ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 15:28

Putuj Bosno.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/12/15/scholz-nova-vlada-ce-olaksati-dolazak-stranim-radnicima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 17:01

“Budimo jasni: ekstremistička manjina u našoj zemlji okrenula se od našeg društva, od naše demokracije, od naše zajednice i naše države, a ne samo od nauke i razuma”, rekao je Scholz koji je na mjestu kancelara zamijenio Angelu Merkel.

Scholz je također rekao da je uspješna Europska unija prvi nacionalni njemački prioritet, te upozorio da se ne smije dopustiti da sporovi među zemljama članicama zaprijete tom političkom i monetarnom projektu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 17:07

Tako je Šolc. Živio govornik. Vi ćete uništit njemački nacionalizam tako šta ćete uništit njemački natalitet i trpat sve i svašta i radit neku multikulti njemačku naciju koja će biti anacionalna i višenacionalna i oni će svi glasat za vas i to je pobjeda nad njemačkim nacionalizmom.

Živo govornik. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 17:21

A zabavnih ljudi. Kao da su preskočili srednji vijek pa zaboravili da se desnica može formirat i po vjerskom ključu.

Allah je arapski izraz za Eloah a to je jednina od Elohim.

To su mali Bogovi.

Sad mi reci dragi zašto bi takav jedan Bog a koji se inače ne može inkarnirat jer je jednostavno prevelik entitet da bi ušao u fizičko tijelo a jedan od njih se zove Jahve i malo je egoističan i voli da mu se ljudi klanjaju ....

...OSTAO PASIVAN ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 17:25

Ja sam anđeoska hijerarhija pa ja ne znam odgovor na to pitanje zašto bi on ostao pasivan a eto si sad kancelar Njemačke , pametan si čovik , pretpostavljam čim si dogura na tu poziciju pa si vjerovatno popija svu pamet svita pa ti valjda znaš odgovor.

Ja ga ne znam.

A inače pripdam anđeoskoj hijerarhiji anđeli znanja.

Eto ja ne znam odgovor na to pitanje a ti očito znaš.

Ajd trpaj se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 17:50

Netko nije dobro čitao Stari Zavjet. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by RayMabus 15/12/2021, 18:03

Nikad ne nauče.

Desnica se može formirat na nekoliko ključa ,nacionalnom ali i rasnom, vjerskom itd.

To šta ćeš uništit njemačku naciju miksajući je s drugima i stvarati neku anacionalnu višenacionalnu naciju ne znači NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima Empty Re: Scholz: Nova vlada će olakšati dolazak stranim radnicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum