ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priveden Baka Prase

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Priveden Baka Prase Empty Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 18:16

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3827067/priveden-baka-prase-poznatog-jutjubera-ce-sasluzati-zbog-smrti-jutjuberke-kristine-kike-djukic
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 18:16

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3827101/kika-bila-zrtva-proganjanjasumnja-se-da-je-uhodila-nepoznata-osoba-detaljno-se-ispituju-okolnosti-smrti-jutjuberke
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 18:23

Stalker, proganjao devojku, ubila se. 'Ce da mu spakuju 10 godina. Ako ovog spakuju, mnogi ce se zapitati, pre nego sto krene da lupetaju nebuloze, Pravnom Sistemu poznatije pod Bulizam. Bice veselo, doticnog ne pratim, nije iz moje price, istu nikad cuo, ali moze da bude promene oko pisanja na Internetu i generalno tog Balkanskog otpad mentaliteta. Nadju zrtvu, zatim krene stalking, bullying. Sve cu vas BRE pohapsim, kako vec rekoh, TITO sprovodi u delo. Bice novih zatvora, malo je istih, koliko ima klijenata. Pratimo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 18:36

[size=16]Ilić je priveden u svojstvu građanina na osnovu zahteva za prikupljanje potrebnih obaveštenja, odnosno razgovora u vezi novinskih tekstova u kojima se navodi da je jedan od razloga samoubistva Kristine Đukić Kike taj što ju je Baka Prase u poslednje 2 godine proganjao i navodio svoje fanove na isto krivično delo putem društvenih mreža.[/size]


printscreen
Kristina Kika Đukić nađena je mrtva u svom stanu
Takođe, u Zahtevu se traži obavljanje razgovora sa majkom pokojne Kristine, od koje će Tužilaštvo tražiti saglasnost da dozvoli pristup uređajima koje je koristila njena ćerka, u cilju prikupljanju dokaza o krivičnom delu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 18:37

Serbinho-3 wrote:Stalker, proganjao devojku, ubila se. 'Ce da mu spakuju 10 godina. Ako ovog spakuju, mnogi ce se zapitati, pre nego sto krene da lupetaju nebuloze, Pravnom Sistemu poznatije pod Bulizam. Bice veselo, doticnog ne pratim, nije iz moje price, istu nikad cuo, ali moze da bude promene oko pisanja na Internetu i generalno tog Balkanskog otpad mentaliteta. Nadju zrtvu, zatim krene stalking, bullying. Sve cu vas BRE pohapsim, kako vec rekoh, TITO sprovodi u delo. Bice novih zatvora, malo je istih, koliko ima klijenata. Pratimo.
Misliš da se zato ubijaju ?

Dakle pričamo o fizički zdravim osobama a ne nekim teško bolesnim koji odluće skratit sebi muke da se ne pate. Znači ona je fizički zdrava.

Misliš da se zato ubila ? Ili se ubila jer je jedan veliki ego i nema osjećaj za bližnje i kako će se osjećati njeni roditelji, braća, sestre, rodbina, prijatelji itd i drugi nakon toga ?

Ja mislim da je ovo drugo.

Ide ona u Pakao.

Nek jede govna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 18:38

Isto je samo nastavak oko napada na sina Tita. Zaplet, rasplet. Nista nije slucajno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 18:53

Isto je samo nastavak oko napada na sina Tita. Zaplet, rasplet. Nista nije slucajno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by AssadNaPodmornici 10/12/2021, 18:55

baka prase? koji je to kurac. haha. koje ludo ime. ne želim niti znati tko je baka prase ? neka cajkulja. bmk

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 18:59

SAMOUBOJSTVO
Neopravdana odluka

SJEDNICA 31. KOLOVOZ/01
Medij: Jorge R. Olguin

Entitet koji je došao u dijalog: Tar iz Oriona 4
Tar: Draga braćo, evo me opet s vama.
Sugovornik: U nekoliko minuta koje imamo na seansi htio sam vas pitati o razlozima zbog kojih inkarnirani duh čini samoubojstvo. Konkretno, mislim na slučaj liječnika Renea Favalora*, poznatog kardiologa koji je počinio samoubojstvo i koji je operirao srce mnogim poznatim osobama. Njegovo samoubojstvo izazvalo je ogromnu konsternaciju i ljudi su smatrali da je razlog ekonomska situacija u kojoj se nalazi njegova klinika, svi znamo da je mnogima pomogao besplatno, ali sumnjam na druge razloge.
Tar: Prije svega, želim vas obavijestiti da ga je činjenica da je pokušao protiv svog fizičkog života, čineći ga bestjelesnim, natjerala da se spusti na razinu pogreške 3.
Sugovornik: Koji ga je razlog nagnao na samoubojstvo?
Tar: Bio je to problem engramske prirode.
Sagovornik: Možda je glavni problem bila smrt njegove supruge koja ga je srušila jer ju je jako volio...
Tar: Bez ikakve sumnje, smrt njegove biološke supruge bila je najveći razlog, a također i njegova pogoršana ekonomska situacija, te drugi incidenti koje bih dugo opisivao, a koji su ga doveli u duboku depresiju iz koje je pokušao pobjeći uzimajući svoje život.
Sugovornik: Može li se samoubojstvo nekako opravdati?
Tar: "Samoubojstvo nikada nije opravdano"
Sugovornik: Pitao sam se jer znam što znači depresivno stanje, u mom tijelu, depresivno stanje iz kojeg se pokušava izaći pod svaku cijenu.
Tar: Samoubojstvo ne prestaje biti ego, ne prestaje biti sebičnost. Taj je doktor u tom trenutku mislio samo na sebe. To je tema za debatu, jer mnoga inkarnirana bića neće razmišljati na isti način, možda govoreći: "to kažeš jer nisi na mjestu te osobe."
Kad bi ti ljudi znali što se pati u Osmoj sferi, tom tako posebnom mjestu gdje ne trpi samo bol, nego se osjeća i bol svih drugih duhova tamo!
Zamislite zubobolju, koja je vrlo okrutna bol na fizičkom planu, umnožena milijun puta...
Bol u Osmoj sferi ne može se eliminirati sedativima, kao što to činite na fizičkoj razini, ne postoji ni način da se onesvijestite kao posljednja obrana. Bol nema stanku, to je nešto konstantno.
Zatim, taj duh, u ravni - 2, koji se naziva i Osma sfera, osjeća bol svih tisuća i tisuća duhova koji su tamo, a iz kojih je čovjek sposoban otići tek kada se počne brinuti za bol drugi umjesto vlastite boli. Ta tisućinka sekunde u kojoj jedan prestane misliti na sebe i počne misliti na drugoga automatski uzdiže duh iz razine.
Onda, ja to ne izražavam kritično, oni koji misle da znaju puno, ne shvaćaju da bol koju je ovaj voljeni duh utjelovio kao Rene Favaloro nije bio ni milijunti dio onoga što je duh u Osmoj sferi osjeća.
Sugovornik: Vjerujem da je ovo pitanje jasno. Doktor Favaloro, proučavao je svoju karijeru i kao kirurg je nužno morao žrtvovati mnoge životinje. Kako je ta okolnost utjecala na njegovo bestjelesno stanje?
Tar: To je jedan od razloga zbog kojih se taj duh spustio na razinu 3. To jest, prestao je biti Majstorski duh zbog ogromnog prezira koji je imao prema životu drugih živih bića, na što je ne poštivati.
Ja, kao Duh Svjetlosti, ne vjerujem da su životinjski duhovi nekoliko životinja na različitim planetima "inferiorni" duhovi, već duhovi s manje razlikovanja, ali jednako zaslužuju isto poštovanje. To je način na koji razmišlja Duh Svjetlosti.
Oni nisu niža bića, ponavljam, već bića s manje razlučivanja, ali s istom ljubavlju. Iako ne svi jer postoje inferiorna bića kojima dominira želudac i iako imaju ljubavi, mogu vas pojesti.
Sugovornik: Ostavljajući ovu temu iza sebe iu zadnjim sekundama sesije želim vam postaviti osobno pitanje: ometaju li duhovi pogreške i "demoni" moju misiju?
Tar: Odgovor je da. I imaju dva načina da to učine: odvođenje najslabije osobe duhovno govoreći, u ovom slučaju vaše supruge na zemaljskoj ravni. I nekako pokušavaju utjecati na nju protiv vas kroz njezino tijelo želja ili emocionalno tijelo.
Kao što smo mnogo puta rekli, tijelo želja inkarnirane osobe nema veze s fizičkim željama, već s negativnim idejama.
A drugi način je fokusiranje. Duhovi mogu izvoditi telekinezu, iako u vrlo malom opsegu, a mogu čak i ometati elektroničke uređaje.
Sugovornik: Mislite, konkretno, na moje računalo koje ponekad ima neobjašnjivih problema?
Tar: Posebno vaše računalo. Napustit ću vas jer je plovilo jako destabilizirano. Ostavljam sve svoje Svjetlo s tobom.
Sagovornik: Vidimo se kasnije, Tar, i hvala ti.
* Rene Favaloro bio je poznati argentinski kardiokirurg koji je počinio samoubojstvo 2000.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:09

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Stalker, proganjao devojku, ubila se. 'Ce da mu spakuju 10 godina. Ako ovog spakuju, mnogi ce se zapitati, pre nego sto krene da lupetaju nebuloze, Pravnom Sistemu poznatije pod Bulizam. Bice veselo, doticnog ne pratim, nije iz moje price, istu nikad cuo, ali moze da bude promene oko pisanja na Internetu i generalno tog Balkanskog otpad mentaliteta. Nadju zrtvu, zatim krene stalking, bullying. Sve cu vas BRE pohapsim, kako vec rekoh, TITO sprovodi u delo. Bice novih zatvora, malo je istih, koliko ima klijenata. Pratimo.
Misliš da se zato ubijaju ?

Dakle pričamo o fizički zdravim osobama a ne nekim teško bolesnim koji odluće skratit sebi muke da se ne pate. Znači ona je fizički zdrava.

Misliš da se zato ubila ? Ili se ubila jer je jedan veliki ego i nema osjećaj za bližnje i kako će se osjećati njeni roditelji, braća, sestre, rodbina, prijatelji itd i drugi nakon toga ?

Ja mislim da je ovo drugo.

Ide ona u Pakao.

Nek jede govna.
Suicide doesn't stop from being ego, it doesn't stop being selfishness. That doctor in that moment only thought of himself.


Then, that spirit, in the plane - 2, called also the Eighth Sphere, is feeling the pain of all the thousands and thousands of spirits that are there, and from which one is capable to only leave when one begins worrying for the pain of the other instead of his own pain. That thousandth of second in which one stops thinking of himself and starts thinking of the other automatically elevates the spirit from plane.

-
Samoubojstvo ne prestaje biti ego, ne prestaje biti sebičnost. Taj je doktor u tom trenutku mislio samo na sebe. To je tema za debatu, jer mnoga inkarnirana bića neće razmišljati na isti način, možda govoreći: "to kažeš jer nisi na mjestu te osobe."
Kad bi ti ljudi znali što se pati u Osmoj sferi, tom tako posebnom mjestu gdje ne trpi samo bol, nego se osjeća i bol svih drugih duhova tamo!
Zamislite zubobolju, koja je vrlo okrutna bol na fizičkom planu, umnožena milijun puta...
Bol u Osmoj sferi ne može se eliminirati sedativima, kao što to činite na fizičkoj razini, ne postoji ni način da se onesvijestite kao posljednja obrana. Bol nema stanku, to je nešto konstantno.
Zatim, taj duh, u ravni - 2, koji se naziva i Osma sfera, osjeća bol svih tisuća i tisuća duhova koji su tamo, a iz kojih je čovjek sposoban otići tek kada se počne brinuti za bol drugi umjesto vlastite boli. Ta tisućinka sekunde u kojoj jedan prestane misliti na sebe i počne misliti na drugoga automatski uzdiže duh iz razine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by pokerjocker 10/12/2021, 19:15

AssadNaPodmornici wrote:baka prase? koji je to kurac. haha. koje ludo ime. ne želim niti znati tko je baka prase ? neka cajkulja. bmk

baka prase, deda krmak. odmah znaš da se radi o srbima  :^0
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:23

Ogledalce ogedalce reci mi tko je naljepši na svijetu.

Baka prase : Ti si glupa plavuša.

I Pepeljuga se ubije.

---

Ma goni to u pičku materinu. Ide ona u Pakao. Ima tamo ogledalce za nju. Ja, ja , ja i samo JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by pokerjocker 10/12/2021, 19:27

nikad ne valja suditi, nije to na nama. tko ide u pakao, čistilište ili raj odlučuje netko drugi. Mjerom kojom mjeriš, mjerit će ti se.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:32

pokerjocker wrote:nikad ne valja suditi, nije to na nama. tko ide u pakao, čistilište ili raj odlučuje netko drugi. Mjerom kojom mjeriš, mjerit će ti se.
Ona ide u Pakao.

Ja sam anđeo znanja tj dio te hijerarhije. To nije suđenje. To je znanje.

Nek uživa u Paklu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:39

Nema tu suđenja.

Kupila je ulaznicu direkt za Pakao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:41

Bit će joj super doli.

Sad ćemo joj se napit krvi.

Pola anđeoske hijerarhije su demoni.

Zatvorit ćemo je i izolirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:43

Stigo ručak. lol!

A šta ću joj ja.

Ide sad pod zvono i pod izolaciju. 

JA , JA , JA I SAMO JA.

Eto sad ćeš bit SAMO TI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 19:46

Generalno su oni i slicni, nebitni u celoj prici. Koliko smo takvih slucajeva imali, niko nije privodjen. Ovo ce sada biti iskorisceno, kako bi se isto uradilo i sa onima, koji koriste sina TITA u politickoj Propagandi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by RayMabus 10/12/2021, 19:49

RayMabus wrote:Stigo ručak. lol!

A šta ću joj ja.

Ide sad pod zvono i pod izolaciju. 

JA , JA , JA I SAMO JA.

Eto sad ćeš bit SAMO TI.
I izlazi se SAMO na jedan način

Zatim, taj duh, u ravni - 2, koji se naziva i Osma sfera, osjeća bol svih tisuća i tisuća duhova koji su tamo, a iz kojih je čovjek sposoban otići tek kada se počne brinuti za bol drugi umjesto vlastite boli. Ta tisućinka sekunde u kojoj jedan prestane misliti na sebe i počne misliti na drugoga automatski uzdiže duh iz razine.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Serbinho-3 10/12/2021, 19:50

Nego, Rimska La Repubblica je objavila da je sin TITA Menadzer SMS iz Lacija. SMS demantovao. Postoji taj Spin medija ovde o Bosni, koja ovde ljude i ne zanima. Verovatno iza istog stoji EU neka struja kao i sto se tice Menadzera u La Repubblica. Sve su to signali za desifrovanje. Ocigledno im TITO nije po meri.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Priveden Baka Prase Empty Re: Priveden Baka Prase

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum