer mi to više ne igra pošto mi više negaranitra tj jamči sigurnost.

Triba ukinit OS BIH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 15:37

RayMabus wrote:Nije bitno više. Sad kad su se oni povukli iz pregovora oko izbornog zakona a imajući u vidu da Hrvati više neće da služe u OS BIH šta je i ispravno Amerika mi više nema šta dati jer mene sad više sigurnosno ne može zadovoljiti samo vračanje tog hrvatskog člana predsjedništva meni tj Hrvatskoj jer mi to više ne igra pošto mi više negaranitra tj jamči sigurnost.

Triba ukinit OS BIH.
Zbog ovoga sam sinoć izbacio Ameriku s popisa saveznika i kad je u pitanju Hrvatska i kad je u pitanju BiH.

Nemaju više s čime s menm trgovat. Čisto da znate šta se dešava.

Dakle ponovit ću za one koji nisu shvatili :

Sjedinjene američke države nisu više na popisu saveznika Hrvatskoj u Hrvatskoj i u Bih,dakle u obje ove države.

Nemojte to brkati s neprijateljem jer to je drugi popis a ovo je drugi i njih sam izbacio s popisa saveznici Hrvatske i to za Hrvatsku i BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 15:48

Briti ostaju i dalje na tom popisu jer smatram da sad nakon šta su izašli iz EU i EU je ostala njemačko francuski projekt određene njihove geoplitike upućuju na to da im odgovara blokada širenja EU a to ovdje znači da će radit poteze da BiH ne uđe u to i Hrvatska je koristan saveznik u blokiranju prodora Njemaca na istok itd.

Uglavnom oni su još uvijek na tom popisu a SAD su izbačene i to trajno s popisa saveznici Hrvatske i to za samu Hrvatsku i za BiH.

Nisu više na tom popisu i neće se više nikad na njega vratit.

Šta više mislim da će se vratit svojoj kući a ona im je s druge strane okeana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by Pirate Fri 17 Dec - 18:02

Pitanje za Hektora, da li bi bilo moguce da se Covic dogovori sa Dodom i da za naredne izbore pored HDZ glasova za hrvatskog clana predsjednistva, se doda jos dopuna glasova iz SNSD i time da matiraju bosnjacke glasove za Komsica?
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 18:09

Pirate wrote:Pitanje za Hektora, da li bi bilo moguce da se Covic dogovori sa Dodom i da za naredne izbore pored HDZ glasova za hrvatskog clana predsjednistva, se doda jos dopuna glasova iz SNSD i time da matiraju bosnjacke glasove za Komsica?
Ne igra. Malo je to glasova u odnosu na Komšićeve birače u FBiH a i uostalom to nije riješenje. To može bit zanimljivo koaliciji Dodik Čovič al ništa više od toga.

Uostalom Srbi u FBIH ionako nemaju za kog glasat a mogu jedino za Bakira ( bošnjački član predsjedništva BiH iz FBIH ) il vamo Komšić i Čović.

U prevodu njima jedino i Čović ostaje ako žele iskoristit svoje biračko pravo no malo je to glasova a i nije to riješenje priče osim u toj kombinaciji Dodik Čovič ili općenito RS - HDZ BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 18:21

To nisu stvari koje zanimaju Hrvatsku. Uostalom to više nije bitno jer su oni odbili pregovore a Hrvati neće u OS BiH i sad ćemo ostavit samo Srbe i Muslimane tamo u omjeru 4:6 a Hrvatska odnosno njeni proxy a to je Čović i ostali u BiH i Hrvatskoj će počet s pričom Jel nama uopće trebaju OS BiH.

Ne možeš trgovat s Hrvatskom kad joj više nemaš šta vojno ponudit.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by Hektorović Fri 17 Dec - 18:40

Pirate wrote:Pitanje za Hektora, da li bi bilo moguce da se Covic dogovori sa Dodom i da za naredne izbore pored HDZ glasova za hrvatskog clana predsjednistva, se doda jos dopuna glasova iz SNSD i time da matiraju bosnjacke glasove za Komsica?

Problem je što SNSD-u puše za vratom opozicija u RS, koju jako izdašno financiraju i guraju zapadnjaci. SNSD je 2014 izgubio predsjedništvo, Dodo je 2018 imao samo 70.000 glasova više od Ivanića. Sad se očekuje manja razlika.

Komšić je 2018 imao 70.000 glasova više od Čovića. Sad se očekuje kako će imati i više.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 18:45

Hektorović wrote:

Komšić je 2018 imao 70.000 glasova više od Čovića. Sad se očekuje kako će imati i više.
I još će mu moj HRS koji je produžena ruka MOSTA samo u BiH uzet dosta glasova jer mi ne volim Čovića i ne želimo da on pobjedi i tako šaljemo poruku : ili Komšić ide ća il ni ovaj neće dobit izbore.

Tako da mu ( Čoviću ) svakako srpski glasovi u FBiH ne vrijede ništa. Bar ne za ovu utakmicu ( član predsjedništva BiH a iz FBIH iz reda hrvatskog naroda ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 18:49

by RayMabus Wed 15 Dec - 16:47

Nećete na te izbore dok ili :

1. Ne promjenite izborni zakon kako Hrvatskoj paše

ili

2. U parlamentu BiH ne usvojite zakon da se nitko ne može kandidirat za predsjednika više od dva puta ako je već dva puta izabran na tu funkciju

Ovo drugo vam je minimum minimuma i ispod toga ne idem.

Napravite nešto bilo šta a šta nije od ovog dvoje gore napisano JEBAT ĆU VAM MAJKU.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t49614-sdp-bih-izlazi-iz-pregovora-za-izborni-zakon


Plenkovic može spasiti Čovića jedino ako nešto od ovo dvoje izbori jer ako se izbori da nitko ne može više od dva puta onda nema Komšića.

U tom slučaju ti bi srpski glasovi igrali Čoviću jer je makao glavnog konkurenta. No Čovića nije brige za to jer on će se kandidirat u idućem ciklusu a ovakvi zakon mu ne donosi onda ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by RayMabus Fri 17 Dec - 18:56

No problem je sad druge prirode jer mene više vojno ne zanima sad samo vraćanje Hrvatskoj njenog člana predsjedništva nakon šta su oni odbili pregovore oko izbornog zakona.

Sad ćemo igrat jednu drugu igru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by sitting_bull Fri 17 Dec - 20:09

nisu izdani samo hrvati u BiH.

izdana je i hrvatska i njezini interesi:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vandjelic-o-novom-nadzornom-odboru-ine-mol-ima-sve-razloge-da-slavi/2326465.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

koliko će koštati ta funkcija na koju anemični sociopata cilja nitko ne može pretpostaviti.

ispada kako bi bilo jeftinije okruniti ga za kralja, cara iili kaj god već kako bi se izbjegla šteta koju radi.

druga mogućnost je da se sve začini nekim težim detaljima, ili da  se anemičnog sociopatu pod hitno strpa u remetinec zbog veleizdaje.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by vuksadinare Fri 17 Dec - 20:22

Daj shiting sredi se..plenki je jedan u nizu izdajica hrvata u bh-a..mesic najveci od svih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99376
2015-09-08


Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by sitting_bull Sat 18 Dec - 0:23

vuksadinare wrote:Daj shiting sredi se..plenki je jedan u nizu izdajica hrvata u bh-a..mesic najveci od svih..
ovdje je riječ o INA-i i daljnjem rastakanju INA-e prepuštanjem orbanu da s INA-om radi što hoće.

i poslije ćaće, anemična hdz lopina.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by sitting_bull Sun 19 Dec - 0:12

kakav anemični sociopata, takvi i njegovi puzavi ministri:

https://hr.n1info.com/vijesti/horvat-kaze-da-gradani-banije-mogu-biti-sigurni-nove-kuce-bit-ce-protupotresne/

predstavljamo model protupotresne kuće kakve će graditi anemični sociopata i njegova vlada:

izdaja - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS8huxSCYQXC4R6LnasPcJOUkxk_Du1EPG8lg&usqp=CAU
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by sitting_bull Fri 24 Dec - 0:59

“Nebitno je u konačnici što piše u tom izvješću, ono što je bitno je da ovakav slučaj, kakav smo imali, a nismo ga imali nikada dosad, treba najozbiljnije istražiti, dobro razmisliti odakle dolazi to. To ne dolazi samo od sebe. Priče o izoliranim pojedincima su priče za malu djecu. S te strane ja očekujem da se taj posao malo ozbiljnije napravi. Ovo nije nikakav pritisak, nego vrlo ozbiljna konstatacija gdje se treba napraviti puno, puno ozbiljniji i veći napor od sve tri institucije, bez ikakvih dilema, dugoročno i radi sigurnosti u Republici Hrvatskoj. To nije personalna stvar, to je stvar o kojoj ja imam vrlo čvrsti stav i nema ni teoretske šanse da ne bih bio u pravu u njemu”, rekao je Kenwood Kenon, dodavši da ne misli da se na ovaj način miješa u posao institucija.


malo se anemični sociopata uznemirio jer instiktivno osjeća ugrozu.
ništa neobično budući da se zamjerio krajnjoj desnici koja je poznata po tome da nije baš uglađena i suptilna kad rješava probleme na koje nailazi.


sukladno dijelu definicije sociopate anemičar se fokusira  isključivo na sebe i jedino što ga zanima od drugih ljudi je ono što od njih može dobiti u svoju korist čak i u izuzetno opasnoj situaciji u kojoj je njegov život u pitanju. nakon što je hladno izračunao nivo vlastite ugroze anemični sociopata bez zadrške i skrupula pritišće sve oko sebe kako bi neutralizirao nelagodu koju osjeća.


kaj reći?
svaka rit dođe na šekret.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by sitting_bull Fri 24 Dec - 11:21

https://hr.n1info.com/vijesti/na-kocki-milijarde-kuna-za-obnovu-od-potresa/

dok anemični sociopata upreže režimske i kupljene medije da bildaju njegov imiđ, obnova stoji.

još jedan od znakova sociopatskog ponašanja:
"Jedan od najpoznatijih znakova osoba s antisocijalnim poremećajem osobnosti je nedostatak empatije, osobito nesposobnosti osjećanja grižnje savjesti zbog svojih postupaka. Mnogim ljudima s antisocijalnim poremećajem osobnosti nedostaje savjesti, ali ne svima. Kad ne osjećate grižnju savjesti, nekako ste slobodni učiniti bilo što, čak i nešto iznimno loše."


razvidno je kako anemičnom sociopati savjest ne predstavlja problem jer je nema.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

izdaja - Page 2 Empty Re: izdaja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum