ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubilo ga cjepivo protiv korone, al' šta ćeš sad? Život ide dalje, cjepite se :)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ubilo ga cjepivo protiv korone, al' šta ćeš sad? Život ide dalje, cjepite se :) - Page 2 Empty Re: Ubilo ga cjepivo protiv korone, al' šta ćeš sad? Život ide dalje, cjepite se :)

Post by Noor 8/12/2021, 18:21

T. wrote:
dijagram wrote:
newuser wrote:Koliko li je neduznih ljudi ubilo cjepivo... nikada necemo saznati tocan broj no ne sumnjam da ce istina pronaci put. Uvijek pronadje. 
Hebeno je to ljudi se cijepe i umru malo nakon toga ili imaju neke opasne nuspojave i to se ne evidentira i ne zavodi kako je od cjepiva. Kako to nazvati nego zlocinom.

Ovi mladi su jednostavno idioti.

Koji kurac se cijepe.

Koronu vjerojatno e bi ni osjetio, a vrlo vjerojatno bi je prezivio i da je imao tezu sliku.

Sad su na redu djeca.

Znam roditelje koji ce cijepiti malodobnu djecu.

Strava.
Mladi se cijepe da mogu putovati, ići u klubove, kafiće...
To su drugačije generacije nego tvoja ili moja...

Naviklo na komoditet, da je sve na dohvat tipke pametnog telefona, po mogućnosti odmah...
Ali je to služilo vojsku, spavalo u rovu, radilo za 100 eura, jelo mesni 7 dana...
Porobiće ih neće ni primijetit...
točno

i u vojsci ih prisiljavaju na cijepljenje
ako želi na HVU polaziti i polagati usavršavanje i specijaliziranje u cilju napredovanja...ništa bez cijepljenja

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ubilo ga cjepivo protiv korone, al' šta ćeš sad? Život ide dalje, cjepite se :) - Page 2 Empty Re: Ubilo ga cjepivo protiv korone, al' šta ćeš sad? Život ide dalje, cjepite se :)

Post by newuser 8/12/2021, 18:22

dijagram wrote:
newuser wrote:Koliko li je neduznih ljudi ubilo cjepivo... nikada necemo saznati tocan broj no ne sumnjam da ce istina pronaci put. Uvijek pronadje. 
Hebeno je to ljudi se cijepe i umru malo nakon toga ili imaju neke opasne nuspojave i to se ne evidentira i ne zavodi kako je od cjepiva. Kako to nazvati nego zlocinom.

Ovi mladi su jednostavno idioti.

Koji kurac se cijepe.

Koronu vjerojatno e bi ni osjetio, a vrlo vjerojatno bi je prezivio i da je imao tezu sliku.

Sad su na redu djeca.

Znam roditelje koji ce cijepiti malodobnu djecu.

Strava.
Kad se tek pojavila korona i sam sam govorio ajde da izmisle cjepivo ili nesto da ovo prodje. Onda su nesto izmislili i krenuli s ucjenama i ludim mjerama za koje ne trebas biti znanstvenik da vidis da bi i djeca bolje mjere donijela, kao rad objekata do 23h ili slicno, pa kao da virus ima tajming.
Pa onda oduzimanje sloboda i segregacija necjepljenih osoba, itd. itd . E sad se necu cijepiti pa kako god bude.
A cijepljenje djece s eksperimentalnim cijepivom necu komentirati jer cu se ogrijesiti o zakon.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum