ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Guest 14/12/2021, 20:08

AlfaOmega wrote:Ja pouzdano znam da se sora jadala svojima u Bosni oko toga kaj epi ovdi piše o cipanju njene joj domovine. Normalno da je to nekak došlo i do Emira na kojeg je dilovalo. Klasični butterfly effect.
boli me kurac kai ti pouzdano znaš i tko se kome jadao. svatko je odgovoran pa makar to govorio samo svojoj ženi ili sebi u bradu.
u ime nekih svojih mokrih snova i ciljeva za neki usrani pedalj teritorija spreman si zanemarit kakav to učinak ima na druge hrvate koji žive na tim teritorijama.
onda nisi ništa drugo nego govno i odvratno smeće licemjerno pogotovo kad se javljaš na ovakvoj temi i likuješ:_ jesam vam rek'o, jesam vam rek'o...i glavni si među odgovornima za takvo stanje.
isto kak su srbi prije devedesetih u beogradu govorili o krajini i pucao im je kurac kaj će bit sa srbima na tom području. nema apsolutno nikakve razlike. smeće je smeće.

Guest
Guest


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by jastreb 14/12/2021, 20:10

T. wrote:
jastreb wrote:Ovoga u doba Juge nije bilo.

Pa vi pričajte sta ocete.

Onda su se komšije poštovale.

Dobro Jergović piše o Sarajevu danas,i onda ga "gradžani" pljuju.
Onda je bio dozvoljen jedino jugoslavenski nacionalizam...
Svaki drugi je bio 'skretanje s puta', 'izdaja ideala', 'kontrarevolucionarna djelatnost' i sl. ...
Gluposti.

Ljudi su isli jedni kod drugih cestitati Bozice,Uskrse,Bajrame,slave... to se u Bosni postivalo.

Kakva kontrarevolucionarna djelatnost. Nitko nikom nije sarao vrata zbog bozicnog drvca,ili bakalara za Badnjak,ili zbog uskrsnjih jaja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by AlfaOmega 14/12/2021, 20:18

ebenica wrote:
AlfaOmega wrote:Ja pouzdano znam da se sora jadala svojima u Bosni oko toga kaj epi ovdi piše o cipanju njene joj domovine. Normalno da je to nekak došlo i do Emira na kojeg je dilovalo. Klasični butterfly effect.
boli me kurac kai ti pouzdano znaš i tko se kome jadao. svatko je odgovoran pa makar to govorio samo svojoj ženi ili sebi u bradu.
u ime nekih svojih mokrih snova i ciljeva za neki usrani pedalj teritorija spreman si zanemarit kakav to učinak ima na druge hrvate koji žive na tim teritorijama.
onda nisi ništa drugo nego govno i odvratno smeće licemjerno pogotovo kad se javljaš na ovakvoj temi i likuješ:_ jesam vam rek'o, jesam vam rek'o...i glavni si među odgovornima za takvo stanje.
isto kak su srbi prije devedesetih u beogradu govorili o krajini i pucao im je kurac kaj će bit sa srbima na tom području. nema apsolutno nikakve razlike. smeće je smeće.
Bila je akcija da se spriči dolazak dobrih Bošnjana na ovaj portal upravo kak ne bu morali gledati kaj epi i ekipa pričaju, pa da ne bi tam maltretirali suside Hrvate zbog toga. Ali onda su se mnogi počeli lažno izjašnjavati. 
Ugl, ajd i tome se stalo u kraj, ali onda su Srbi sa ovog foruma namirno Bošnjanima prek vibera pričali kaj epi veli i onda je opet sve krinulo. 
Pa i ovom emiru što je crtao te kalaše navodno našli ovo na mobitelu kad se s nekim dopisiva:'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 70-9  
Kak god, nisi to moga zaustaviti, i toga će biti.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by marcellus 14/12/2021, 20:19

ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
AlfaOmega wrote:
marcellus wrote:ma lako za emira al pazi ovo smeće balijsko od gradonačelnice


“Ne želeći umanjivati ozbiljnost ovog incidenta, moram naglasiti da bi ovo mogle biti posljedice izjava hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića, koji dodatno širi netrpeljivost među narodima”, kazala je Karić.

Pa neće sigurno reći da su krivi Komšić i Bake koji šire netrepeljivost pričama o ratu. Naravno da je kriv Milanović.  :W
krivi su svi, krivo je i ovo bosansko smeće od epikura svaki puta kad hihihihhaha napiše nekaj o odcjepljenju i pripajanju matici.
boli psihopatsko smeće kurac u zadru kakve to učinke ima na hrvate koji žive u tim sredinama, na koji način ih se gleda i kako se prema njima ponašaju. bolesno usrano kukavičko lajavo smeće.

k nozi
samo si ti falio glisto rahitična. iskoči iz kamiona, nemoj tamo di se gine. samo nemoj ti o granicama, obrani i ratu.

ne grist

_________________
'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Guest 14/12/2021, 20:20

AlfaOmega wrote:
ebenica wrote:
AlfaOmega wrote:Ja pouzdano znam da se sora jadala svojima u Bosni oko toga kaj epi ovdi piše o cipanju njene joj domovine. Normalno da je to nekak došlo i do Emira na kojeg je dilovalo. Klasični butterfly effect.
boli me kurac kai ti pouzdano znaš i tko se kome jadao. svatko je odgovoran pa makar to govorio samo svojoj ženi ili sebi u bradu.
u ime nekih svojih mokrih snova i ciljeva za neki usrani pedalj teritorija spreman si zanemarit kakav to učinak ima na druge hrvate koji žive na tim teritorijama.
onda nisi ništa drugo nego govno i odvratno smeće licemjerno pogotovo kad se javljaš na ovakvoj temi i likuješ:_ jesam vam rek'o, jesam vam rek'o...i glavni si među odgovornima za takvo stanje.
isto kak su srbi prije devedesetih u beogradu govorili o krajini i pucao im je kurac kaj će bit sa srbima na tom području. nema apsolutno nikakve razlike. smeće je smeće.
Bila je akcija da se spriči dolazak dobrih Bošnjana na ovaj portal upravo kak ne bu morali gledati kaj epi i ekipa pričaju, pa da ne bi tam maltretirali suside Hrvate zbog toga. Ali onda su se mnogi počeli lažno izjašnjavati. 
Ugl, ajd i tome se stalo u kraj, ali onda su Srbi sa ovog foruma namirno Bošnjanima prek vibera pričali kaj epi veli i onda je opet sve krinulo. 
Pa i ovom emiru što je crtao te kalaše navodno našli ovo na mobitelu kad se s nekim dopisiva:'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 70-9  
Kak god, nisi to moga zaustaviti, i toga će biti.
tako je bosanac, to je normalan i odrastao odgovor jedne potpuno normalne i samokritične osobe. ti i tvoje želje, riječi i misli nisu za ništa krive. ti samo gledaš svoja posla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Guest 14/12/2021, 20:21

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
AlfaOmega wrote:
marcellus wrote:ma lako za emira al pazi ovo smeće balijsko od gradonačelnice


“Ne želeći umanjivati ozbiljnost ovog incidenta, moram naglasiti da bi ovo mogle biti posljedice izjava hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića, koji dodatno širi netrpeljivost među narodima”, kazala je Karić.

Pa neće sigurno reći da su krivi Komšić i Bake koji šire netrepeljivost pričama o ratu. Naravno da je kriv Milanović.  :W
krivi su svi, krivo je i ovo bosansko smeće od epikura svaki puta kad hihihihhaha napiše nekaj o odcjepljenju i pripajanju matici.
boli psihopatsko smeće kurac u zadru kakve to učinke ima na hrvate koji žive u tim sredinama, na koji način ih se gleda i kako se prema njima ponašaju. bolesno usrano kukavičko lajavo smeće.

k nozi
samo si ti falio glisto rahitična. iskoči iz kamiona, nemoj tamo di se gine. samo nemoj ti o granicama, obrani i ratu.

ne grist
ne jedem ja govna, siguran si.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by epikur37 14/12/2021, 20:33

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Karadzordjevo-karta

ovako nešto i to
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by marcellus 14/12/2021, 20:34

koji će nam kurac sarajevo? I Brčko?

_________________
'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by epikur37 14/12/2021, 20:38

marcellus wrote:koji će nam kurac sarajevo? I Brčko?

Ma zezam se, zbog ebenice.

Nipošto to ne, samo etnički većinski hrvatski dijelovi.

Bila je zgodna karta...

Pomalo, počet će se vaditi iz ladica.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Guest 14/12/2021, 20:41

epikur37 wrote:
marcellus wrote:koji će nam kurac sarajevo? I Brčko?

Ma zezam se, zbog ebenice.

Nipošto to ne, samo etnički većinski hrvatski dijelovi.

Bila je zgodna karta...

Pomalo, počet će se vaditi iz ladica.
bosanci imaju smisla za humor a vi hercegbosanci za krađu. drž se svog prirodnog talenta, smeće pedersko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Guest 14/12/2021, 20:42

marcellus wrote:koji će nam kurac sarajevo? I Brčko?
a tko ste to vi, glisto kukavička?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Guest 14/12/2021, 20:44

epikur37 wrote:'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Karadzordjevo-karta

ovako nešto i to

ima greška na tvojoj karti. Istra-Istria, Rijeka-Fiume i otoci a i Zadar-Zara idu u Italiju.

ne budete li vi turci to poštivali izazvati ćete brutalno krvoproliće tako da će vam to presajedinjenje biti pirova pobjeda.

mark my words turčine and don't push your luck.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by epikur37 14/12/2021, 20:47

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Karadzordjevo-karta

ovako nešto i to

ima greška na tvojoj karti. Istra-Istria, Rijeka-Fiume i otoci a i Zadar-Zara idu u Italiju.

ne budete li vi turci to poštivali izazvati ćete brutalno krvoproliće tako da će vam to presajedinjenje biti pirova pobjeda.

mark my words turčine and don't push your luck.

otkad vi šiptari tako srčano optirate za italiju?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Eroo 14/12/2021, 20:49

Update: :)

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 76

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75047
2016-07-22


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by epikur37 14/12/2021, 20:53

Eroo wrote:Update: :)

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 76

Pa mi imamo sjajno i duboko dalmatinsko zaleđe, no

išao bih za tim da se muslimanima da teritorijalni koridor do krajine. U cilju nekog jasnog razgraničenja, mi pospojimo koju srednjebosansku enkavu i to je to..pozdavimo se i svatko sebi.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by vuksadinare 14/12/2021, 21:12

jastreb wrote:
T. wrote:
jastreb wrote:Ovoga u doba Juge nije bilo.

Pa vi pričajte sta ocete.

Onda su se komšije poštovale.

Dobro Jergović piše o Sarajevu danas,i onda ga "gradžani" pljuju.
Onda je bio dozvoljen jedino jugoslavenski nacionalizam...
Svaki drugi je bio 'skretanje s puta', 'izdaja ideala', 'kontrarevolucionarna djelatnost' i sl. ...
Gluposti.

Ljudi su isli jedni kod drugih cestitati Bozice,Uskrse,Bajrame,slave... to se u Bosni postivalo.

Kakva kontrarevolucionarna djelatnost. Nitko nikom nije sarao vrata zbog bozicnog drvca,ili bakalara za Badnjak,ili zbog uskrsnjih jaja.
je slazem se...sve dok netko nije rekao da srbi imaju veca prava na zemlje zapadno od drine..i dok tamo pa ajmo rec kad js tile odapeo u borbi,politici nisu pocdli izlaziti fsljtoni o jasenovcu i 'nejaci' a narocito od 1986...1988 je cak jedan komplet 'borbe' posvecen o jasenovcu..srecom ga pok.stric sacuvao jer ga je dobio tad u sekretarijatu za pravosudje dok je tamo radio..e onda srbo je poceo kuckat komsijj srbu ispod stola...'ajmo kod komsije ive pravit se da smo mu komsije ali skicat cemo potajno njegovu njivu,kravu a narocito traktor..pa kad ga zigosemo da je teski ujko pa ga krknemo to je nase'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

'Tu sam katolici da vas prekrstim' - Page 2 Empty Re: 'Tu sam katolici da vas prekrstim'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum