ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by vuksadinare Sat 4 Dec - 19:03

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/milorad-dodik-hvala-putinu-i-milanovicu-oni-me-jedini-razumiju-svi-drugi-su-neprijatelji-15128738
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by vuksadinare Sat 4 Dec - 19:03

ha?...i plenki i suljo su neprijatelji pale
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by epikur37 Sat 4 Dec - 19:09

Zoki-Putko-Orban!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 12:29

Svaki cigo svoga konja hvali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by jastreb Sun 5 Dec - 12:53

Meni to liči na prirodni antiislamski štit.

Hrvatska i Bosna su u stvari,stara Krajina,ziđe kršćanstva prama prodoru islama,a tu je i Rusija koju je dobro držat na distanci,ali čija je pomoć uvijek bila vrlo važna.

Bosansk8 pak Srbi i Hrvati ako su i ratovali jedni protiv drugih uvojek su ratovali preko kurca i bez volje,a jedino Milanovoć to kuži od ovih iz hrvatskog vrha.

Većina još uvihek Hrvatsku vidi kao isključivo hrvatsku zemlju i u zajedništvu sa hrvatima muhMedancima.

Milanović saglrdava sadašnju situaciju realno i racionalno,a ne u romantičarskim ekstazama a la Josip Eugen Tomić,Šenoa i slični bajkopisci.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by Guest Sun 5 Dec - 13:24

Oglasilo se i ono govno BNV-a ... jede govna pa ih jede ... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 13:46

Zaključio je kako je današnja reakcija Bošnjačkog nacionalnog vijeća uslijedila nakon niza izjava Milanovića te spomenuo “Prvo sapun pa onda parfem”, Nismo mi u Prnjavoru”… te da se iz svih njegovih izjava vidi kontinuitet njegovih misli i javnih poruka.
- On ima urođenu predrasudu prema Bošnajcima a onda i BiH i ono što vidim je da on Bošnjake promatra kao ljude koji su jedino za bauštel i pravljenje ćevapa i da ih se ne treba ništa pitati. Iz te misli proizlazi i ovaj stav da žrtva u Srebrenici je manje vrijedna u odnosu na druge genocide i ratne zločine - podcrtao je predsjednik Bošnjačkog nacionalnog vijeća.
-
https://avaz.ba/globus/region/701596/armin-hodzic-o-izjavama-zorana-milanovica-najjeziviji-dio-njegove-izjave-je-da-svaka-zrtva-nije-ista
-
lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by Sora Sun 5 Dec - 15:59

milanoviću zaštepat ćube na određeno vrijeme

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by Sora Sun 5 Dec - 16:05

jastreb wrote:Meni to liči na prirodni antiislamski štit.

Hrvatska i Bosna su u stvari,stara Krajina,ziđe kršćanstva prama prodoru islama,a tu je i Rusija koju je dobro držat na distanci,ali čija je pomoć uvijek bila vrlo važna.

Bosansk8 pak Srbi i Hrvati ako su i ratovali jedni protiv drugih uvojek su ratovali preko kurca i bez volje,a jedino Milanovoć to kuži od ovih iz hrvatskog vrha.

Većina još uvihek Hrvatsku vidi kao isključivo hrvatsku zemlju i u zajedništvu sa hrvatima muhMedancima.

Milanović saglrdava sadašnju situaciju realno i racionalno,a ne u romantičarskim ekstazama a la Josip Eugen Tomić,Šenoa i slični bajkopisci.
većina je sklona nekakvim ČISTIM nacijama 
zato nisi u pravu 
svi smo višak u ovom društvu a koji nisu po mjeri kromanjonaca iz kamenjara 

odnos Hrvata i Bošnjaka tj muslimana je povijesna činjenica bio BLIZAK, ali zato je Tuđmanu krenula slina na dio BIH
 u ovom ratu tzv DR i nadalje  , zahvaljujući općoj svjetskoj islamofobiji potenciraju se razlike , kojih ni nema , po meni
više trucizama imaju Hercegovanci a i gena turskih nego moji iz Bihaćke krajine

nećeze vi mene slušati nego tupite i drvite gluposti 
da su bili složni  oni a ne Srbi i Herecegovanci , u ratu u BOsni, daleko bi bilo za Hrvatsku PROBITAČNIJE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.' Empty Re: Dodik:'Hvala Putinu i Milanovicu.Oni me jedini razumiju.Svi drugi su neprijatelji.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum