ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss sektor 9

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by RayMabus 13/12/2021, 14:17

DEKRET O SLOBODNOJ ZONI

DEKRET O SLOBODNOJ ZONI primljen je na Zemlji 10. studenog 1982. u 10:30 GMT.

U njemu stoji, (kao što je prenijeto iz Mainshipa, Sektor 9): Službena uredba – Galaktičko Veliko vijeće

1. Planet poznat kao plavi planet – lokalni dijalekt “Zemlja” ili Terra – Sunce 12, sektor 9, ovime se proglašava Slobodnom zonom.

2. Neće se tolerirati nikakvo političko uplitanje u njegove poslove iz bilo kojeg drugog dijela Sektora ili Galaksije.

3. Nikakvo ekonomsko uplitanje u njegove poslove neće se tolerirati od strane bilo koje neplanetarne agencije ili moći.

4. Svi njeni stanovnici ovime se proglašavaju građanima Slobodne zone i oslobođeni su vanjskog političkog ili ekonomskog uplitanja.

5. Regulatorna agencija ove uredbe je Galaktička patrola Sektor 9, zapovjednik sektora Elron Elray i njegovi imenovani predstavnici.

6. Planet je od sada pod Jedinim pokroviteljstvom Galaktičke patrole, Sektor 9, radi koordinacije s Galaktičkim i sektorskim poslovima i radi poštivanja ove uredbe.

7. Tehnički i etički eksperimenti koji su u tijeku na plavom planetu nisu zahvaćeni ovom dekretom i nastavljaju se pod pokroviteljstvom Galaktičke patrole, Sektor 9.

8. Ovaj dekret donosi se jednoglasno na Velikom vijeću.

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by RayMabus 13/12/2021, 14:21

RayMabus wrote:DEKRET O SLOBODNOJ ZONI

DEKRET O SLOBODNOJ ZONI primljen je na Zemlji 10. studenog 1982. u 10:30 GMT.

Ja sam rođen 28.04.1979 dakle inkarnirao sam se devet mjeseci prije a ovo je izdano 1982 godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by RayMabus 13/12/2021, 14:22

RayMabus wrote:Sve više se otiskujete u svemir a imate nuklearno oružje i kao rasa ste dosta negativni i agresivni i crni preuzimaju sve više vlast i imaju sve više moći.

Ja sam dio ešalona koji se inkarnirao ovdje između ostaloga da direktno na terenu ispita stvar i ta izvješća pošalje u komandu.

Šta bi se reklo čovjek od najvećeg povjerenja kojemu gf vjeruje.


Ne možete sami a okolne rase koje su gf ne mogu dopustit crnima da vladaju planetom i da rasa je sve negativnija , ima nuklearno i širi se u svemir a to znači idete prema njihovim matičnim planetama.

Zato će za pola stoljeća oni doći vidljivo s flotom ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by T. 13/12/2021, 14:25

Kako gf gleda na tvoje djelovanje u sektoru 9, zemlja-terra ?
Ja li smiješ odavati uredbe velikog vijeća lokalcima ?

_________________
Miss sektor 9 - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17132
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by RayMabus 13/12/2021, 14:28

"DA JAMČIMO DA CIVILIZACIJA NASTAVLJA CVATITI I PROSPIRATI BEZ SMETNJA, DOPUŠTAJUĆI NAJVEĆU MOGUĆU SLOBODU POJEDINCU"

i koji su se obvezali da će u potpunosti podržati sljedeću uredbu:

"Tehnički i etički eksperiment koji je u tijeku od strane zapovjednika sektora Elraya ne smije se miješati ni na koji način jer je izuzetno važan za budućnost Galaksije i njenih stanovnika."
Vratili smo se!

Galac Patra!
Astar 
ZAMJENIK ZAPOVJEDNIKA SEKTORA
Izdaje se po nalogu i ovlaštenju:
Elron Elray
ZAPOVJEDNIK SEKTORA, SEKTOR 9
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by RayMabus 13/12/2021, 14:29

T. wrote:Kako gf gleda na tvoje djelovanje u sektoru 9, zemlja-terra ?
Ja li smiješ odavati uredbe velikog vijeća lokalcima ?
Ha ha ha , kao da ćete me shvatiti ozbiljno. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by RayMabus 13/12/2021, 14:39

T. wrote:
Ja li smiješ odavati uredbe velikog vijeća lokalcima ?
Da.

No ja nekad namjerno trolam, napadam sugovornike ako mi se nešto ne sviđa, nemam takta ako vidim da netko vodi razgovor s dna kace itd.

U suštini primoravam analizator drugih da sam donosi zaključke a ne da se vodi sindromom ovce i pastira tj kad ja nešto kažem da tamo druga strana samo klimne automatizmom bez razmišljanja da je to 100% tako itd.

Nije bitno kako se to zove jel galaktička federacija ili kurac na biciklu i moj tata ima veći kurac od tvog tate nego to da zbrojite dva i dva a ono glasi nismo sami u svemiru a u svemiru vjerovatno ima agresorskih rasa a ako je to tako zašto nas nisu direktno napali.

Vi ste UN zaštičena zona.

GF je UN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by jastreb 13/12/2021, 18:06

Izbori za miss su po meni teška glupost,zato što se ljepota čovjeka ne svodi na forme,boje i proporcije.

Pretvarati ljepotu u komercijalne manifestacije znači osiromašivati je.   Težnja je svakog normalnog čovjeka-a kako se narod sastoji od,uglavnom normalnih ljudi,to znači i cijelog naroda-da sakrije i sačuva za sebe svoj intimni život.

Stidljivost je uostalom odavno priznata kao organski i općeljudski element svakog civiliziranog društva i kulture.

Nasuprot,praksa "obestiđivanja" među spolovima može biti samo rezulčtat otuđivanja i rušenja kulture.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Miss sektor 9 - Page 2 Empty Re: Miss sektor 9

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum